Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 lunca
#38843
A bo Tekaški forum zastopan tudi na pohodu okrog Ljubljane :roll: :?:

Trenutno sva v igri dve (2 :!: ) članici TF-ja, ki bi šli naokrog in potem še na analizo, če naju boste sprejeli, ker se bova izneverili teku :wink:

Gre še kdo 35 km hoje?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#38844
Z ženo bova hodila po delčku PST, nekje od Kosez do Murgel ter nazaj. Glede analize, če in kje bo, se pa še nisva opredelila. :?:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#39352
S Silvo sva izpolnila obljubo. Sprehod od Koseškega Jankoviča do Livade, nato pa na Kongresni trg. 8)

Na poti sva srečala mnogo znanih person, med drugim tudi TF Lunco s sestro. :D
Uporabniški avatar
 Tuareg
#39361
Pridružujem se tistim, katere so nas zavezale dane obljube, pa čeprav
tik pred zdajci, da bomo pot opravili v "počasnem posnetku". Trasa od
Livade čez Golovec do Livade, vmes je bilo videti kar nekaj nasmejanih
znanih oseb TF-ja. Vsem čestitke za dosežene rezultate.
Uporabniški avatar
 Tuareg
#39362
Pridružujem se tistim, katere so nas zavezale dane obljube, pa čeprav
tik pred zdajci, da bomo pot opravili v "počasnem posnetku". Trasa od
Livade čez Golovec do Livade, vmes je bilo videti kar nekaj nasmejanih
znanih oseb TF-ja. Vsem čestitke za dosežene rezultate.
Uporabniški avatar
 lunca
#39371
:shock:
Nazadnje spremenil lunca, dne 07 Maj 2005, 20:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 lunca
#39373
Prehodila sem teh 35 km in čeprav sem vas že prej občudovala, da lahko pretečete celotni PST, se vam zdaj naravnost klanjam :cast1: !

Pot je bila sicer super, na njej veliko srečnih ljudi in moja ekipa je bila številna, tako da nam je čas zelo hitro minil. Ko smo se vzpeli na Golovec, sem mislila na vas, ki ga boste še morali preteči (ura je bila šele pol osmih) in si takrat nisem želela biti na vašem mestu. Na cilju smo srečni prejeli kolajne in štumfe :lol: , potem pa smo odšli na svojo analizo, ker do skupne TF-jevske se mi je zdelo predaleč. :oops: . Ampak ko smo vstali od mize, da bi odšli domov....kriza! Vsakega je nekaj bolelo, mene najbolj meča, za katera se mi zdi, da so ves čas v nekakšnem krču. Ena gospa, ki nas je gledala, je pripomnila svojemu možu:"Še dobro, da nisva šla celi krog, poglej kako bi hodila!"

Evo in zdaj po sedmih urah, ko še zmeraj ne morem hoditi, se sprašujem, kako za hudiča vi to lahko pretečete :?: :idea:

P.S.
Kakšen nasvet za vnetje meč mogoče?

P.P.S.
Vlajko, imaš zelo simpatično ženo! :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#222883
Letos sem si zadal za cilj (Silva, žal, dela), da končno prehodim celotni krog in sicer v "turističnem" tempu. :) Kroda se bom poskusil držati "dosledno", torej Štart/Cilj: KT1-Vič, smer urinega kazalca. Nekako računam, da bom štartal med 6,15 - 6,30 (???) :wink:

Ker mi za to ni uspelo navdušiti nobenega frenda, bo to kot kaže "solo izvedba" :oops: Če pa bi kdo od mojih znancev(nk) na TF želel zelo dolgo klepetati, se mi lahko pridruži. :D 8)
Uporabniški avatar
 Loni
#222890
Moja ugotovitev je, da ga je lažje prelaufat kot prehodit, vsaj posledice niso pri meni bile enake, po pohodih sem bila vedno v stanju trupla, ko sva ga prehodili z mušnico, sem bila naslednji dan mobilna samo na kolesu :oops: , no, ko sem ga prvič, sem zaspala v banji in se zbudila v totalno mrzli vodi. Zmagala je zdrava pamet, peš okoli ne grem več, je bil pa dober trening gurat voziček na Golovec (vsega skup 8 točk), še to sem naredila z obema pleničarjema. Kariera pohodništva okoli LJ s tem zaključena.

Ti pa samo uživaj.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA