Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
 t
#6815
5rca napisal/-a:
t napisal/-a:Ali bi lahko kdo od organizatorjev uradno povedal, kdaj tečejo mešane trojke in ženske, kdaj pa moške!!!!!!
Sem slišala, da prvi dve skupini štartata ob 10, moške trojke pa ob 9.30.


dobro si slišala ... sicer pa imaš vse napisano na njihovi uradni strani :lol:

http://www.slo-timing.com/pohod/2004/sl ... vodila.htm


Se dobro, da srfam vsaj po forumu.
Nasa trojka je bila tudi med izbrisanimi - no nič več - we are back.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6880
Pozdrav!

Dule napisal/-a:Kaj so moške trojke več vredne da nas bodo spustili pol ure prej :?: :roll:
A to so verjetno naredili zato, da ne dobimo kompleksa pred mešanimi trojkami... :lol: :lol:


Ne, ne, to je zato, da vam bomo nabili konkreten kompleks, ko vas prehitimo. :-) :twisted: 8)
No mozna je se vsaj ena razlaga. Moske trojke v vlogi zajckov za zenske trojke, ki bodo letos popravile rekord. :-)
Pa prosim, da tole berete z nasmehom na ustih. :-)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 Car
#6900
mimogrede.......včeraj sva s kolegom malce hlačala po trasi teka trojk :? ......in kakšen je nauk, verjetno povprašate :?: .....no...osebno ugotavljam, da bodo "nike patike" ostale doma :!: ......namesto njih bom obul ribiške škornje do pasu...firma: borovo.....model: možeš svugde.....skratka: je blatno...... 8)
Uporabniški avatar
 drejc
#6902
Glede na to koliko govorite o blatu me vedno bolj vleče da bi prišel navijat. :lol:
Zlo dobro je s suhega prostorčka opazovat tekače kako rijejo po blatu. Iz slik sem se spomnil naših gorskih tekačev iz svetovnega prvenstva na Aljaski, ko so tekli v snegu :P .
Za kaj takega moraš imeti res jekleno voljo, tko da se mogče slišmo na teku trojk, ker videl vas itak ne bom, ker boste do vrha glave zametani v blatu(hecam :lol: ).
Veliko uspeha vsem na teku trojk.
Uporabniški avatar
 mare
#6911
Mislim, da že celih 24 ur ne dežuje. Prava suša! Najbrž se bo udiralo manj kot do kolen, če zdrži še en dan brez dežja pa samo do gležnjev. takorekoč idealne razmere. Se vidimo!
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#6912
Me zanima kakšno nadmorsko višino imajo Orle :?: Pravijo, da bo jutri snežilo do nadmorske višine "tok in tok" m. Bi lahko kombiniral s smučarskimi teki.
Uporabniški avatar
 Z*
#6915
Klic v sili. Zbolela nam je ena članica trojke, pa me zanima, ali lahko kar jutri pred štartom prijavimo nadomestno al bo morala "na črno", pod tujim imenom na progo?
Uporabniški avatar
 primus
#6916
AndrejaT. napisal/-a:... Pravijo, da bo jutri snežilo do nadmorske višine "tok in tok" m. ....


najhitrejsi tekac v trojki naj naredi se snezenega moza...
(da mu ne bo dolgcas in da ne bo priganjal ostala dva reveza)

:D

primus
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#6934
primus napisal/-a:najhitrejsi tekac v trojki naj naredi se snezenega moza...
(da mu ne bo dolgcas in da ne bo priganjal ostala dva reveza)

:D

primus


Pri mojem tempu bosta sneženega moža delala kar dva, zato jima svetujem, da mata oblečene rokavice.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6935
Pozdrav!

AndrejaT. napisal/-a:Me zanima kakšno nadmorsko višino imajo Orle :?: Pravijo, da bo jutri snežilo do nadmorske višine "tok in tok" m. Bi lahko kombiniral s smučarskimi teki.


Eh, verjemi, noces vedet nadmorske Orl. ;-) :-) Za smucarski tek se pa pojavi vprasanje proste ali klasicne tehnike in pa kaksno mazo vzet za mesanico blata in snega? :-) Pravzaprav bi to lahko bil triatlon. Malo teces, potem se malo na smuckah, pa plavas, pa spet teces...
Morda bi kazalo v razpis napisat, da ob 'ugodnih' vremenskih pogojih lahko tekmujemo tudi v plavanju in smucanju. :-)

lp, oranzni slon

p.s.: Ce bo sneg se bomo vsaj kepal. :-)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6936
Pozdrav!

AndrejaT. napisal/-a:Pri mojem tempu bosta sneženega moža delala kar dva, zato jima svetujem, da mata oblečene rokavice.

No, no, nikar tako samokriticno. :-) Bomo jutri videli kako in kaj bo. ;-) Tudi, ce bo sneg na Orlah ne bomo rabili rokavic, saj hrib lepo pogreje cel telescek. :-) Ce bomo pa predobri lahko naredimo kaksno poticko iz blata. :-) Jasno, vsi trije. :-)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 Car
#6947
mislim...edino kar je jasno za jutri je dejstvo, da bodo namesto večje količine pollitrskih argumentov (rdečih in zelenih), prodali večje število kuhancev (beri: kuhanega vina z vsemi začimbami, ki sodijo zraven)..

no ja.....konec koncev to niti ni tako slabo..:-)
 dragons
#6950
Prevoz tekmovalcev za tek trojk na 12 km na Urh bo organiziran z avtobusi Ljubljanskega potniškega prometa. Odhod prvega avtobusa bo ob 7.45 uri s Kongresnega trga.
 mojA
#39304
Ko bomo jutri jurišal, se matral, grizl v hrib, se pa na Pegazov "vzpodbudni podpisek - al kako se temu strokovno reče - dons sem ga zagledala" spomnimo:

In sreča je, da je pred mano pot, in to,
da vem, da slast je v tem, da grem.
- Janez Menart, Vzpon

Al` smo al` nismo ?!

Danes pa makarone jest pa zgodej spat.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA