Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 lojzeP
#39314
Zanimivo, da nihče nič ne piše o, na radiu objavljeni, napačnemi uri štarta. :shock:
Sicer na Timingo o tem niso vedeli nič, pa je preveč ljudi povedalo isto, da bi se šel kdo potegavščine.

Je pa bilo na istem naslovu rečeno, da bo štart ženskih trojk kasneje ( menda 15 min. )
Uporabniški avatar
 lojzeP
#39315
lojzeP napisal/-a:Zanimivo, da nihče nič ne piše o, na radiu objavljeni, napačnemi uri štarta. :shock:
Sicer na Timingu o tem niso vedeli nič, pa je preveč ljudi povedalo isto, da bi se šel kdo potegavščine.

Je pa bilo na istem naslovu rečeno, da bo štart ženskih trojk kasneje ( menda 15 min. )
Uporabniški avatar
 pegaz
#39330
MojA, sem brez besed. :)
(ker se bašem s pašto, z mislimi pa sem že v postelji) :) :)

Jutri, dragi moji Softići in Hardići, pa vsem želim veliko lepih trenutkov ob blatnih potičkah in vrtečih gofljicah! Pa da bi se kadilo za nami!

Veš, Nta, svoj dolg? Nimaš nič besed?
Naju s Slonom moraš nadzirat in ugotovit, kdo bolj čveka. Na razpolago imaš vse možne pripomočke, od kvantaške fizike (pi**a me zebe v roke od kepanja!) do neuporabne matematike (ena nogavica in ena rokavica = en prehlajen nos). Sončni tekači se zberemo ob 8.00 v zgornji pasaži Maxija, potem pa lagano na start.

Tko. Lahko noč, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 gorazd
#39334
jest sem se tudi OHajal in hidriral, pivo je bilo v redu, kot tudi začetek tedna mladih danes v Kranju, aja včeraj:) Dones pa tečemo, bo že šlo.
 makekomi
#63330
Oi!
Kakšna so pravikla pri merjenju časa na teku trojk?
:oops: Šteje zadnji ali povprečje trojice, morajo vsi skupaj priti v cilj?
Hvla vnaprej za odgovor..... :D
Uporabniški avatar
 5rca
#63339
vsi trije morate skupaj priteči v cilj ... čip ima samo eden :D
Uporabniški avatar
 juha
#63625
Mogoče kdo ve, če lahko uporabim lastniški čip in prišparam še tistega jurja?
Uporabniški avatar
 bigfrik
#63633
Lahko ga uporabis ja!
Uporabniški avatar
 svizec
#63773
Smem upati, da ima kdo višinski profil 12-km proge?

Pa še kakšen opis bi prav prišel, saj se mi ne sanja kaj lahko pričakujem od proge.

Asfalt? Makadam? Trava? Blato?
 Tinca
#63776
Načrt trase (ulice, ceste) TEKA TROJK na 28km

Prešernov trg
Stritarjeva ulica
Wolfova ulica
Šubičeva ulica
Slovenska cesta
Dunajska cesta
Vilharjeva cesta
Železna cesta
Vojkova cesta
Kranjčeva ulica
Dečkova ulica
POT
Tomačevska cesta
Clevelandska ulica
Bratislavska cesta
POT
Leskoškova cesta
POT
Novo Polje, cesta I.
Zadobrovška cesta
Zaloška cesta
POT
Slape
POT
Fužinski most
Gramozna pot
Litijska cesta
Cesta II. grupe odredov
Cesta na Urh
Urh
Gozdna pot
Orle
Pot na Orle
Gozdna pot
POT
Gozdna pot proti Observatoriju
Pot na Golovec
Hradeckega cesta
Privoz
Prule
Janežičeva cesta
Trnovski pristan
Krakovski nasip
Breg
Šuštarski most
Mestni trg
Stritarjeva ulica
Prešernov trg
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#63780
svizec napisal/-a:Smem upati, da ima kdo višinski profil 12-km proge?

Pa še kakšen opis bi prav prišel, saj se mi ne sanja kaj lahko pričakujem od proge.

Asfalt? Makadam? Trava? Blato?


Še opis tak približen za prvo silo, start menda nižje kot prejšna leta :?: :arrow:
najprej malo asfalta (klanec nekaj sto metrov) do Urha, potem gozdna pot (cca 3 km vzpona), ki je lahko kar blatna, lahko pa se odločiš za obpotno povrh koreninsko varianto; potem je malo še makedamska.
Pa si na Orlah. Potem pičiš navzdol kratko po asfaltu, zaviješ na gozdno pot (korenine), potem (leti) po boljši gozdni poti rahlo navzdol, še en vzponček in spustek pa si na PST "avtocesti" (gre za makedam) na Golovcu. Malo gore, dole, pa spet zavije na široko gozdno pot, ki pelje mimo zvezdarne (Observatorij). :arrow: sam še dol
Potem makedamska cesta, granitne kocke (nabijaš kolena), pa še malo asfalta do centra.
Na kratko, vsega po malo, tudi trave, če se boš res potrudil.
Uporabniški avatar
 svizec
#63818
@Tinca, hvala za trud! Domačo stran prireditve sem si ogledal že prej, vendar sem nekako spregledal profil proge. Toda vseeno je tam premalo takih informacij, ki bi me zanimale, zato sem se oglasil tule v upanju, da mi bo kdo znal povedati/pokazati več.

@raziskovalec, najlepša hvala za 'zasilni opis' :)
Jaz bi ga namreč označil kot precej nazornega.
Sicer si mi pa prav ti odgovoril na moje vprašanje - zdelo se mi je, da lahko pričakujem zelo mešan teren in tudi nekaj teka v daljši klanec. Proge nisem nikoli niti od daleč videl in se mi sploh sanjalo ni kaj lahko pričakujem od nje.

Moram pa reči, da celo zdaj nimam pojma kaj naj pričakujem od tega teka - kolikor je razvidno iz profila, nas najprej čaka 2 kilometra položnega klanca, potem 1 kilometer precej strmega klanca in nato nekaj rahlega spusta, pa potem spet malce navzgor in nazadnje strmo navzdol.
In to najbrž po taki progi, kakršno je moč videti tule in tule, kajne?

Sprašujem se, če se naj sploh udeležim tega glede na to, da je datum prireditve že nevarno blizu, jaz pa zaprisežen cestni tekač in za povrh še brez prave obutve. Se mi zdi, da se supergam, ki so namenjene teku po cesti tam ne bi nič dobrega pisalo...
Uporabniški avatar
 mare
#63821
Svizec, superge so lahko čisto običajne. Klanec je tak, da ga v bistvu niti dobro ne opaziš. Še najbolj strmo je na začetku na asfaltu do Urha, kjer pa zaradi gneče itak ne moreš kaj posebno hitro teči. V glavnem, strah je odveč, če pa misliš, da je tek prezahteven, se pa priključi kakšni malo počasnejši trojki. Itak bo aprila čuda forumovcev treniralo na trasi trojk, lahko te tudi jaz peljem na traso, tečt, ali s kolesom, pa boš videl sam, da ni noben bav-bav.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#63822
Pozdrav!
svizec napisal/-a:... Sprašujem se, če se naj sploh udeležim tega glede na to, da je datum prireditve že nevarno blizu, jaz pa zaprisežen cestni tekač in za povrh še brez prave obutve. Se mi zdi, da se supergam, ki so namenjene teku po cesti tam ne bi nič dobrega pisalo...

8) Po mojem skromnem mnenju se moras najprej vprasat, kaj od tega nastopa zelis sam :?: Vrhunski rezultat ali sproscen tek v dobri druzbi ali pa kaj tretjega :?: :)
Sam sem nekajkrat nastopil na tej prireditvi v zelo razlicnih vremenskih razmerah pa nisem nikoli kompliciral s copati. So kar tisti za cesto dobro opravili nalogo. Mogoce je bolj od vsega drugega pomembno, da se ne izcrpas prevec na poti proti Orlam. :) Ostanek poti je bolj ali manj spust in pa ravninski tek v zakljucku. :) Torej, naj te ne bo strah kratkih trojk. Niso tako grozne, kot je videti iz profila. :) Sploh ce se jih lotis v 'Zen' slogu. :) (Je baje moderen te dni ta slog.) :) :D

lp, oranzni slon
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA