Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 5rca
#63823
mare napisal/-a: Klanec je tak, da ga v bistvu niti dobro ne opaziš. .


:shock: :shock: :roll: :roll:

aaaahhhh blagor enim :wink: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 svizec
#63825
@mare, najlepša hvala za povabilo! Sicer ne vem, če mi bo uspelo priti trasi sploh kaj blizu, ker me koncem naslednjega tedna čaka dopust do konca prvomajskih praznikov in to najverjetneje pomeni, da če se že odločim za udeležbo, da bo moja prva uradna udeležba hkrati tudi tek na čisto novi, nepoznani trasi, ki bi ji lahko rekel že kar 'deviška' :)
Če prav razumem, se na Urha ne teče, ampak v bistvu hodi v stilu planinarjenja?

@oranzni_slon, ma ja, saj vem, da si je treba postaviti to vprašanje preden se sploh česa lotiš. Mislim, da me zaenkrat vleče udeležba v smislu novitete, preizkušanja novih terenov, hkrati bi pa na tekmi dal kakšnih 90% od svojega maksimuma. Se pravi, nekoliko bi se že potrudil, vendar ne toliko, da bi s teka odnesel slabe vtise.
Ha, če se bom trojk lotil v 'Zen' slogu, ki ga več kot očitno propagiraš :wink: , bi se znalo zgoditi, da bi s sabo privlekel cel komplet ropotije za piknik :lol:

Sicer sta me pa že nekoliko potolažila glede copat. Mislim, da bi se našli eni ne preveč novi, ki mi jih ne bi bilo škoda za razdrapane 'planinske' potke z obilico blata.

No, zdaj moram samo še najti dva sotrpina, po možnosti taka, ki bi me bila pripravljena sprejeti medse kljub temu, da si nameravam traso 'ogledati' šele v soboto, 6. maja 2006 ob 9.30 uri :)

@5rca, hihi
Uporabniški avatar
 alan
#63830
svizec napisal/-a:Sicer sta me pa že nekoliko potolažila glede copat. Mislim, da bi se našli eni ne preveč novi, ki mi jih ne bi bilo škoda za razdrapane 'planinske' potke z obilico blata.


Hej Svizec!

O ciscenju in cascenju snezno belih tekaskih copat je bilo ze precej
govora in verjamem, da je prvi korak v blato najtezji... Jaz sem ze dvoje
najtanovejsih superg 'krstil' na trojkah in se nikoli mi ni bilo zal! :lol:

8 km Golovca verjetno ne bo prispevalo kaksne disfunkcije superg razen
mogoce nekoliko slabse zracenje, ki pa se takoj spet popravi, ko jih suhe
prvic trescis ob zid, da odpade blato.

'Razdrapane planinske potke' ??? :shock: Smrtno kazen sicer v veliki
meri ukinjajo, ampak zaradi zaljenja lepot potk na Golovcu bi jo komot
lahko spet uvedli! :evil:

Kaksno pivo clanom Golade, pa ti mogoce celo oprostij(m)o! :wink:

Brez skrbi, trojke ne morejo razocarati. Pa lep tek! :D
Uporabniški avatar
 Jusuf
#63833
alan napisal/-a:
svizec napisal/-a:Sicer sta me pa že nekoliko potolažila glede copat. Mislim, da bi se našli eni ne preveč novi, ki mi jih ne bi bilo škoda za razdrapane 'planinske' potke z obilico blata.


Hej Svizec!

O ciscenju in cascenju snezno belih tekaskih copat je bilo ze precej
govora in verjamem, da je prvi korak v blato najtezji... Jaz sem ze dvoje
najtanovejsih superg 'krstil' na trojkah in se nikoli mi ni bilo zal! :lol:

Tukaj bi bilo pravo mesto, da Sv.Klaudi pove kako se tem recem streze. Ona obvlada tehniko izogibanja blatu, tudi takrat, ko to dejansko ni mogoce. Skratka dela cudeze. In o tem obstajajo tudi verodostojne price. :)

alan napisal/-a:'Razdrapane planinske potke' ??? :shock: Smrtno kazen sicer v veliki
meri ukinjajo, ampak zaradi zaljenja lepot potk na Golovcu bi jo komot
lahko spet uvedli! :evil:
Kaksno pivo clanom Golade, pa ti mogoce celo oprostij(m)o! :wink:


Ja, ja, ja, dosmrtno kazen v obliki teka trojk je treba spet uvest. To mi deli Alan. :) Ne, razdrapane potke pa niso. Morda malo blatne ob hudih nalivih ampak razdrapane planinske potke pa to le niso. :) Mene bolj spominjajo na avtoceste. ;) Ampak to je ze druga zgodba. :)
8) He, he, zen tek in rostiljada :?: Lahko, po koncu teka se eno rostiljanje na Presercu. :) Mislim, da bi bilo jako zabavno. :)

lp, Jusuf

p.s.: Ja, ja, ze grem v peskovnik. :) Evo, evo, ze grem. :)
Uporabniški avatar
 karmen
#63835
Sem se spomnila lanskih trojk (kot spremljevalka).
Letos imam ekipo.
Samo imena pa še ne .
pa pa
Uporabniški avatar
 svizec
#63838
@alan, hihi, kdo bi si mislil, da bo kdo tako zvesto čuval nedotakljivost poligona in to takega, ki tekača ožame do obisti :)
In zdaj se sprašujem čemu me napeljuješ k pivu... v smislu 'pivca za živce', da tekači upraviči(m)o vso jezo, ki jo stresamo na sleherni kamenček, lužo, ali pasji kakec, ki bi se utegnil znajti celo na presvetem Golovcu, ali pa v smislu tolaženja obisti, ki jih omenjani poligon ožame tako kot je treba. :wink:

No ja, priznam, da sem vseeno rahlo pretiraval glede copat, saj mi prav zdajle silijo pred oči spomini na blatne dogodivščine na pobočju Jošta malo pred Silvestrovim. Užival sem, resnično užival...
Bolj kot blato me skrbi grob teren, kjer 'nežne' cestne copatke hitro vidijo vraga, toda glede na slikce, ki mi jih je blagovolila videti 5rca, vidim, da sem delal iz muhe slona. Pa ne oranžnega! :wink:
Tole poglavje je zaključeno - na progo sem pripravljen priti v 'pražnjih' copatkah. Tako!

Moram priznati tudi to, da me zdajle res zanima kaj je na Golovcu tako lepega, da vas je tako silno očaralo. Videl sem že prenekateri košček narave in tekel sem celo po 'Nebeškem parku', ki ga smatram za najlepši košček sveta, po katerem sem tekel v življenju. Zato se mi zdi, da na Golovcu vseeno ne bom doživel nič takega, kar bi me spreobrnilo, ampak se bom vseeno pustil presenetiti. Pošteno, kajne?

@Jusuf, mah, če bo blato, se mu ne mislim izogibati. Konec koncev gre le za malce razmočene zemlje.
Ko mi med tekom postane vseeno za v rokav obrisane smrklje :oops: :mrgreen: , za pohojen pasji kakec, ali lužo, v katero se noga pogrezne do gležnja, potem se ne dam motiti res ničemur, tako da me bo blato res še najmanj motilo. Če ga sploh bo kaj, seve :).

@5rca, hvala za slikce! Zdaj šele vidim kako zadeva v resnici izgleda.
Glede planinarjenja pa samo tole: :oops: :arrow: res si nisem predstavljal kako izgleda.
Uporabniški avatar
 5rca
#63842
še dobr, da ni nobene slike s prvih petih kilometrov... bi si zihr premislil :twisted:
sama hudoba me je dons :wink:
Uporabniški avatar
 svizec
#63843
:shock:

Noooooooooooo, kaj je zdaj s temi slikami?

Je še kaj takega, kar bi moral vedeti?

Ziher mi nekaj skrivate... :?
Uporabniški avatar
 Damijan
#63846
Moj komentar glede copat:
lani je bila trasa dost suha, predlani pa precej blatna. če bodo copati umazani...tole mora vsak sam s sabo razčistit. Ciljam drugam: jaz sem predlani tekel v takih lahkih cestnih dirkalnikih (Mizuno Phantom) in - doživel katastrofo! Sem bil kot na ledu. Tako da - premislite glede profila copat; lani je bilo bistveno bolje (Pegasus), ki ima nek profil in ni bilo zdrsavanja, je pa res, da je bila proga... bolj suha.

Skratka - stvar kompromisa in razmer preko golovca - hitrost na asfaltu Vs. kotalkanje v blatu...
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#63847
[quote="svizec
Če prav razumem, se na Urha ne teče, ampak v bistvu hodi v stilu planinarjenja?
[/quote]
Ne, ne sploh ne.

Svizec, ker sem videl tvoj rezultat v Sežani, bom na podlagi le-tega nekoliko špekulativno napovedal, da boš prve tri kilometre brez težav tekel 7-8 min/km, potem pa v povprečju pod 5 min/km, kar ti bo brez težav zneslo pod 1:10.
Če pa boš nekoliko bolj nabil pulz in si dober v teku navzdol, bo pa pod 1:05.
Pod 1:00 bo pa zelo težko.
Zneslo ti bo pa z vsakimi tekaškimi copati. Sam bom vzel tiste z grobim podplatom :wink:
Uporabniški avatar
 svizec
#63863
@raziskovalec, ZS :wink:
Uporabniški avatar
 svizec
#63864
@Damijan, hvala za prispevek o copatih. Ravno to se mi zdi, da bi lahko bil problem - iti v 'prefinih' - beri: prelahkih copatih na prezahteven teren. Zase recimo vem, da bi težko opravil malce bolj zahteven sestop s kulturnim tempom. Noga enostavno nima nobene opore v čevlju, pa še zdrsavanje je preveliko.
Ampak saj pravim, ne bom več kompliciral glede copat. Tiste, ki jih bom vzel, bodo že morale biti prave.
 armoracia
#89834
Letošnaja dolžina proge bo 8.09 milje ali 13.019 km. Ta podatek sem dobil iz vnosa poti (terase12km) iz spletne strani www.mapmyrun.com
 armoracia
#89835
Letošna dolžina proge bo približno 8.09 milje oz. 13.019 km. Ta podatek sem dobil iz prenosa terase 12km na zemljevid iz spletne strani www.mapmyrun.com, ter z merjenjem z ukalibriranim footerjem.
Lp
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA