Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 javaman
#89865
svizec napisal/-a:Mislim, da bi se našli eni ne preveč novi, ki mi jih ne bi bilo škoda za razdrapane 'planinske' potke z obilico blata.


Glede na vreme v prihodnih dneh bom sam verjetno vzel ta stare tekaske copate.

Nekaj let nazaj sem moral po teku ene stran vrec (se prej so mi pol leta na balkonu visele - blat pa sploh ni sel dol).
Uporabniški avatar
 mad_M
#90482
javaman napisal/-a:
svizec napisal/-a:Mislim, da bi se našli eni ne preveč novi, ki mi jih ne bi bilo škoda za razdrapane 'planinske' potke z obilico blata.
Glede na vreme v prihodnih dneh bom sam verjetno vzel ta stare tekaske copate.
Nekaj let nazaj sem moral po teku ene stran vrec (se prej so mi pol leta na balkonu visele - blat pa sploh ni sel dol).


Jaz bom pa kar v dokaj novih tekel, ker fajn blazenje je le luxus in uživanjcija in si ne mislim uničit lepga teka s kakšnimi starimi copati :D

Imam pa eno vprašanje glede prijave insicer, odpovedal en član trojke in smo našli eno punco namesto njega.

Je možno popraviti prijavo, ker bi zdej radi bili prijavljeni kot mešana trojka?

Na uradni strani ne najdem, da bi lahko še popravljal prijavo.

Hvala za odgovor in se vidimo! Lp, m.
Uporabniški avatar
 bobr
#90485
Ta teden so na spletni strani umaknili možnost popravljanja. Jaz sem prej dvakrat popravil...
 Tinca
#90499
tudi jaz bi rada popravla svojo trojko, pa ne gre... smrk, smrk
 Tinca
#90500
tudi jaz bi rada popravla naso trojko, pa ne gre vec...
 bostjann
#90513
Ker je letos slaba napoved (dež), me zanima kako oblečeni tečete stari mački po dežju. Ali imate vetrovko? Če bo dež, bo to moj prvi mokri tek (zaradi dežja), pa se nebi rad blamirov.
Uporabniški avatar
 bobr
#90530
Tudi mene zanima kak nasvet.
Jaz bom verjetno kar klasično opremljen, brez antidež dodatkov :lol:
Uporabniški avatar
 Laufer
#90531
Potem boš torej v ribiških škornjih (primerno napovedanem vremenu) :twisted:

V torek smo tekli po progi po suhem, včeraj pa po dežju. Blato in dež nista niti tak velik problem.
Spust po kockah z Golovca pa je, ker zelo drsi, zato priporočam pazljivost. :!:
Prav tako lahko samo upamo, da bodo do sobote še most do konca porihtali in ga asfaltirali, ker drugače sledi še plavanje, oz. sprememba trase. :roll:
 ton
#90556
Po mojem so antidež zadeve super za v vrečo in za na cilj (vključno s kakimi rezervnimi šlapami).

Za spust pa velja že na štartu res dobro zategniti vezalke in morda celo preventivno preflajštrati prstke in nohte, ker tisti tlakovci RES nabijajo. Imate gorski tekači kak nasvet iz rokava?
Uporabniški avatar
 rainbow
#90565
gre absolutno verjet našemu vremenarju Vlajkotu :wink:

Vlajko, če tvoja napoved ne drži i bo v soboto dež....pazi se :) , častiš enkrat na ovalu deci cvička :!: :D
Uporabniški avatar
 zlopi
#90570
... kaj pa tole?

Slika[/img]

Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 Z*
#90573
Kot kaže, bo lepo, ali vsaj suho. Dežna kaplja je pri Grosuplju. :lol:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA