Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...

udeležil/a se bom analize po teku trojk

vsekakor
27
73%
ne, ne bo me
10
27%
Uporabniški avatar
 Vlajko
#89943
Če boste imeli res (ura? / prizorišče? :arrow: Subito? / Jelen?) analizo, bi prišla tudi midva s Silvo naokrog, čeprav ne bova tekla, temveč bova delček PST prepotovala kot "hodulje". :wink:
Uporabniški avatar
 TANJAO
#89944
Hvala Janiki, k misli na nas.. Ampak saj Šiškarce obvladamo poti s kolesi...Mi2 bova prišla kamorkoli že, dolgo ne bova, ker imava karte za Zuccera v žepu!!!
Tko da bova zvečer v Tivoliju!!!
lp,TanjaO
Uporabniški avatar
 MihaPR
#89945
no, Tanja, glede na hitrost teka bo več kot preveč časa od cilja do cukra v Tivoliju za analizo :)
Uporabniški avatar
 janika
#89950
Tekači in tekačice,

po teku Trojk bom tudi jaz morala nujno domov. Tko da uživajte v Subitu, PRAVE čevapi pa v Podgorici ali Novem Dadu naslednje leto.

LP
Janika
Uporabniški avatar
 Vlajko
#90533
Zaradi "nedorečenosti" teme imam eno vprašanje (Ero?) :arrow:

Analiza :roll: Bo :?: Ne bo :?:
Uporabniški avatar
 ero
#90541
Vlajko, pojma nimam. tole je šlo v tri čisto različne konce - šiškarsko nedorečenost, jelensko mesno neprimernost, subitovsko nepotrjenost, ...

osebno se mi zdi, da bi bilo najbolje, da se zbiramo kar v eni izmed Tromostovju bližnjih gostilnic z vrtom. kaj pravite? bo Zlata ladjica v redu?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#90543
Kar se mene tiče, bi bila Zlata ladjica kot "zborno mesto" čisto OK. 8) S Silvo bova svoj nekajkilometerski pohod po delčku PST itak zaključila v centru LJ. :wink:
Uporabniški avatar
 tini
#90548
ero napisal/-a:OK, Zlata ladjica!


Kar primerno. (toceni Budweiser press) :)
Uporabniški avatar
 5rca
#90635
ODLIČNO ... ne samo uredu! :lol:

PRIDEMO :wink:
Uporabniški avatar
 dannae
#90650
Kdaj pa je zbor pri Zlati Ladjci?

Vsem jutrišnjim tekačem in tekačicam želim uspešen tek!
lpd
 matej-jethro
#90680
Bravo, Ero! Šiškarcam nam je ta lokacija fantastična :roll:

Pridemo..... :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#90684
..... in, ker bo najbrž na analizi fulminantno najkulističneje ( po kom že citat :roll: ), jih bo na koncu Pegaz še odlikoval s kakih plemiškim nazivom - kao u iber organizacija. :hello: ma ne moreš varjamet

kje so časi, ko so naša draga TF mati za prijeten nasmešem ( OK, v najboljšem primeru lupčka :oops: - RD press) obtežili svojega štirikolesnika in nas razveseljevali z večplastnimi okroglimi dobrotami :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#90687
Zlata ladjica? Hmm... Že 4 leta sem v Ljubljani pa poznam tako malo gostiln... Kje je lokacija Zlate ladjice? Če bo le možno pridem naokoli, da vas pozdravim po dolgem času.
:D
Uporabniški avatar
 Vlajko
#90688
Le Čevljarski (Šuštarski) most prečkaj in sicer iz desnega na levi breg Ljubljanice pa se boš zaletel vanjo. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA