Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...

udeležil/a se bom analize po teku trojk

vsekakor
27
73%
ne, ne bo me
10
27%
Uporabniški avatar
 5rca
#90689
matej-jethro napisal/-a:Bravo, Ero! Šiškarcam nam je ta lokacija fantastična :roll:

Pridemo..... :wink:


uauu imamo novo šiškarco 8)
edin sprejemnega še nisi naredi ... pa naj ti bo, ga boš lahko naknadno :wink: začni šparat :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#90691
5rca napisal/-a:... začni šparat ...


@g. Jetrni Matej :arrow: to si dobu pa zelo smarti nasvet :!: , kajti ... :lol: :wink:
 matej-jethro
#90695
Vlajko napisal/-a:
5rca napisal/-a:... začni šparat ...


@g. Jetrni Matej :arrow: to si dobu pa zelo smarti nasvet :!: , kajti ... :lol: :wink:


Jao jao :? v tem slučaju se spremenim v Van Prpaljinota in grem rajš v Subito mal oči vržt. Sej mogoče je pa tm tud dobr......
Uporabniški avatar
 daks
#90729
Zivijo

Malo neumesno vprasanje, pa vendar. Koliko je dejanska dolzina takratke variante teka trojk. Na strani pise da je dolzina 12km, vendar sem slisal, da naj bi bila dejanska dolzina 13.6 km ?
A kdo ve pravilen odgovor?

Hvala
Uporabniški avatar
 bobr
#90733
Meni je polar nameril 12,5km. Nekje sem zasledil da je okoli 12,7 tako da ni preko 13 in niti ni 12 kot je razpisano.
Važno da smo prišli celi v cilj 8)
Uporabniški avatar
 si05400
#90736
Proga je še nekoliko daljša kot 12.500 m, po pogovoru z uradnim merilcem g. Antonom Majcnem, ki je eden redkih če ne celo edini, ki bo letos pretekel tek trojk že 48. je proga letos dolga 13.500 m, kar pa mislim da nebi smel biti problem. Drži pa dejstvo da se podaljša glede na lani za 1600 m.
Nazadnje spremenil si05400, dne 13 Maj 2007, 09:13, skupaj popravljeno 1 krat.
 House Q
#90739
Ojla,

tud mene zanima koliko je ta dejanska dolžina teh 12-ih kilometrov, tako, da tisti, ki mate GPS-e in razne POD-e, prosim za vaše podatke.

Drugače pa zahvala Petru in Boštjanu, da sta me vzela v trojko (Tekaški Forum Carji) in tud povlekla, do cilja (čas neto cca 1:04).

LP, Miha
 PuSSyRiders1
#90742
Ojla,

meni je Suunto nameril 13,37 km.

Lp, Miha
Uporabniški avatar
 miro
#90748
Moj sotekač je nameril 13.6km, res pa je, da smo morali med prehitevanji tudi malo vijugati.
Lp
Uporabniški avatar
 bojanu
#90750
Letos 13.3 km, lani in predlani 13.0 km.
Uporabniški avatar
 daks
#90754
Hvala za odgovore
Uporabniški avatar
 javaman
#90766
Meni se zdi letosnja proga enaka lanskoletni. A se motim?
Uporabniški avatar
 kustus
#90768
LP

Tudi meni se zdi da je proga bila identična lanski. Kje pa naj bi bila daljša.
Uporabniški avatar
 daks
#90848
bobr napisal/-a:Meni je polar nameril 12,5km. Nekje sem zasledil da je okoli 12,7 tako da ni preko 13 in niti ni 12 kot je razpisano.
Važno da smo prišli celi v cilj 8)


To je najbrz Polar narobe zmeril, ker meri glede na korake, ki pa so bili na teku trojk, skozi celotno traso razlicno dolgi.
 Marinka
#90874
Kaj torej pravite, koliko je proga dolga? 12- 12.5 - 13 - 13.3? Je kdo progo premeril s kolesom? To bi mogoče pokazalo še najnatančnejše podatke.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA