Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...

udeležil/a se bom analize po teku trojk

vsekakor
27
73%
ne, ne bo me
10
27%
Uporabniški avatar
 še1PR
#180991
Staša napisal/-a:
Nataša napisal/-a:čeprav (gaddemit!) spet ne bom tekla, pridem tudi jaz. Upajoč na bolj zdravo prihodnost in na to, da vas vse vidim :D

?!? Kaj pa je? A maš prašičkovo gripo?
Uf, zdele sm bla pa čist :shock: :shock: :shock: :!: :!: :!: Staška, tist je, hvalaenmu, še od lani!!!! :D
#181007
Aaaaa, kje je smajli z žarnico... :idea:


Pa ene trikrat sem prebrala datum... je bil včerajšnji! Letnice nisem gledala. Vidim, da je recesija in šparanje prešlo še na forum. V DU šparamo na vodi, na TF pa na temah! Lepo lepo! Še Borat bi bil zadovoljen.
#181017
Hoj,

ko hardiči pridemo do cilja, se vam pridružimo na :drink.
Tisti ki boste že prej zasedli pozicije, dejte mal navijat, zadnji metri so najtežji.

Se vidimo.

MatjazV
#181359
Nataša napisal/-a:Ne se strašit, punce! Staša, dej glej okol sebe, kakšen datum je kje. Dpop tut že dolg ni več vame zaljubljen :(


Helou!
A za Bajsija pa nobene žalostne face? A name si pa pozabila? Ah, brez veze, čustvena recesija, nimaš kej!
#181389
Dragi moj, marsikaj bi še lahko napisala na temo teh velikih ljubavi, ampak TF je postal resna zadeva in smetit se ne sme. Sem te pa imela v mislih, ja, ne jokaj, sou long! :wink:

BTW: kje si se pa skrival v soboto? Lidijo smo videli ...
#181398
Helou!
Ah, tale tema je že tako stara, da je že prava tema in lahko v njej tudi malo posmetimo.

Torej, stare ljubezni ne zastarajo!?
Lidijo ste videli, s kom? Kje sta bila pa pamž in pamžek?!
Jest sem bil pa na bajti, kaj bi drugega: klik na www pod avatarjem (malo zastarela, pa kaj čmo, me boš pač izbrisala iz svojih priljubljenih, šmrc)!
#181409
Stare ljubezni itak ne zastarajo, ampak vseen se nekak z večjo naklonjenostjo spominjam našega Darkeca, ker mi je znal kaj res romantičnega napisat. Enkrat je na primer potožil "kot ranjen ptič sem, ki se je izpel". A ne, da je to lepo?! Al pa je bil strohnen ptič, tega se zdej ne spomnim več dobr :roll:

Lidija se je tam za enim grmovjem z dvema tipoma skrivala. Eden je bil mal večji, okoli 14 let, drugi pa še bolj palček, še ne dve leti. Saj smo jo pozdravili, a verjetno ni vedela, kam bi nas dala. Je pač bolj znana kot mi.

Bajtica ti dobr napreduje, še kake novejše fotke gor daj. Pa upam, da ti kak delavski bauh ne raste :--
#181411
Sem prišla na analizo, ki pa je bila žal že kar precej okrnjena... Vsaj od daleč priletenega pegaza in ovco sem še ujela, pa maco in še1pr... pa še nekaj tistih, ki so bili najbolj vztrajni pri analizi....
Do Zlate ladjice je bila kar dolga pot, saj sem morala vmes malo počivat... Na poti sem srečala mami, ki je želela slišat vse detajle s poti, potem še Alenko Godec, ki je želela, da mi njene odlično zapete pesmi odzvanjajo po ušesih, pa prodajalec zagonetne pastirske igre je na vsak način želel, da mu pokažem, da nisem tko blont, pa da znam razstavit in sestavit... in potem ... takle mamo...
Če ne prej, se pa vidimo na Nočni10ki... do takrat pa lahke nogce vsem in uživajte na tekih...
pozdravček
d
#181518
Helou!
Torej nta, rada se spominjaš nepopravljivih romantikov, tripaš pa na desce v stilu: "Dosta romantike, skidaj gače!"?!?

Ker si ravno ti, sem v svojem svinjaku objavil kratek zapis o tem in onem in povabilu na ogled naše galerije.

pies: Kdaj bo v tvojem blogu med priljubljenimi moja galerija?!?
#252739
To temo sem potegnil iz naftalina samo zato, da izvem, če bo letos kdo hodil kaj okoli Zlate ladjice. 8)
Midva bova v skladu s tradicijo tudi letos "pohodovala", bi pa na koncu prišla pogledat tudi dvorišče te "kafane", če bi vedela, da ste tam. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA