Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
 Zarja
#6192
Rada bi sestavila ekipo ali se priključila dvema tekačema s še ne popolno trojko. Nameravam it na 12 km, zelo počasi bi šlo tudi na 28 km, vendar te razdalje letos še nisem pretekla.

LP Zarja
Uporabniški avatar
 Magnitude
#6194
Nazadnje spremenil Magnitude, dne 01 Maj 2004, 10:17, skupaj popravljeno 1 krat.
 Zarja
#6197
Ne vem, verjetno okrog 5 minut na kilometer. V Sežani sem tekla na 21 km okrog 2 uri.
Uporabniški avatar
 obi
#6206
Zarja, če prideš v četrtek na Urha boš sigurno našla trojko. S kolegom iščeva ravno tako hitro tekačico(ča).

Če te ne bo pa se javi po mailu, da se dogovorimo za naprej.

lp obi
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#6446
Pozdrav!

Zarja napisal/-a:.. ali se priključila dvema tekačema s še ne popolno trojko. Nameravam it na 12 km


Dva tekaca v nepopolni trojki isceva tretji clen.:-) Ali si ti ze kaj nasla? Ce nisi se vsekakor lahko dogovorimo. ;-)

LP, oranzni_slon
Uporabniški avatar
 Magnitude
#6477
Nazadnje spremenil Magnitude, dne 01 Maj 2004, 10:17, skupaj popravljeno 1 krat.
 Zarja
#6479
Tudi jaz se javljam. Za 12 km bi se priključila dvema ne prehitrima.
Je pa še ena možnost. A bi šel kdo zelo počasi na 28 km? Za to razdaljo sva že dva, iščeva tretjega.
LP Zarja
Uporabniški avatar
 Bor
#6480
Zarja napisal/-a:Tudi jaz se javljam. Za 12 km bi se priključila dvema ne prehitrima.
Je pa še ena možnost. A bi šel kdo zelo počasi na 28 km? Za to razdaljo sva že dva, iščeva tretjega.
LP Zarja

kolk počasi?

lp bor
 Zarja
#6495
Recimo 3 ure 15 do 3 ure in pol za 28 km.
 jurček
#6636
Jest bi tud rad teku pa sem zvisu na vseh frontah.

Zato bi se z veseljem prikjučil v trojko na 28 km, ker pa v sili hudič tudi muhe žre bi šel tudi na 12.

Cajt se izteka, zato izviseni združimo se.

Kontakt na tel. 041 395 290
 Zarja
#6663
Jurček, malenkost si prepozen. Sem že prijavljena, zato 28 km za letos zame žal odpade. Upam,da boš našel sotekača. V skrajnem primeru se lahko pridružiš dvema še v soboto. Gotovo bo kdo manjkal.
Uporabniški avatar
 Dule
#6690
jurček napisal/-a:Jest bi tud rad teku pa sem zvisu na vseh frontah.

Zato bi se z veseljem prikjučil v trojko na 28 km, ker pa v sili hudič tudi muhe žre bi šel tudi na 12.

Cajt se izteka, zato izviseni združimo se.

Kontakt na tel. 041 395 290




Jurček tudi če ne boš našel trojke ti kar pridi tečt, sem videl lani da jih kar nekaj teče samih brez trojke :wink: .
Važno je, da tečemo in se med seboj vzpodbujamo :P !
Uporabniški avatar
 Matevz
#6697
Treba je samo prijavit trojko, da dobiš štartne številke (kar z izmišljenimi imeni).

V soboto zjutraj tam okrog prijav vedno skače še kakšen, ki nima trojke.
Pa lani se je celo na štartu/ob prevzemu številk dalo zamenjat imena članov ekipe.
Uporabniški avatar
 mare
#6701
Prijave so podaljšane do 6.5., pojdi na druge teme in na uradno stran pogledat, gotovo je še kakšen osamelec. Največ pa narediš, če na tek zvlečeš kakšnega znanca, ki drugače zanesljivo ne bi tekel. Saj veš tisto svetopisemsko. Če rešiš enega ubogega... Samo bodi milosten in ga ne zvleči na 28 km.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA