Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 zlopi
#125090
mojA napisal/-a:Peljem se po Slovenski in zagledam transparent čez cesto: :shock: TEK OB ŽICI :shock: ...
Bi bilo pa fino še kakšno žensko trojko na 28 osnovat – ni pa to pogoj, seveda. “Za silo” :wink: bo tudi mešana ok
:D

... zgleda da za mešano sploh ne bo težav, s takšnimi pričakovanji bi se še jaz z veseljem prijavil :wink:
Lp, zlopi
 mojA
#125255
Hoj! Prijazno javljam, da je v nastajanju nova ženska trojka, upam, da kaj ne pade v vodo :D . Hvala vsem !
Uporabniški avatar
 bobr
#125256
Objavljam iskanje ženske tekačice za kratko progo. Ciljani čas skupine pod eno uro.

Dosedanji člani K-Rožnik mešane skupine:
- bobr
- tini
- to si lahko ti :wink:

Prijavo že imamo, čip tudi. Samo še ženska nam manjka in odtečt bo treba :twisted:
Uporabniški avatar
 iverson
#125265
Kako je z zanimanjem za 28km? Se nama kdo pridruži z OLE-jem?
#125269
Za prihajajoci tek trojk na krajsi razdalji (12km) s kolegom isceva manjkajoco tekacico. Ne ciljava na posebej dober rezultat,
saj gre za najino prvo udelezbo, tako da je nacrtovani cas okoli 1h 15min.
Kakih zelo hudih zahtev torej ni, najpombnejsi je skupinski duh: CELOTNO progo tecemo skupaj - kot trojka.

Kandidatke, ki vas tole zanima, dobrodosle.

LP, Marko
#125302
Marko Bračko napisal/-a:Za prihajajoci tek trojk na krajsi razdalji (12km) s kolegom isceva manjkajoco tekacico. Ne ciljava na posebej dober rezultat,
saj gre za najino prvo udelezbo, tako da je nacrtovani cas okoli 1h 15min.
Kakih zelo hudih zahtev torej ni, najpombnejsi je skupinski duh: CELOTNO progo tecemo skupaj - kot trojka.

Kandidatke, ki vas tole zanima, dobrodosle.

LP, Marko


Evo, smo ze kompletni. :-)
Marko
Uporabniški avatar
 NatašaP
#125387
iščem dve tekačici na 28 km, čas približno okrog 2 uri in 30 minut
 nana
#125393
bobr napisal/-a:Objavljam iskanje ženske tekačice za kratko progo. Ciljani čas skupine pod eno uro.

Dosedanji člani K-Rožnik mešane skupine:
- bobr
- tini
- to si lahko ti :wink:


Bobr, a se boš ti kloniral :shock: al vam je ekipa v vodo padla :wink:
Škoda, da vam je miciM že ušla :D
Uporabniški avatar
 tini
#125400
NatašaP napisal/-a:iščem dve tekačici na 28 km, čas približno okrog 2 uri in 30 minut


No, natasa, ce se premilis gres lahko v trojko tudi z mano in bobrom.
Jaz sem v to trojko (ki se je morala temeljito "pregrupisati") padel pred par dnevi na Terazijah. In ko smo premlevali, katero naj vzamemo se v ekipo si bila kar v ozjem izboru.. :)
Cilj naj bi bil uvrstitev v top 10 mesanih 3ojk.

Tako, da le premisli.

Uzivaj

P.S. Teklo se bo pa pussy trojke
Uporabniški avatar
 bobr
#125402
tini napisal/-a:Jaz sem v to trojko (ki se je morala temeljito "pregrupisati") padel pred par dnevi na Terazijah. In ko smo premlevali, katero naj vzamemo se v ekipo si bila kar v ozjem izboru.. :)

Pozabil si priznat da je bilo v igri veliko jelena/becksa/hainekena in zato si se pustil pregovorit :)
Uporabniški avatar
 tini
#125410
bobr napisal/-a:
Pozabil si priznat da je bilo v igri veliko jelena/becksa/hainekena in zato si se pustil pregovorit :)


Niti kaplje becksa ali heinikena :wink:
 žuža
#125414
Sem se opogumila...tud jaz bi šla letos na trojke. Predviden čas (če je pomemben) pa okoli 1.15.
Kdor je za, naj se prifočka.
 luzr
#125507
nana napisal/-a:Škoda, da vam je miciM že ušla

Bobr si je ne zasluži, že ve zakaj! :evil:
Uporabniški avatar
 bobr
#125546
Micim je čisto pošteno dobila mesto v drugi trojki.

Luzr zakaj si je ne zaslužim? :roll:
 luzr
#125556
Bobr, saj veš...
Ta ekipa, ki jo sedaj sestavljaš mi je dosti bolj všeč.

Napiši predvideni čas, morda vama predlagam tekačico (1:15).
Če ne bosta morala sprejeti tekača (1:00)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA