Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 ninchi
#127621
Čau!
Mene pa zanima, če tukaj še kdo v soboto teče okoli Ljubljane, torej po PST čez vse kontrolne točke (35 km)? :D

lp

ninchi
Uporabniški avatar
 ninchi
#127633
Oj!
To vem ja da je tek trojk, zanimalo me je samo, hodi kdo tečt po trasi pohoda, čisto tako za sebe :)
Uporabniški avatar
 zlopi
#127637
ninchi napisal/-a:Oj!
To vem ja da je tek trojk, zanimalo me je samo, hodi kdo tečt po trasi pohoda, čisto tako za sebe :)

... ko si boš zaželela se bo skoraj gotovo našel še kakšen junak ali pa junakinja. Približno enkrat mesečno grem tudi jaz.
Lp, zlopi
 lump
#127645
Zivjo,

zanima me, kako so razpostavljeni stanti z vodo in energetskimi napitki na teku trojk na 28km. Vem, da nekako na 5km, ampak a je na vsakih 5 km vse (voda, energetski napitki in sadje in cokolada) ali je po prvih 5km voda, cez 5 energetska pijaca, pa potem se ena, in sadje cisto na koncu?

Hvala za odgovor in LP!!
 nana
#127690
lump napisal/-a:zanima me, kako so razpostavljeni stanti z vodo

Mene pa to isto zanima na krajši 12 km progi. Se opravičujem, če je vprašanje bedasto. Na trojke grem namreč prvič :D
 klopotec
#127718
Mene pa zanima kje parkirat, če prideš v Lj ob 8.30 uri.
Uporabniški avatar
 bobr
#127719
klopotec napisal/-a:Mene pa zanima kje parkirat, če prideš v Lj ob 8.30 uri.

Tivoli in peš v center.
 klopotec
#127720
Ni problem za peš, a misliš da bo še prostor ob po devetih?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#127722
Skoraj zagotovo.
Uporabniški avatar
 5rca
#127731
klopotec napisal/-a:Ni problem za peš, a misliš da bo še prostor ob po devetih?


ob pol devetih grem jaz skozi Tivoli, pa te lahko usmerim na kakšn fajn senčn parkirni prostor :) bodi pozoren na belo kolo s črno košarico :!: če te jaz ne zagledam prva :roll:

vse za korenček :wink:

zdaj pa resno :!:
kje se pa dobimo po teku? tako kot lani, pri Zlati ladjici?
Nazadnje spremenil 5rca, dne 08 Maj 2008, 10:38, skupaj popravljeno 1 krat.
 lump
#127742
poskusam se enkrat ... ;-)

zanima me, kako so razpostavljeni stanti z vodo in energetskimi napitki na teku trojk na 28km. Vem, da nekako na 5km, ampak a je na vsakih 5 km vse (voda, energetski napitki in sadje in cokolada) ali je po prvih 5km voda, cez 5 energetska pijaca, pa potem se ena, in sadje cisto na koncu?

Hvala za odgovor in LP!!

Se nekoga zanima enako za 12km.
Uporabniški avatar
 zlopi
#127750
lump napisal/-a:poskusam se enkrat ... ;-)

zanima me, kako so razpostavljeni stanti z vodo in energetskimi napitki na teku trojk na 28km. Vem, da nekako na 5km, ampak a je na vsakih 5 km vse (voda, energetski napitki in sadje in cokolada) ali je po prvih 5km voda, cez 5 energetska pijaca, pa potem se ena, in sadje cisto na koncu?

Hvala za odgovor in LP!!

Se nekoga zanima enako za 12km.

... vsaka okrepčevalnica naj bi vsebovala 9. točko ,
... so pa tele informacije že nekaj postov offtopic :wink:
Lp, zlopi

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA