Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 5rca
#127752
nana napisal/-a:
lump napisal/-a:zanima me, kako so razpostavljeni stanti z vodo

Mene pa to isto zanima na krajši 12 km progi. Se opravičujem, če je vprašanje bedasto. Na trojke grem namreč prvič :D


za 28km ne vem, na 12 je bila ponavadi na prvi postaji voda in energetski napitek, na drugi pa voda, napitki, banane, pomaranče, vitergin, sladkor, rešilec itd. :wink: :lol:
 ton
#127769
Ker na Orle softiči na 12 ne tečemo, sklepam, da bodo prvo okrepčevalnico postavili nekam pod vzpon v višini Fužinskega gradu, torej recimo na 4. kilometer, druga pa bo tradicionalna na Golovcu, kjer se Pot odcepi levo dol proti Rudniku in Jurčkovi.
Uporabniški avatar
 bla_k
#127773
ninchi napisal/-a:Oj!
To vem ja da je tek trojk, zanimalo me je samo, hodi kdo tečt po trasi pohoda, čisto tako za sebe :)


Jst bom šel ja, ker:
:arrow: mi bolj odgovarja čas (štartal bom ob 6:00 v Kosezah)
:arrow: nimam pojma kako sem pripravljen za 28 km in lahko tud hodm (saj je pohod, a ne)

Se pa na tem mestu še opravičujem Iversonu in LukuM, ker sta me tako vabila za 28ko, pa sem stisnu rep med noge :oops: .
Se dobimo na kakšnem teku po Komendi.
Lp, Blaž
 Igi69
#127949
Jaz bom tut teku po poti okoli Ljubljane. Nekako imam premalo kondicije in če je treba, bom pač tu in tam malo hodil. Pa še na vsakih pet km imaš postajo z obarvano vodo.

Kolk km pokaže na garminu pot po žici okoli Lj? Vem da je nekje med 30 in 33, gotovo pa ne 35, kot piše na uradni strani.
Uporabniški avatar
 Laufer
#127950
Malo manj kot 33, zdi se mi 32,8 km.
Uporabniški avatar
 iverson
#127964
bla_k napisal/-a:
ninchi napisal/-a:Oj!
To vem ja da je tek trojk, zanimalo me je samo, hodi kdo tečt po trasi pohoda, čisto tako za sebe :)


Jst bom šel ja, ker:
:arrow: mi bolj odgovarja čas (štartal bom ob 6:00 v Kosezah)
:arrow: nimam pojma kako sem pripravljen za 28 km in lahko tud hodm (saj je pohod, a ne)

Se pa na tem mestu še opravičujem Iversonu in LukuM, ker sta me tako vabila za 28ko, pa sem stisnu rep med noge :oops: .
Se dobimo na kakšnem teku po Komendi.
Lp, Blaž


Jutri se lahko dobiva za tek okoli Komende. Men je šla trojka.... Tako da če ne najdem nobenega grem sam na daljši tek po okolici.
Uporabniški avatar
 iverson
#128052
Tek po PST je uspel :D . Dober tempo, dobra družba. Ljudi pa ogromno! Ostalo poročilo še sledi. Upam, da ste ostali tudi uživali na trojkah.
Uporabniški avatar
 ninchi
#128095
Tudi meni je tek po PST okoli Ljubljane uspel. Dobr tempo, izboljšala svoj rezultat, supr je blo :D Vsem, ki ste tekli trojke čestitam za rezultate :)

ninchi

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA