področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

#187730
Ne stena, že gledam triatlon v nedeljo v Celju - Šmartinsko jezero. 28.6.
Mika pa me, da bi svizec zavil čokolado 11.7. ko je olimpiski triatlon v Velenju, potem pa nočna 10-ka na Bledu, kjer sem že prijavljen.
Sanja svinja o koruzi
#188165
Pozdrav!
nekoliko raztreseni raziskovalec napisal/-a:Jao, kaj vidim ob planiranju svojih aktivnosti:
5.9.2009 ultramaraton Logarska
5.9.2009 Triatlon Bled. :--(

Dragi Razy, kakor si opazil je bila moja odločitev, da samo spremljam dilemo pravilna. :) Predstavljaj si kako bi me preklinjal tam nekje okoli Luč, kaj hudiča nisi raje šel na Bled in pojedel dve kremšniti. :)
:twisted: Vsekakor bi se lahko udeležil obeh prireditev. :) Edini pogoj je, da si vsaj do 1230 v Logarski. :P Potem rabiš nekaj časa, da se prebiješ mimo pohodnikov in obnemoglijh tekačev do glavne ceste in jo nažgeš na Bled. :) V časih, ko je bil start še sredi noči sem spremljal tekmovalca, ki je moral priti dopoldan nazaj v Ljubljano, ker so ga oribali in preoblekli ter odpeljali na poroko kot pričo. ;) :) Bojda je celo plesal proti večeru. :D
:) Torej, vse je odvisno kako boš zadevo zastavil v Celju. :) Ampak tam kjer je volja je tudi pot. :) Srečno!

Lp, oranzni slon
#188167
Pozdrav!
raziskovalec napisal/-a:Ne stena, že gledam triatlon v nedeljo v Celju - Šmartinsko jezero. 28.6.
Mika pa me, da bi svizec zavil čokolado 11.7. ko je olimpiski triatlon v Velenju, potem pa nočna 10-ka na Bledu, kjer sem že prijavljen.
Sanja svinja o koruzi

:D Ne, ne, vse to lahko izvedeš brez kakšnega posebnega naprezanja, saj vem, da si dobro pripravljen. :) Lahko ti pa recimo prinesem eno pico v cilj desetke na Bled. Pivo pa skrijem v hladilno torbo. :) No, kaj praviš?

Lp, oranzni slon
#188225
Oranžni_Slon ti si res prijazen. :D
LOgarska je projekt in ne bo heca, 11. 7. pa bo morda res triatlon z dvojnim tekom. Forma še ni najboljše, ampak delam na tem. V Celju sem prvi tek tekel bolje kot lani (21 km), no to, da je bilo lani tam 30 stopinj sem odpisal. :lol:
Sedaj pa malo bolj redno Golade, Krožnike in Grosuplijade. Pa bo. :clap:
Pica in pivo, sliši se vabljivo, a šele kop si zaslužim, na cilju v Logarski ali po tem. :drink
#191722
Pozdrav!

8) Nekako ni prave resnosti letos pri meni. :D Priznam, 2/3 letošnjih ciljev sem dosegel. Dolge trojke so šle po planu, maraton v Radencih sem nekako preživel, ampak tale Logarska je pa zame očitno malo zakleta. ;) Zadnja tekaška pavza je bila čisto predolga in nekako ne vidim smisla, da se naprezam tale mesec, ki je še do starta preko vseh meja. :) Vse kar bi dosegel bi bila kakšna poškodba in potem trnova pot povratka. ;) Komur še do sedaj ni jasno kaj hočem povedat bom napisal naravnost: "Mene letos Logarska ne bo videla." :P
8) Ja, tako je to. :twisted:
:) Razy, seveda moja ponudba še velja. :) No, morda jo bom izpolnil kar v Ljubljani. ;) Seveda, ko prideš nazaj. :twisted:

Lp, oranzni slon
#194810
Pozdrav.
Moram reči Oranžni_slon, da te čisto razumem. Logarska lahko tudi počaka. In naju bo počakala - oba drugo leto. Brez tebe ta nastop ne bi imel smisla. Poleg tega mi je generalka na (enojnem, da ne moš kaj mislil) PST je pokazala kruto resnico. Bi kljub termu šel počasi, če ne bi bilo istega dne tudi tratlona na Bledu. Tako bom pa šel tja. Nekoliko sem popravil plavanje, tako da se ga že veselim.
Logarska pa v sezoni 2010. Z enakimi stavami, če si za, Oranžni_Slon.
Čaka pa naju še letošnji LM. Tja boš pa šel, mar ne?
#195011
[quote="Laufer"]Lepi plani :D
Meni pa je doktor rekel pod nož, pol pa počivat, tako da so vsi plani splavali po vodi :--( . (beri, da prehitim Razyja na triatlonu :-- ).
Sedaj je moj moto: Tudi počitek je del treninga :evil:[/quote

Laufer, la vita e bella, a ne? Kako se vse hitro obrne na glavo :clap:
#217241
Pozdrav!

Eto, sem danes spet malo pogledal tele "Sralce" in vidim, da se kar dobro držijo. :) He, he, mnogo bolje kot moji plani za leto 2010. "Aprilsko veliko potovanje" je pod velikim vprašajem, skoraj odpovedi. ;) Glavni razlog je seveda totalna neresnost s pripravami.
Ok, druga točka planov je v začetku maja in za takrat še ni nič prepozno, le malo več zavzetosti bo treba naslednja dva meseca. Marec je dolg, kot ponedeljek po veselem koncu tedna, april pa tudi ne dosti manj.
V maju bi moral poravnat še en dolg od lani v Radencih, ki so bili na meji katastrofe in o tem bom tudi še moral napisat kakšno besedo. Štofa se je nabralo kar nekaj (skoraj štiri in pol). He, he, vse bom popisal od prve do zadnje minute. :) Le pripravite se na bralno značko. ;) :P
In potem eno dolgo zimsko spanje do naslednej pomladi? Za? Proti? Vzdržan? (Nadaljevanje sledi. Nekoč!)

Lp, oranzni slon
#217331
oranzni_slon napisal/-a: bla, bla ....
Ok, druga točka planov je v začetku maja in za takrat še ni nič prepozno, le malo več zavzetosti bo treba naslednja dva meseca. Marec je dolg, kot ponedeljek po veselem koncu tedna, april pa tudi ne dosti manj.
V maju bi moral poravnat še en dolg od lani v Radencih, ki so bili na meji katastrofe in o tem bom tudi še moral napisat kakšno besedo.
bla, bla ...
Lp, oranzni slon


Hej Slon, glej da se ne boš na začetku maja vlekel po progi, tako kot jaz lani.
Sam sem začel s pripravami v četrtek (Golada) in nadaljeval v nedeljo (PST). Vmes sem v soboto nastopil še na državnem prvaenstvu za veterane na 1500 m. ja tudi to je vzdržljivostna preizkušnja saj poteka v vodi.
Za eno kilo sem že zmanjšal svojo maso (še 9 to go do obletnice osvoboditve). In prijavljen sem za Sežano 19.3.
In tudi letos hočem na začetku maja biti najšibkejši člen, da bom lahko diktiral tempo, zato le začni trenirati.
Tudi na Radencih te bom budno opazoval.
Potem pa delaj kar hočeš.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA