področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

#214911
LP

Do sedaj sem zbiral samo vojaške stvari, vse je možno viditi dopoldan v vojaškem muzeju v KR. Sedaj sem se pa vrgel še dodatno v zbiranje in sicer zbiram:

:arrow: albume z sličicami (stari, tudi iz SFRJ)
:arrow: podstavki za pivo
:arrow: vžigalične škatlice (reklamne iz hotelov,ipd)
:arrow: naprstniki (z motivi mest so pa keramični)

Če ima kdo kaj takega in bi podaril za moj muzej prosim na dan z ponudbo. Vse sprejmem.
#215735
cvalenti napisal/-a:hoj kustus

Sem tudi sam zbiralec, tudi sam zbiram vse kar si naštel spodaj, lahko pa kaj menjava oz se dobiva in si razkaževa vsak svoji zbirki.Ena fotka,da vidiš kaj zbiram:
Slika

lp :wink:


Nice colection !! :laola
#218194
kustus, mi sedaj zbiramo Ben10-a in Winxice. Morda ti bo to prišlo prav čez ene 10 let. :D
#218199
Kustus, albuma žal nimam nobenega (svojih že dolgo nimam več, če bi ti obljubila hčerinega s Pokemoni, bi pa pri nas gledali udejanjeno Cankarjevo črtico "Mater sem zatajil"), me je pa očaral tvoj red, ki kar žari s fotografij. Človek bi te z veseljem povabil domov (lahko tudi na skodelico kave - ha, ha, danes mi pa nekaj na Cankarja vleče - mogoče pridem celo do doline Šentflorjanske :D :D ), sploh v tem spomladanskem času, ko menjamo zimsko z lahkotnejšo garderobo in je treba vse omare premetat. :lol:
#218201
Darja napisal/-a:....ha, ha, danes mi pa nekaj na Cankarja vleče - mogoče pridem celo do doline Šentflorjanske :D :D ), ....:lol:


sorry malo off topic, ampak pri danasnjem treningu mi je parkrat prisel na misel Franckin tek za vozom :lol:

Drugace pa smo z albumi, kot je rekel tae :) Pa se parkrat smo se ze selili tako da.... Ce pa se kje kaj najde, pa javim.

G.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA