področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

#310469
dexi27 napisal/-a:
matej-jethro napisal/-a: :lol: Pri taki ceni se res vprašaš, če je že odplačal kredit :mrgreen: :D

Evo glih, tak da sem zdaj že v iskanju novih :wink:

Se pravi, da si že odplačal ... :lol: ... akcijo v Lidlu si pa zamudil :mrgreen:
#310478
ZdravkoC napisal/-a:
dexi27 napisal/-a:
matej-jethro napisal/-a: :lol: Pri taki ceni se res vprašaš, če je že odplačal kredit :mrgreen: :D

Evo glih, tak da sem zdaj že v iskanju novih :wink:

Se pravi, da si že odplačal ... :lol: ... akcijo v Lidlu si pa zamudil :mrgreen:


Zdravc, zakaj tako? Saj se ponujajo tudi drugi nizkocenovni ponudniki :idea: Lidl vendar ni edini na velikem slovenskem trgu :lol: :D Dexi, kar pogumno...vztrajaj :wink:
#310484
matej-jethro napisal/-a: Zdravc, zakaj tako? Saj se ponujajo tudi drugi nizkocenovni ponudniki :idea: Lidl vendar ni edini na velikem slovenskem trgu :lol: :D Dexi, kar pogumno...vztrajaj :wink:

Čakaj malo, med počitnicami pa nismo samo na slovenskem trgu, nemoj ti meni tako :lol:
#328796
pozdrav vsem TF

:laola :laola

Midva tekava vsaki dan po Krku (Njivice-Malinska) začela sva z 7km in vsaki dan dodajava 1km. pravi Nadj@ še dobro da smo omejeni z dnevi dopusta , čene bi pritekla v SLO.

en del poti je strmina in kamni drugače pa razgibana pot.

danes sva delala šprinte v klanec 2x po 100m in 2x 200m. skoraj guznila.

ko sva tekla po strmini z kamni se Nadj@ spomni "Muc-a" in on po takem teče, no tud midva hihihi sam da je najina strmina samo 150m. a vseeno JE.

Uživava tekava plavava in tako dalje.......
Nazadnje spremenil kustus, dne 01 Avg 2014, 17:48, skupaj popravljeno 1 krat.
#328825
Na Lošinju je morje družbe iz TF in tako je vsako leto.
Letos imamo štarte ob 6:00
Pogrešam še dAVId-a in Kepico
drugi smo skoraj vsi :-)
#339721
ma sva tekala po Omiš-u, ma nevem kako nama uspe vedno na morju teč po hribih, bilo je prelepo. a jutri proti Tivoliju nazaj hihihi. če bi po sporočilih gledal bi še kdo mislil da sva samo midva na dopustu. ala gremo , kje , kdo, kdaj,...... :?: :?: :?: :?:
:drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink
#339724
Jaz sem svoj tekaški 10 dnevni morski del dopusta že dal skozi, poročilo sem napisal, pa ga sedaj "reda radi" obešam še sem: http://vencelj-sportnik.blogspot.com/20 ... i-tek.html ... :juhuhu: :juhuhu:
Sledi 14 dnevni hribovski del, bržkone tudi s "tekaško-pohodniško noto"... :lauf:

LP, vencelj
#339917
kustus napisal/-a:ma sva tekala po Omiš-u, ma nevem kako nama uspe vedno na morju teč po hribih, bilo je prelepo. a jutri proti Tivoliju nazaj hihihi. če bi po sporočilih gledal bi še kdo mislil da sva samo midva na dopustu. ala gremo , kje , kdo, kdaj,...... :?: :?: :?: :?:
:drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink :drink

Tudi jaz se čudim, kako mi uspe ravno na morju narediti največ višincev :D . Trenutno tekam med Izolo in Koprom in se ukvarjam s tistim luštnim hribom, kjer je bolnišnica. Včeraj me je en v črno oblečen mladenič prehitel navzgor, da se je kar kadilo za njim, po drugi strani pa me je kolesar komaj komaj prehitel. 8) Ob obali srečam kar nekaj tekačev in tekačic, gor v hrib pa sem do zdaj srečala samo tegale batmana.
Prejšnji teden sem obdelala Kamenjak po levi in desni in povprek (videla morda štiri tekače, nič več), še en vikend prej pa Kolpo - od Dola pri Starem trgu navzgor in navzdol. Takrat je bilo 33 stopinj ob sedmih zvečer, a se je vseeno dalo lepo odteči. Žal nisem vedela, da je bil tisti vikend tek na Brodu in očitno so bili vsi tam, ker nisem med tekom ali tudi sicer srečala niti enega samega tekača.
Uporabniški avatar
 vencelj
#349024
Prišlo je poletje, za otroke počitnice, za odrasle dopust.
Na dopustu tudi tečemo, kajne :!: :?: Zato sem potegnil na dan tole staro temo o teku med počitnicami z željo, da se razpišete o svojih tekaških dogodivščinah, kjerkoli že boste dopustovali.


Midva sva bila letos na Krku že začetek junija, ker me je potem sredi junija čakala artroskopija rame in sedaj itak nekaj časa ne bo nič. Z vremenom sva imela srečo, tako zelo vroče kot sredi poletja še ni bilo, voda 22°C, tako da sva se lahko kopala, pa tudi veliko hodila. Tekel sem pa letos malo, zaradi poškodbe pač...
Tako so bila prejšnja leta moja poročila predvsem tekaška, letošnje pa kratko, bolj slikovno...sem ga takrat že nekje objavil, pa naj bo še tukaj:
http://vencelj-sportnik.blogspot.si/201 ... -2016.html

Bo pa drugo leto bolje :!:
:laola

LP, vencelj
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA