področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

 matej-jethro
#82812
pegasius-man! Jest čakam markizo, ker bo glasba se položila pod slike in se opravičujem, ker to izgleda z njene strani še ni urejeno..... :roll: he he......
Uporabniški avatar
 pegaz
#114146
Dragi moji,

Bliža se novoletna žurka "TF ob letu osorej", in čas, da pregledamo, kdo se je izkazal in za naš Forum naredil kaj koristnega. Predvsem gre za trud pri organizaciji raznih prostovoljnih aktivnosti. Čeprav te ne prinašajo kolajn in pokalov, in je zanje treba žrtvovati precej časa in včasih tudi denarja, so vseeno ključne za delovanje prostovoljne skupnosti, kot je naš TF.

Vsak, ki se je v letu 2007 posebno izkazal pri prostovoljni organizaciji vsaj enega dogodka na TF, bo po presoji Heraldične Komisije TF prejel plemiški naslov TF. Če ga že ima, bo prejel višjega. Na ta način počastimo najzaslužnejše in se jim zahvalimo za trud in dobro voljo.

Zato vas vse pozivam, da mi sporočite nicke Forumcev, ki po vašem mnenju zaslužijo to čast. Aktivnosti, ki organizatorju tipično prinašajo naslov, so organizacije npr.:
- zbiranja skupinskih prijav za večji tek (še posebej, če pobira prijavnino!)
- skupinskega prevoza
- analize po večji prireditvi (tradicionalni treningi, kot sta Golada ali Krožnik, ne štejejo)
- piknika, večje zabave, športnega dne ali teka TF
- okrepčevalnic na večjem teku
...

Samo veliko število objav, število zmag/uvrstitev na tekmah ali prijaznost/strokovnost pri odgovorih na forumu ne šteje za naslov.

Nominacija naj vsebuje naslednje elemente (copy-paste):
---
Nominiram naslednjega Forumca za Plemiški naslov TF:
Nick:
Razlog:
---

Da ne bo nepotrebnih zapletov, vas prosim, da mi nominacijo pošljete na ZS. Novopečene plemiče TF bo razglasila Heraldična Komisija na Novoletnem srečanju TF.

Hvala za pomoč in kmalu na svidenje!

Predsednik Heraldične Komisije TF
Nadvojvoda J. Pegaz :)
Uporabniški avatar
 dannae
#116312
pegaz napisal/-a: Novopečene plemiče TF bo razglasila Heraldična Komisija na Novoletnem srečanju TF. Predsednik Heraldične Komisije TF
Nadvojvoda J. Pegaz :)

Dragi predsednik Heraldične Komisije TF,
kdaj imaš namen objavit nove plemiške nazive, ki so bili podeljeni nedavno tega, da bom ob mogočih srečanjih s plemiči in plemkinjami vedela, kakšen naj bo moj poklon... :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#116325
Dragi moji,

Heraldična komisija TF je na Ponovoletnem druženju TF 2007 (januarja 2008) na Jezeru pri podpeči podelila naslednje

Nove TF plemiške naslove:

Markiza Jakica - za okrepčevalno podporo tekačem na PST-ju
Markiza Nadj@ - za okrepčevalno podporo tekačem na PST-ju
Markiz Kustus - za okrepčevalno podporo tekačem na PST-ju
Markiz SimON - za redno pomoč pri organizacijah Poletnega teka TF v Logatcu
Kapitan BojanM - za pogumno organizacijo prevoza in kompletne prijave na Palmanovi 2007
Grofica Snežinka - za organizacijo prijave, analize LM 07 in analize teka ob žici
Baron Raziskovalec - za motivacijo in vsestransko podporo pri vodenju Golade
Paša BoF - za redno organizacijo dobre volje in še boljše hrane, nazadnje na Beogradu 07, Palmanovi 07 in Kranjskogorski Desetki 07
Boter TF, don Bobr - za ustanovitev in neusahljivo podporo novega tradicionalnega TF treninga, K-Rožnika
Kneginja Juanita Staša - za organizacijo tradicionalnega Poletnega teka TF v Logatcu in stalno dobro voljo pri izvedbi vseh možnih aktivnosti na TF


Vsem plemičem TF od srca čestitam!
Nekateri od vas sta bili odsotni - diplome so pri meni.

Seznam TF plemičev s tem ni izčrpan. Heraldična komisija TF bo v naslednjem obdobju preučila zasluge posameznih članov TF (organizacija posameznih skupnih aktivnosti - treningov, tekem, analiz) in predlagala podelitev naslovov na naslednjem pikniku TF.

(Če menite, da še kdo zasluži plemiški naslov, naj mi to sporoči na ZS, s kratko utemeljitvijo in predlogom naslova).

Vse vas lepo pozdravlja,

Predsednik Heraldične komisije TF
Nadvojvoda Pegaz :)
Nazadnje spremenil pegaz, dne 22 Jan 2008, 22:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#116332
CIAO

HVALA, HVALA, HVALA

Sem prijetno presenečana nad plemiškim naslovom. Kdaj sva zopet na delovnem mestu javite.
C M O K
Uporabniški avatar
 kustus
#116333
LP

Sem ostal brez besed. HVALA

Mi je kr žal ker sem v SOB delal in se nisem mogel udeležiti piknika in seveda za naju svečane razglasitve.

To pa ni kr tko.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#116335
Čestitam vsem novim plemičem. :cast1:
Uporabniški avatar
 Staša
#116340
Hvala! :oops:

(čeprav sem si bolj želela pridobiti naslov juanita)


Poleg SimONa sta bila za organizacijo TF teka najbolj zaslužna še Erika in Kunec.
Uporabniški avatar
 pegaz
#116344
Staša napisal/-a:Hvala! :oops:

(čeprav sem si bolj želela pridobiti naslov juanita)

Poleg SimONa sta bila za organizacijo TF teka najbolj zaslužna še Erika in Kunec.

Uredu, Juanita it is! (mislim kok se eni zmišlujejo)
Erika in Kunec sta zdaj uradno nominirana. Naslednja podelitev bo na poletnem pikniku.

Vaš namiljeni Nadojvodovoda :)
Uporabniški avatar
 bobr
#116368
Hvala za sobotno presenečenje še z moje strani. Obljubim da bom dobro vodil mafijske posle :lol:
Čestitke ostalim za prejete nazive.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#116389
Še enkrat prisrčna hvala :oops: za izkazano zaupanje. :D
Čestitke vsem novopečenim plemkinjam in plemičem.
Sem slišal, da je menda plava kri še boljša za tek.
niso pa mi povedal a za po terenu ali v jedilnici.

novo(pečeni) Baron Raziskovalec.
Za neuradne dopise lahko tudi B. Razy :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#130031
Kapitan BOjanM se je ponovno izkazal pri organizaciji jadranja TF korvete do Radencev, don Bobr pa pri zbiranju cekinov za mitnino pri lokalnem ( :oops: popravljeno , hvala za opozorilo 5rca) Radenskem plemstvu.
Hvala obema ; B. Razy
Nazadnje spremenil raziskovalec, dne 22 Maj 2008, 14:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 5rca
#130057
raziskovalec napisal/-a: pri lokalnem Rogaškem plemstvu.


Radenskem :)
Uporabniški avatar
 pegaz
#163856
Dragi moji,

Kaj naj rečem, leto je naokoli, bili ste pridni, organizirali smo (OK, ste) veliko prireditev in dogodkov. In ker se spet bliža novoletna žurka "TF ob letu osorej", bomo po tradiciji pogledali, kdo se je izkazal in za naš Forum naredil kaj koristnega. Naj ponovim:
Predvsem gre za trud pri organizaciji raznih prostovoljnih aktivnosti. Čeprav te ne prinašajo kolajn in pokalov, in je zanje treba žrtvovati precej časa in včasih tudi denarja, so vseeno ključne za delovanje prostovoljne skupnosti, kot je naš TF.

Tukaj so pravila:
1. Vsak, ki se je v letu 2008 posebno izkazal pri prostovoljni organizaciji vsaj enega dogodka na TF, ga lahko člani TF nominirajo.
2. Po presoji Heraldične Komisije TF bo prejel plemiški naslov TF.
3. Če ga že ima, bo prejel višjega.
4. Nominacije so tajne.

Na ta način počastimo najzaslužnejše in se jim zahvalimo za trud in dobro voljo.

Zato vas vse pozivam, da mi sporočite nicke Forumcev, ki po vašem mnenju zaslužijo to čast. Aktivnosti, ki organizatorju tipično prinašajo naslov, so organizacijske aktivnosti, npr. organizacija:
- zbiranja skupinskih prijav za večji tek (še posebej, če pobira prijavnino!)
- skupinskega prevoza
- analize po večjih prireditev (tradicionalni treningi, kot sta Golada ali Krožnik, ne štejejo)
- piknika, večje zabave, športnega dne ali teka TF
- okrepčevalnic na večjem teku
...

Samo veliko število objav, število zmag/uvrstitev na tekmah ali prijaznost/strokovnost pri odgovorih na forumu ne šteje za naslov.

Nominacija naj vsebuje naslednje elemente (copy-paste):
---
Nominiram naslednjega Forumca za Plemiški naslov TF:
Nick:
Razlog:
---

Da ne bo nepotrebnih zapletov, vas prosim, da mi nominacijo pošljete na ZS. Novopečene plemiče TF bo razglasila Heraldična Komisija na Naslednjem srečanju TF.

Trenutno stanje nominacij in obstojece Plemstvo TF si lahko pogledate tukaj.

Hvala za pomoč in kmalu na svidenje!

Predsednik Heraldične Komisije TF
Nadvojvoda J. Pegaz :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA