področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 ales
#8595
Sem enkrat v eni knjigi prebral, da "če se najini zbirki plošč preveč razlikujeta ne smem preveč pričakovat od trenutne zveze" al neki podobnega ...

In ker smo tako sorodne duše me prav zanima, kaj kdo posluša.

Pri meni zdajle, tako kot nekaj zadnjih večerov le Mariza - Fado Curvo - Cavaleiro Monge. Tudi sicer : fado forever!
 dpop
#8598
Dana Dragomir, Enigma, O.M.D., Bijelo dugme, Miha Kralj....

ni vse ista zvrst... ampak kukr mi kdaj legne :lol:

LP Darko

P.S. ful uzivam k lohka poticke delam... pa nobenmu nisem napota
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#8610
Pozdrav!

Pixies, metalica, at the drive in, the allman brothers bend, cabare patetico, mlakar, majke, dr.Mikka, apocalyptica ....
He, he, zakaj imam obcutek, da se tejle zvezi slabo kaze? :-)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 ero
#8617
hojla Aleš, zanimiva iztočnica za tole zgodbico:

s Pio sva se ravno vrnila s koncerta Magnifica v križankah. tja je šla Pia vsa navdušena, jaz pa bolj kot background vokal. nazaj grede sem bil navdušen jaz, Pia pa malo manj.

Magnifico je bil odličen, bend tudi. fant na solo kitari je tudi odličen pevec in prav presenečen sem bil, da mu je šef odmeril toliko časa za vokalna soliranja. ja, več se je igral z vokalom kot s kitaro. in publika je to sprejela, kar je bilo še eno presenečenje.

in še par bonusov - trubači so bili super, dva bisa, izvedba Zelenog Jure pa me je spomnila na stare čase, ko sem še hodil v Palmo. ne boste verjeli, Magnifico z bendom je špilal odličen hard rock!
 Lučko
#8620
Zdej pa zares: Pink Floyd :cast: , Enya, za avto je pa ful dober Scooter (živo nasprotje a ne). :wink:
PS
The best of: Shine on you crazy diamond (ta bo na mojem pogreb igrala) :lol:
Uporabniški avatar
 vanja
#8629
Kaj pa klasika? A noben ne poslusa?

Jaz sem goreca obozevalka J.S.Bacha. Ne predstavljam si lepsega, kot je na primer kaksen lep motet (Komm, Jesu, komm) ali pa Masa v h-molu, ali pa kaksna altovska arija iz Matejevega pasijona (sploh ce jo zapoje nasa Marjana Lipovsek)! Ali pa preludiji za violoncelo! Ali pa kaksna orgelska fuga!!! V bistvu karkoli, sam da se je Bach spodaj podpisal. Najlepse pa je, ce ga sam igras....

Kaksen somisljenik?
 Warp
#8631
Med klasiko se jst bl tešk najdm, kkšn rock pa pop - npr. Guns N'Roses, Queen, The Hives, The White Stripes, Siddharta, Gušti, Predin, Kreslin, Texas, Madonna...pa se kj bi se najdl - to bi pa že šlo :)


LP URoS
 Nataša
#8634
uf, muzka, da ne začnem naštevat...

ej Ero, tistemu fantičku je ime Mate in jest sem že 12 let njegova največja fenica. Je en tak idealen tip, zato upam, da ga ne bom nikol spoznala, da mi ne sesuje teh predstav... :oops: predvsem pa mi je vzor glede vokala.

drgač pa bo kar držal, kar pravi aleš glede ujemanja plat... :D

jest mam pa radaaaa Hendrixa, Nino Simone, Skunk Anansie, RHCP, Anouk, Midnight Oil (še od osnovne šole), kšne fajn basiste tko k je Bela Fleck, pa Janis Joplin, Vlatko Stefanovski, Rollingi, Jeff Buckley, Pearl Jam, Keziah Jones, ful ženskih pevk, une stare soul pevce kokr je bil Otis Redding...uu, sej res pa Nick Cave,...čist preveč tega.

pa še pa še pa še

pr slovencih - Silence, Demolition group, Patetico, ...
Uporabniški avatar
 vanja
#8640
Meni so tud fajn Patetico. A so izdali kaksen album? Sem enkrat v Big Bangu iskala, pa je prodajalec samo belo gledal.
 Nataša
#8643
obstaja en piratski ,ampak čist kvaliteten album z njihovega koncerta...ta v glavnem kroži okoli in po tem jih ljudje poznajo. loh ti ga spečem če češ.

z uradnim albumom pa mal mečkajo. naj bi izšel zdejle, ampak bo samo nek pred-album, potem pa glavni jeseni.

poglej si na www.patetico.net

čau
Uporabniški avatar
 vanja
#8644
Ce ti ni problem, bi te pa res prosila, ce mi ga speces. In povej, kako se ti lahko oddolzim!

Lep pozdrav!
 Nataša
#8646
ena kavica bo čist dovolj :D dobiš cd.
Uporabniški avatar
 Staša
#8649
Moja največja želja, ki sem jo verjetno zamudila, ampak upanje pa ostaja: Pink Floyd v živo

Sicer pa me vedno dodobra predrami Bruce Springsteen, ki ga nisem zamudila v živo, pa pri nas Siddharta in ostala klasika (Predin, Kreslin...), daleč najboljša kompilacija mi je Forrest Gump, v moji zbirki se najde še en kup rock pop in bivša YU (nekaj primerkov večkrat poslušanih: Santana, Simon&the Garfunkel, Coldplay, ...) sem zihr kaj pomembnega izpustila. Imam pa načelo, da od tistih, ki so mi res zakon, CD kupim original (ti sedaj to so bolj ali manj).
No sicer pa se zavrti pogosto tudi kaj novejšega, včasih paše tudi kakšen etno oz. bolj eksotičnega (uuu, ja trubači, pa Guča:)), pa tudi kakšna dobra elektronska glasba.

Je težko spravit v en okvir. Včasih je samo en komad dober od cele skupine. A se še s kom ujamem?????? :shock:
 Nataša
#8652
jao, jest pa pozabla na U2!!!! sej pravm...se zgodi!
 dpop
#8653
stasa napisal/-a:A se še s kom ujamem?????? :shock:


Najprej se moras s kom LOVIT da se potem lahko ujames :lol:

LP Darko

P.S. Trubaci Mice Petrovica RULZ
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 39

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA