uradni program vadbe Poletove tekaške ekipe v letu 2004

Moderator: Fotr

Uporabniški avatar
 Fotr
#20392
Danes trening Poletove ekipe v vsakem vremenu ob 18.00 v Tivoliju. S seboj prinestite nepremočljivo kožo in dobro voljo, vabljeni vsi, ki radi tečete v dežju. Pershing, pripelji s sabo Ano Guevaro!
Dodatek: Danes si barvam lase. Ognjeno rdeča!
Uporabniški avatar
 Manika
#20406
Fotr napisal/-a:Danes trening Poletove ekipe v vsakem vremenu ob 18.00 v Tivoliju. S seboj prinestite nepremočljivo kožo in dobro voljo, vabljeni vsi, ki radi tečete v dežju. Pershing, pripelji s sabo Ano Guevaro!

Sej ne bo dežja, kje pa upa padat. Zaenkrat smo imeli srečo :wink:

Fotr napisal/-a:Dodatek: Danes si barvam lase. Ognjeno rdeča!

A to je generalka za maraton? :)
Uporabniški avatar
 pershing
#20407
Fotr napisal/-a: Pershing, pripelji s sabo Ano Guevaro!


Dej no nehej fotr :shock: bo še vas preganjala :roll: :roll: kot je mene. Sej s' vidu-je precej možača :!: :!: :wink:

se vid'mo ob 18.00
Uporabniški avatar
 Fotr
#20408
Manika napisal/-a:...Sej ne bo dežja, kje pa upa padat. Zaenkrat smo imeli srečo :wink:


Pa tudi če pada, nič hudega, tudi v dežju je fajn laufat.

Manika napisal/-a:A to je generalka za maraton? :)


Za maraton moram še pogruntat, kako narediti znak TF na zadnjo stran glave. :D Pa tudi barva las bo drugačna. No ja, malo generalke je že. Še tekaško generalko bo treba narediti. En dolg tek. Saj bomo s skupino to naredili. Če pa ne, bi pa midva lahko skupaj odtekla kakšnih 18 km, pa še koga povabiva. Si za to? No, bova videla! :shock:
Uporabniški avatar
 Manika
#20409
Fotr napisal/-a:Še tekaško generalko bo treba narediti. En dolg tek. Saj bomo s skupino to naredili. Če pa ne, bi pa midva lahko skupaj odtekla kakšnih 18 km, pa še koga povabiva. Si za to? No, bova videla! :shock:

Ja, seveda sem za. To bi bilo res super. Sicer se pa za to soboto že nekaj dogovarjamo, ne :?: 2x okrog Rožnika ali nekaj takega :?
Uporabniški avatar
 Fotr
#20410
Manika napisal/-a:...Ja, seveda sem za. To bi bilo res super. Sicer se pa za to soboto že nekaj dogovarjamo, ne :?: 2x okrog Rožnika ali nekaj takega :?


Če bo to držalo, potem bova tako ali tako skupaj tekla, vsaj upam tako, da te bom lahko sledil. :evil: Če pa ne bo, pa se dogovoriva, lahko danes, potem pa objaviva na TF, če bo še kdo šel zraven z brzino 6 min za kilometer. Se vidimo! :shock:
Uporabniški avatar
 vidkul
#20411
enega interesenta že imata :D
Še kdo?

lp Vid
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#20412
Fotr napisal/-a:Danes trening Poletove ekipe v vsakem vremenu ob 18.00 v Tivoliju. S seboj prinestite nepremočljivo kožo in dobro voljo, vabljeni vsi, ki radi tečete v dežju.


Še raje pridem, če ne bo dežja.
Ali lahko pride še kdo iz TF-ma?
Morala bi spet začeti.
Noga me pri hoji že skoraj nič več ne boli. Upam, da me tudi pri teku ne bo.

Lep pozdrav!
Majda
Uporabniški avatar
 Fotr
#20413
MajdaPR napisal/-a:...Še raje pridem, če ne bo dežja....Noga me pri hoji že skoraj nič več ne boli. Upam, da me tudi pri teku ne bo.


Pridi, kljub dežju, bova dva z enako barvo las. Mogoče še lahko dobiš kakšen nasvet od dr. Škofa glede bolečin, ali teči ali raje še malo počiti. Samo kot vem, te bova z Maniko težko lovila, razen če se boš zaradi previdnosti nama prilagodila. :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#20415
vidkul napisal/-a:enega interesenta že imata :D
Še kdo?


A vidiš, še zabavno bo, dobrodošel Vid. Samo dogovoriti se moramo še, tekli bomo v slučaju če teka s Poletovo skupino ne bo. Sicer bom pa objavil na TF če bo v soboto dolg tek, pa se tudi lahko pridružiš. Torej kakorkoli bo, se bomo zmenili. :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#20423
Čeprav je bil danes zelo naporen tek, za naju z Maniko zagotovo, ker je bilo treba sredi 45 do 50 minutnega teka teči 20 do 25 minutni tempo, je bil to eden nepozabnih tekov. Ne vem zakaj, saj sva se precej naprezala in če bi tekla vsak posebej, ne bi bila tako trmasta, skupaj pa sva vzdržala. Pri teku v klanec mimo skaklnic v Mostecu mi je verjetno šla že pena na usta in če bi bil klanec visok še dva metra, bi se povaljal kraj poti in se vsaj dodobra izdihal. V družbi z Maniko pa je šlo, na koncu sem bil zelo zadovoljen, da sva vzdržala. To je pa prednost teka v družbi pred solo tekom, da ne popustiš tako hitro. Seveda je bila tudi družba prvovrstna, z Maniko sva že kar ustaljen tekaški tandem. Moram pa priznati, da je v klanec imela Manika več moči, čeprav me je venomer naganjala naprej, misleč, da imam še dovolj moči, čeprav sem bil že v anaerobnem območju. :shock:
Manika, hvala za pomoč pri današnjem teku, brez tvojega spremstva ga ne bi opravil tako zadovoljivo. :D

V soboto ima Poletova skupina na programu daljši počasen tek, naredili bomo dva kroga okoli Rožnika, kdor pa bo hotel teči manj, pa bo lahko tekel tudi samo en krog. Pridruži se lahko vsak kdor hoče, vsak, ki je radoveden, kako trenira Poletova ekipa in vsak, ki rad teče. V soboto se dobimo v Tivoliju ob 17.00 uri v vsakem vermenu, tečemo dolg počasen tek. Vsi ste dobrodošli! :!:
Uporabniški avatar
 Manika
#20445
Fotr napisal/-a:Čeprav je bil danes zelo naporen tek, za naju z Maniko zagotovo, ker je bilo treba sredi 45 do 50 minutnega teka teči 20 do 25 minutni tempo, je bil to eden nepozabnih tekov. Ne vem zakaj, saj sva se precej naprezala in če bi tekla vsak posebej, ne bi bila tako trmasta, skupaj pa sva vzdržala. Pri teku v klanec mimo skaklnic v Mostecu mi je verjetno šla že pena na usta in če bi bil klanec visok še dva metra, bi se povaljal kraj poti in se vsaj dodobra izdihal. V družbi z Maniko pa je šlo, na koncu sem bil zelo zadovoljen, da sva vzdržala. To je pa prednost teka v družbi pred solo tekom, da ne popustiš tako hitro. Seveda je bila tudi družba prvovrstna, z Maniko sva že kar ustaljen tekaški tandem. Moram pa priznati, da je v klanec imela Manika več moči, čeprav me je venomer naganjala naprej, misleč, da imam še dovolj moči, čeprav sem bil že v anaerobnem območju. :shock:
Manika, hvala za pomoč pri današnjem teku, brez tvojega spremstva ga ne bi opravil tako zadovoljivo. :D

Fotr, jaz ne bi niti 5 minut zdržala sama v takem tempu. Ampak v družbi je res drugače in poskušaš iz sebe potegnit še zadnjo kapljico moči. Včeraj sem bila že pošteno utrujena in na vrhu ta zadnjega klanca se mi je že kar bledlo. Kako so me noge pekle :shock: Še dobro, da gre potem do Tivolija samo še navzdol.
Danes pa počitek :D :D :D

Fotr napisal/-a:V soboto ima Poletova skupina na programu daljši počasen tek, naredili bomo dva kroga okoli Rožnika, kdor pa bo hotel teči manj, pa bo lahko tekel tudi samo en krog. Pridruži se lahko vsak kdor hoče, vsak, ki je radoveden, kako trenira Poletova ekipa in vsak, ki rad teče. V soboto se dobimo v Tivoliju ob 17.00 uri v vsakem vermenu, tečemo dolg počasen tek. Vsi ste dobrodošli! :!:

Najbrž bom prišla, čeprav sem mislila iti teč po asfaltu. Ampak kaj, ko pa družba vabi :wink:
Uporabniški avatar
 primus
#20446
Fotr napisal/-a:V soboto ima Poletova skupina na programu daljši počasen tek, naredili bomo dva kroga okoli Rožnika, kdor pa bo hotel teči manj, pa bo lahko tekel tudi samo en krog. Pridruži se lahko vsak kdor hoče, vsak, ki je radoveden, kako trenira Poletova ekipa in vsak, ki rad teče. V soboto se dobimo v Tivoliju ob 17.00 uri v vsakem vermenu, tečemo dolg počasen tek. Vsi ste dobrodošli! :!:

Koliko časa predvidoma trajata dva kroga oz. koliko je to km - približno ?

primus
Uporabniški avatar
 Manika
#20449
primus napisal/-a:Koliko časa predvidoma trajata dva kroga oz. koliko je to km - približno ?

primus


Tole je približno 16 km, če TIS kaže prav :? Eni pravijo več, eni manj. Tekli pa naj bi po skupinicah, vsak po svojih sposobnostih.
Uporabniški avatar
 H2O
#20523
bo kar držalo, kot piše manika, tam nekje 16. jaz sem včeraj tekla z dvema poletovcema, eno tekačko, katere ime sem pozabila :? :? in mr. kališnikom; smo vijugali in vijugali po tistih potkah, nikol konca ne kraja :shock:, skratka, bilo mi je rečeno, na koncu, ko sem že javkala, da se bom zvrnila čez korenine in spraševala o dolžini pretečene poti, da je zadevica dolga cca. 8 km. sicer se pa itak razporedimo po skupinicah. kolikor kdo zmore. :? :D
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA