uradni program vadbe Poletove tekaške ekipe v letu 2004

Moderator: Fotr

Uporabniški avatar
 Fotr
#25529
Ninocka napisal/-a:Uau, Fotr! Zdaj, ko sem prebrala, kako dobro ste se imeli, mi je pa še bolj žal, da sem vas zamudila.
P.S. Je pa prav lepo teči po rjavi preprogi. :P


Škoda, da si zamudila, pa še pogledoval sem okoli, kdaj boš prihitela. V hladnih dneh ni prav dobro čakati in stati na mrazu, zato smo kar hitro začeli teči. Mogoče smo malo krivi, ker se nismo na startu nič prej ogrevali, ampak smo se ogrevali z začetnim počasnim tekom. Samo tole, da se nismo ogrevali, ne okoli govorit, ker bo dr. Škof prijel Jankota v roke, zakaj se nismo ogrevali. Ampak Janko je tako fejst fant, da bomo rekli, da smo se s tekom dovolj ogreli, saj smo tekli celo dva kroga. :shock:

Ninočka, ne sekiraj se, saj bomo še tekli, po raznobarvnih preprogah, z mavričnimi barvami obdani in z jutranjo oranžno, opoldansko rumeno in večerno vijoličasto svetlobo obsijani, zraven bomo pa klepetali, da se bo ptičje petje iz krošenj košatih dreves slišalo kot amatersko piskanje na glinenega petelinčka. Sedaj se bližajo dnevi, ko bomo tekli v popolnoma belem okolju, ampak, pravijo, bela barva je najbogatejša, če jo pogledaš skozi kristal, vsebuje vse barve, ki obstajajo na tem in onem svetu. Ampak, je bela cesta, le glej, da naslednjič ne boš zamudila!! :evil:
 And®ej
#25553
Pozdravljeni!

Današnji trening je bil čisto nekaj drugega kot sem vajen. Praviloma tečem sam, tako da je bil ta pogovorni tek čisto nova dimenzija zame.

Ne vem pa kolikokrat se vam bom lahko še pridružil na vikend tekih po rožniku, ker sem čez vikend doma na primorskem. Se pa priporočam za kakšen večerni trening med tednom.

Lep dan še naprej,
Andrej
Uporabniški avatar
 vidkul
#25559
Živjo!
Tudi sam sem imel namen se udeležiti teka, a žal sem pomagal pri snemanju videospota. Fotr tako lepo opisal kako je bilo, da mi je kar malo žal.

lp Vid
Uporabniški avatar
 5rca
#25574
lep tek je bil včeraj :lol:
Uporabniški avatar
 tmp
#25580
Res je bil včeraj en prav zanimiv trening, prevsem pa je res krasno tečt v skupini in čas med tekom je zelo hitro minil. Kot bi mignil smo bili okoli Rožnika in meni je bilo kar zadosti, najbolj vstrajni pa so šli še en krog.

Bilo je res super in se bom še udeleževala teh tekov, kolikor mi bo čas dopuščal.
Uporabniški avatar
 matejka
#25582
Pozdravljeni Poletovci!!! Fotr, manika, ga ga in ostali!

Tisti ki ste bili v nedeljo in na zadnjem srečanju Poleta s torto, ali mi lahko poveste kako je sedaj s treningi - ali so še med tednom ali ne in če so kdaj so....

Hvala za odgovor!!!

čao
Uporabniški avatar
 Manika
#25588
Nedelja zjutraj je bila prav turobna. Pogled skozi okno ni obetal prav nič sonca :( . Ampak že po prihodu na parkirišče v Tivoliju sem se počutila mnogo bolje :) . Znani obrazi Priseljenke, Fotra, daše in tmp so bili že nasmejani. Se mi zdi, da smo bili prav vsi zadovoljni, da smo se po 2 tednih spet srečali in da bomo skupaj tudi tekli. Pridirjal je tudi Janko, ki je ugotovil, da bi bilo mogoče naslednjič fino, če bi pri vožnji s kolesom uporabljal tudi rokavice. Hm, v bistvu bi jih glede na zimske temperature lahko tudi med tekom, glede na to, kako je hiter! :)
Ogreli smo se kar s počasnim tekom, ki je bil težko kaj hitrejši, če smo si hoteli vse povedati! Seveda je bila glavna tema še vedno lj. maraton.
Že milijonkrat pretečena proga okrog Rožnika je bilo čisto drugačna. V teh nekaj tednih se je narava precej spremenila. Prej temen gozd je postal svetel, prej bela cestica, posuta s kamenčki, je bila zdaj rjava, posuta z listjem. In mehkejša. Ampak pod tem listjem se je skrivalo kar nekaj korenin in kamnov (a ne, Priseljenka :wink: ).
Prvi krog smo zaključili ravno takrat, ko se je še druga skupina začela zbirati. Vendar smo jo zaradi mraza s Fotrom in Priseljenko kar hitro ucvrli naprej. Da opravimo še zadnji tak dolg trening pred Palmanovo. Hja, vsi imamo neke hude želje za naslednji vikend. :wink:

Fotr napisal/-a:Na koncu je Manika pokazala še v nebo, kjer je sonce prebilo gmoto sivine in posijalo skozi meglo rjavo listje dreves.

Ja, čisto na koncu nas je pa še sonček pogrel. :) :) :)

Se vidimo v soboto v Sežani!
Uporabniški avatar
 lunca
#25598
matejka napisal/-a:kako je sedaj s treningi ...




Matejka, mene sicer v nedeljo ni bilo, sem bila pa na torti in šampanjcu :drink , kjer smo se zmenili, da bodo treningi ob nedeljah ob 10h v Tivoliju na standardnem mestu (kasneje zgleda spremenjeno na 11.uro), fitnes pa bo ob torkih in petkih na Kodeljevem. Za uro se bo treba še zmenit, ker je odvisna od števila zainteresiranih. Če si dobila mejl od dr. Škofa, pa so tam še dodatna navodila za testiranje. Če ga nisi dobila, povej, ti ga pošljem.

LP
Uporabniški avatar
 pershing
#25812
Zdravo folk!

Zdej ko tole berem, sem se kar zasekiral :x :cry: :cry: ker nisem mogel priti. Starejši mladič je imel tekmo v Borovnici ob 11.00 uri, pa mi fizika ni dovolila prisotnosti nas obeh krajih obenem :wink: . Upam, da se kakšnega teka vendarle udeležim, sicer pa tečem sam redno.

Za soboto sem Poletovcem poslal že obvestilo za moj predlog glede odhoda v Sežano pa tudi glede meni odgovarjajočega termina med tednom za fitnes.

Imejte sem lepo, se vidimo v soboto :wink:
 Ninocka
#26949
Juhu!
Na ana-lizi po Palmanovi je padla debata z Maniko in Priseljenko iz Poletove ekipe, da bi bilo fino, ce bi se nedeljski treningi oz. tekaska srecanja nadaljevala tudi v zimskem casu.

Sama trenutno sicer zmanjsujem kolicino/dolzino tekov, a en individulalni in en skupinski tek na teden pa rabim (ce ne drugega, da bom premgala klanec v Dolskem)! :P :P :P

Predlagam torej nedeljsko tekanje po/ob Rozniku (meni bi ustrezal pogovorni tempo, 10-14 km razdalje, sem pa fleksibilna :P ).

Torej se vidimo v nedeljo ob 10:00 v Tivoliju?
Uporabniški avatar
 Manika
#26972
Ninocka napisal/-a:Torej se vidimo v nedeljo ob 10:00 v Tivoliju?


Mene žal ne bo, ker imam že naročene obiske za kosilo in bom nedeljo dopoldne preživela v kuhinji.
Uporabniški avatar
 pegaz
#26973
Ninočka, jaz pridem!
Pol kar tam, kjer je bil sicer štart Poletovcev ob sredah?
Pri igralih pod rampo, levo od bazena v Tivoliju!

Lep let, Pegaz :)
 Ninocka
#27052
Ja, Pegaz start je točno tam kot si napisal.
Ob 10:00 oz. najkasneje 10:03 :D !

Pa upam, da se pridruži še kdo!
Uporabniški avatar
 klaudi
#27060
Živijo!
Mogoče pridem še jaz. Če ne bo preslabo vreme in če se mi bo ljubilo vstati tako zgodaj.
Lubčka vsem in lep vikend!
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#27064
Mogoče se prikažem tudi jaz, upam, da vas bom našel :D .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA