uradni program vadbe Poletove tekaške ekipe v letu 2004

Moderator: Fotr

Uporabniški avatar
 Martin
#30075
Včerja sem prvič tekel s TF in moram reči, da je bilo super. V začetku sploh nisem vedel, kako hitro bo šlo, potem pa sem videl, da niste kakšni tekaški mazohisti. Ker sem bil do sedaj tekaški volk samotar, mi je tudi družba dobro dela. Vesel sem, da ste me tako prijazno sprejeli medse. :D Hvala Klaudiji, Ninocki in Pjotru, da sem lahko držal vaš tempo. :lol:

Moj sploh prvi tek v skupini in ne samo s TF sem preživel. Tudi z vašo pomočjo. HVALA. Gotovo ni bil zadnji. :wink:
#30119
Tale nedeljski trening je bil zame nekaj posebnega, saj do sedaj nisem še nikoli šel na tako dolgo turo in s takim tempom. Vendar je bilo super! Spoznal sem da lahko tečem hitreje kot sem si do sedaj mislim, pa še prijetno družbo sem imel ob sebi :) Tako je čas kar prehitro minil in upam, da se nas prihodnjič zbere še več na podobnem nedeljskem treningu. Sicer smo se pa na koncu dogovorili, da bi lahko tile nedeljski treningi postali kar nekaka stalnica tekaškega foruma in da se ne bi sploh vsakič sproti menili ampak da je od sedaj naprej dogovorjeno vsaka nedelja razen v primeru drugih prireditev TF-ja se dobimo ob 10:00 uri v Tivoliju. Počaka se npr. vsakič pet minut če kdo morda malo zamudi, potem pa krenemo v dir :roll: Kdor pride pride pride :) kdor pa zaradi takšnih in drugačnih obveznosti ne more pa pač ne :(

Lep pozdrav Pjotr
Uporabniški avatar
 Manika
#30413
Mislim, da bi bilo super, če se v nedeljo, 23. januarja, spet dobimo v Tivoliju ob 10.00 in odtečemo en krog.

Je kdo za?
Uporabniški avatar
 5rca
#30415
naju s Tajo je tek po PSTju tako navdušil, da ga v nedeljo ponoviva :)
Uporabniški avatar
 klaudi
#30420
Jaz sem tudi za to, da se dobimo v nedeljo 23.1. ob 10h v Tivoliju in to v čim večjem številu.
Uporabniški avatar
 Manika
#30629
Manika napisal/-a:Mislim, da bi bilo super, če se v nedeljo, 23. januarja, spet dobimo v Tivoliju ob 10.00 in odtečemo en krog.

Je kdo za?


No, mene v nedeljo ne bo, ker sem zbolela. :cry: Pa tako sem se hvalila prejšnji teden, da že nekaj let nisem bila na bolniški, zdaj pa imam :evil:.
 Ninocka
#30630
Manika, čimprejšnje okrevanje ti želim! Tudi jaz sem na "tekaški bolniški", tako da bom prvič po dolgih mesecih izpustila jutranji nedeljski tek.
Ostali pa uživajte na Rožniku še za naju!
Uporabniški avatar
 klaudi
#30650
Manika in Ninočka, upam, da bosta čim prej zdravi.
Upam, da še kdo pride, da ne bom tekla sama.
 Nataša
#30652
Klaudi, po moje te bo kakšen forumovec z veseljem prišel spremljat :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#30706
Klaudi, pridem tud jaz.
A ni fino, na TF velja "u dvoje je društvo, u troje je PARTY!"

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 5rca
#30781
no, ste tekli po Tivoliju in Rožniku?

Tajo, Taša in jaz smo raje spet po PSTju kužke preganjale :oops: :)
Uporabniški avatar
 klaudi
#30803
Udeležba je bila sicer bolj klavrna, ampak "smo" se imeli prav fino :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#30805
Klaudi, kako klavrna? Bila sva DVA!
(Dvoje je društvo PRESS) ;)

Vsem ostalim sporočava, da sva skoraj letela z balonom in da je bil iztek z analizo presneto daleč (kdo bi si mislil, da je v nedeljo vse zaprto!)
V upanju, da nas bo drugič več, vam želim

Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 lojzeP
#30812
Včeraj sem bil v času teka, oz. analize v LJ, pa nisem imel toliko poguma, :oops: da bi razbijal odličnega vzdušja ptičkov, ki sta žvrgolela po poteh Rožnika :wink:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA