uradni program vadbe Poletove tekaške ekipe v letu 2004

Moderator: Fotr

 Joe
#40613
V današnjem Poletu je objavljena Poletova tekaška ekipa 2005. Med srečnimi izžrebanci sem tudi jaz.
No, pa imamo vsi ljubitelji teka nov izziv in motivacijo za dosego tistega, kar si sami najbolj želimo, pa naj to bo tek, prijateljstvo, druženje, učenje..., skratka pozitivna misel, ki nas vleče naprej.

Hvala tisti roki, ki me je izvlekla.

Zdaj, pa le še čakam...

Joe
Uporabniški avatar
 Barb
#40615
LUČČČKKKOOOOOOOOOOOOOOOOOO :shock: :shock:
Ja čestitam no :P 8)
Uporabniški avatar
 mujcika
#40617
Še ena "izžrebanka" :rol: :rol: :rol: :rol:
Uporabniški avatar
 mihaperme
#40624
Eni pa nismo imel sreče pri "žrebu" :( :( . Sej pravijo da v tretje gre rado :arrow: bomo pa drugo leto še enkrat probal :D :D
Uporabniški avatar
 lunca
#40631
Čestitke vsem, ki so vas izbrali! Upam, da boste uživali vsaj toliko, kot smo mi lani! :P
Uporabniški avatar
 Veggie
#40634
Jao kak bote trgali :shock: :juhuhu: :laola
 Lučko
#40656
...khmmmmm, kolk dons tale modra barva foruma na zelen vleče :shock: :shock: :shock: A ma še kdo od vs probleme z barvam :?: men tolk na zelen vleče :roll: tud rdeča pika na zelen vleče :roll: :arrow: zakva pa :?: :?: :?:
Uporabniški avatar
 runner
#40659
Vasa svitlosti pa vas so potegnili!!!

Cestitke i bez udarnicke se mi ne vracaj (uh spet sem neki zamesal).

Kakor lani Atk bos ti letos imel nalogo da "spijuniras" in raportiras ...
predvsem pa da se fajn mas!
Uporabniški avatar
 Veggie
#40672
Lučko napisal/-a:...khmmmmm, kolk dons tale modra barva foruma na zelen vleče :shock: :shock: :shock: A ma še kdo od vs probleme z barvam :?: men tolk na zelen vleče :roll: tud rdeča pika na zelen vleče :roll: :arrow: zakva pa :?: :?: :?:


Uf, Lucko, ne raje na glas govorit :ignore: - mogoce imajo Poletovci kake agente na forumu, pa te bojo skenslali iz ekipe, ce bojo ugotovili, da imas zdravstvene probleme :shock: :shock:



:D
 hribovc
#40676
To so dobro "žrebali"
 dpop
#40681
Lučko napisal/-a: men tolk na zelen vleče :roll: tud rdeča pika na zelen vleče :roll: :arrow: zakva pa :?: :?: :?:


Bi znalo biti da ti je od RGB ostal samo G :wink:

1541 Darko

P.S. Lučko, čestitke za uvrstitev v ekipo...
(Cilj: 10 v 33 PRESS) :wink: :wink: 8)
 laufar
#40690
Ejga, Lučko, bravo!!! Sam da se nauš zdej prevzel, pa da nas boš še hotu poznat! :?

Ker sej veš: Ko se vzpenjaš in padaš srečuješ iste ljudi! 8)
Uporabniški avatar
 tomaz ny
#40694
To, Lučko :!: :D Vesel sem zate.
Uporabniški avatar
 Martin
#40709
Čestitke, Lučko.

"Al ti bom lohk vodo nosu?"
 Nataša
#40712
Lučko, jst nism nč zelena, sm pa ponosna nate oz.še bolj bom, ko boš uspel v tistem, kar si želiš :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA