uradni program vadbe Poletove tekaške ekipe v letu 2004

Moderator: Fotr

Uporabniški avatar
 Veggie
#40718
dpop napisal/-a:(Cilj: 10 v 33 PRESS) :wink: :wink: 8)


:arrow: 10 v 33 Z NASMEHOM PRESS (ali kako je ze pisalo v eni izmed prejsnjih stevilk...) Aneda, Lucko? :wink: :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#40719
Bravo, Lučko! :clap: :clap: :clap: :clap:

Bodi nasmejan! :laola
Nazadnje spremenil MajdaPR, dne 20 Maj 2005, 10:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Staša
#40723
Veggie napisal/-a:
dpop napisal/-a:(Cilj: 10 v 33 PRESS) :wink: :wink: 8)


:arrow: 10 v 33 Z NASMEHOM :


ja, z nasmehom in še vedno v stilu najbolj otročjega - boš moral kakšne grimase delat med šprintom ;) ;) ;)

bravo vsem!!! :) ;)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#40726
Predlog za Era - odpri naslednje:

Poletov program vadbe 2005
uradni program vadbe Poletove tekaške ekipe v letu 2005
Moderator Lučko


PS: Vsem izžrebancem :clap: tudi od mene. :wink:
Uporabniški avatar
 haupi
#40730
Zdravo,

še čestitke iz moje strani :laola

Pa upam, da bote kej šerali (delili) program vadbe z nami, ki nismo bli sprejeti.

Lp
haupi
 Lučko
#40782
Hvala vam forumci :oops: ... no zdej se pa že boljš počutm :lol:
Ja kaj naj rečem, ne boste verjeli, ko sem med izbranci Poletove ekipe zagledal moje ime, me je skor "fršlok". Te novice še zdaleč nisem pričakoval, sem je pa bil neverjetno vesel, saj vem, da bom prišel v "roke in noge" pravim tekaškim strokovnjakom. Znanje, tako teoretično kot tudi praktično, bom z velikim veseljem podelil z vami.
Res sem ful vesel :lol: , pa oblubm, de boste ponosn name :wink:

PS
Čestitke tudi Mujciki in Joeju :arrow: komaj čakam, da vaju spoznam 8)
 Joe
#40789
Lučko, hvala enako!

Tudi jaz se te želim spoznati in tudi vse druge iz generacije 2005. Mislim, da bomo dobra klapa.

Se vidimo.
:clap:
Uporabniški avatar
 pegaz
#40797
Lučko maj men,

veliko si jih je želelo priti v to ekipo. Veseli me, da je tebi uspelo! Zaradi truda in volje, ki jo že dolgo vlagaš v trening in v forum sem prepričan, da boš iz tega potegnil maksimum, in potem tudi znal deliti znanje z ostalimi forumci.

Sam tok da veš, zeleni se samo listje in trava spomladi. Če ti pa kdo slučajno zavida, je pač to njegov, bukov problem. ;)

Lep (po)let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 mujcika
#41113
A je mogoče kdo od "izbrancev" že dobil kakšno sporočilo?

Saj ne, da bi se pritoževala, le zamuditi nočem ničesar ... :wink: Sicer pa, čim dlje traja, tem večja verjetnost je, da saniram poškodbe. :shock:
 Joe
#41114
Tudi jaz se isto sprašujem.

Do danes še nič.

Le kaj čakajo. :shock:
Uporabniški avatar
 lunca
#41135
Nč bat, niso pozabil na vas! Mi smo bili lani tudi objavljeni v Poletu sredi maja, mislim pa, da smo s treningi začeli v začetku ali sredini junija.
 Joe
#41156
Lunca, hvala za tolažbo.

A se mogoče spomniš katere dneve in ob kateri uri ste imeli treninge.

lep dan.
Uporabniški avatar
 Tjaša
#41158
Ojla, Polet 2005, ČESTITAM!

Tkole je blo lani:

Če se ne motim, nas je dr. Škof kar po mobitelu obvestil o prvem "konstitutivnem" sestanku na Fakulteti za šport, kjer smo se tudi prvič srečali. Upam, da vi ne boste tako "uštogljeni", kot smo bili mi. Če srečate kakšnega domnevno poznanega, ga kar pocukajte za rokav!
Na tem sestanku je dr. Škof predstavil cilje in program treningov, potem smo se dogovorili za dan (ob sredah sprva ob 17. uri, kasneje ob 18.) in smo "pokazali kaj zmoremo". No, naslednjič je že harmoniziral naše želje in sposobnosti in nas pogrupiral.

In potem smo se MATRALI :evil:

Madona, :shock: sem tole kujnštn napisala, upam, da ste kaj razumeli. Želim vam ne preveč hude, uspešne, predvsem pa prijetne treninge in druženja. Za enga vem, da se bo tja hodu samo matrat :--
Uporabniški avatar
 Manika
#41161
Treningi so bili ob ponedeljkih na Kodeljevem na štadionu, ob sredah pa v Tivoliju. Pa ful je blo lušten :wink:. Kar pogrešam tole. Mogoče se bo pa spet dalo pridružit na kakšnem treningu?

Aja, s treningi smo začeli konec junija, približno en mesec (tam nekje sredi poletja) smo imeli pa samo enkrat tedensko, ker jih je bilo veliko na dopustih.

Uživajte!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA