kako dobro se poznamo? lahko iz starih fotk uganemo, kdo od forumovcev je na njih?

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 tadejk
#23714
Ja, ja!

Prišel iz nič in postal legenda! :twisted:
No ja, tisti večerni dvoboj z Romihom je bil skoraj v živo in sem pač videl.

Ne bom nakladal tako detektivsko analitično kot nekateri, ki potem ne zadenejo (tapete, idol na steni,...). Tako pač je.

Kukijev bom seveda vesel, pijače pa še bolj, priložnost pa je lahko že v nedeljo :?:

Seveda
Tadej

PS: Na svoji slikci sem skoraj pustna šema, morda pa je bilo to?
Uporabniški avatar
 tadejk
#23715
Šit, kaj bo pa žena rekla?
Sedaj bere forum.

Tadej

PS: Nič me niste videli, če kaj vpraša!
 Nataša
#23716
po moje bo rekla: "bravo Tadej, vse kukije bova pojedla sama, nič ne bova pustila sosedom" :wink:

ne vem kaj bi drucga rekla :roll: :roll: :roll: :shock:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#23718
Helou!
Matr, a s'm car al' nism?!?
Po vseh teh obilnih nagradah bom še res postal vreden svojega vzdevka!
Uporabniški avatar
 Staša
#23721
Nataša napisal/-a:po moje bo rekla: "bravo Tadej, vse kukije bova pojedla sama, nič ne bova pustila sosedom" :wink:

ne vem kaj bi drucga rekla :roll: :roll: :roll: :shock:


ja, tko reče od aleša žena, ko dobi torto na pikniku, pa jo mal postani pogledam. :)

Jest sem tut mal zmagovalke, a ne Joli? :) En kuki mi pripada, pa tut če ga pojesta z ženo, sam reč da mi, da bo vsaj moralno zadoščanje. Že to je dovolj... :) :?
 dpop
#23724
Nataša napisal/-a:V največje zlohotno zadovoljstvo mi je pa to, da je Darko pop...na celi črti. JESSSSS :twisted: :twisted: :twisted: (zdej bo sigurn reku da je itak vedu pa se ni hotu izpostavljat in to...bla bla :wink: )


V duhu zgornjega citata in omenjene besede...

Imel sem 50.000 drugih razlogov :twisted: :twisted:

1153 Darko

P.S. Sicer pa... nisem poslušal GLAS LJUDSTVA... ampak sem
se sam odločil... in na koncu je bila POLOVIČKA premalo za
KLIC V SILI pa... mobitel crk'nu.... tako da...

P.S.S. Definicija besede ZLOHOTNO...
"2 fight blonde with her own weapon" :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 Z*
#23728
Hej, Tadej, bi pa midve mogoče vseeno šli s tabo, sploh zdaj, ko si "zaslužil" kukije se te bova ves čas držali. :lol:
Detektivska logika je bila dobra, nič kritizirat, sem bila blizu, ja, tapete dokazujejo, da se je Nataša medtem postarala. :shock: (pa da Lučko redno menja - tapete mislim).
Sem jo imela na sumu, Natašo, predvsem ker je tale uganka prijadrala v času, ko je bila najbolj oblegana zaradi vesečesa, in je hotela malce speljati pozornost ... :roll:
Se mi je tudi bila utrnila misel, da me klovn spominja na osebo iz večernega ekrana, smešenje tu in tam, a človek tega vendar ne sme reči, saj nismo vsi Dpop, bi bila Nataša še užaljena ... :twisted: :P
Dober tek želim nagrajencem, upam, da bodo še imeli zobe, ko bo nagrada pečena in podeljena ... :twisted:
 Nataša
#23731
Dodajam samo še tole: v nedeljo nagrajenci na žalost še ne bodo dobili kukijev, pač pa samo pijačo po želji. Razlog je ta, da dons in jutr nimam časa pečt kukijev in pa kot sem rekla...peč pokvarjen :?

Glede Bajsija in Tinija ne bo problemov, se dostkrat vidmo. Tadej, za tebe bom pa že organizirala eno dostavo...

Darko, tebe nč ne štekam, ne vem zakva bi se trudla, itak vsi vemo, da sem blond, pa ne vem zakva bi se trudla dokazovat, da nisem. SEM. z glasom ljudstva ili bez. zdej grem pa kuhat kofe direktorju, ker kej več ne zmorem.

:twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#23733
Nataša napisal/-a:Dodajam samo še tole: v nedeljo nagrajenci na žalost še ne bodo dobili kukijev, pač pa samo pijačo po želji. Razlog je ta, da dons in jutr nimam časa pečt kukijev in pa kot sem rekla...peč pokvarjen :?


Helou!
Ti, a ne bi ti rajši prišparala moje zobe oz. njih sklenino, pa bi me častila na eno pizzo v Parmi?! Mislim piceriji, ne v Italiji. Čeprav slednje ne bi bilo slabo.

(Parma z jajcem in borovničev sok press)
 Nataša
#23734
Bajsi, ti ne veš, čemu se odpoveduješ, ampak okej... :? EZ JU VIŠ!!!
pa glih v Parmi? :shock:

kaj če bi se kr vsi nabral: runner nas ma še za častit, jest častim tebe, tini bi mogoče tud raj pico...ajde, a čmo organizirat?
Uporabniški avatar
 Staša
#23735
Nataša napisal/-a:Bajsi, ti ne veš, čemu se odpoveduješ, ampak okej... :? EZ JU VIŠ!!!
pa glih v Parmi? :shock:

kaj če bi se kr vsi nabral: runner nas ma še za častit, jest častim tebe, tini bi mogoče tud raj pico...ajde, a čmo organizirat?


mmm, Parma! :D :D :P
to je pa pri nas večkrat pizza spora - men je to najboljša pizza daleč naokrog :D :D , simon se pa nad velikostjo pritožuje - ampak moja kar obvelja, ker majo na bone:))

aja, kaj se sploh umešavam :cry:
Uporabniški avatar
 majak
#23736
pozdravcek!

Nataša napisal/-a:po moje bo rekla: "bravo Tadej, vse kukije bova pojedla sama, nič ne bova pustila sosedom" :wink:

ne vem kaj bi drucga rekla :roll: :roll: :roll: :shock:


Nataša točno to bom rekla in nič drugače, pa saj si že odgovorila namesto mene.

LP vsem!

maja
Uporabniški avatar
 runner
#23738
Nataša napisal/-a:Bajsi, ti ne veš, čemu se odpoveduješ, ampak okej... :? EZ JU VIŠ!!!
pa glih v Parmi? :shock:

kaj če bi se kr vsi nabral: runner nas ma še za častit, jest častim tebe, tini bi mogoče tud raj pico...ajde, a čmo organizirat?


Parma ima premajhne pizze! Dajmo se zmenit za kako VELIKO ...

Lačeeeeeeen !

LP runner
Uporabniški avatar
 tadejk
#23742
Nataša napisal/-a:Dodajam samo še tole: v nedeljo nagrajenci na žalost še ne bodo dobili kukijev, pač pa samo pijačo po želji. Razlog je ta, da dons in jutr nimam časa pečt kukijev in pa kot sem rekla...peč pokvarjen :?


Ni problema, za dobre stvari bomo potrpeli!

Glede Bajsija in Tinija ne bo problemov, se dostkrat vidmo. Tadej, za tebe bom pa že organizirala eno dostavo...


Tudi jaz sem večkrat v vaši bližini se bomo že "zbogali" in seveda ostajam pri kukijih. Tako bom lahko ob tihih zimskih večerih grizljal čisto energijo in mislil na zmago. 8)
Uporabniški avatar
 ero
#23743
hoj,

čestitke zmagovalcem!

le še kratko pojasnilo tehničnega osebja:

Natašino skoraj sočasno pojavljanje na Milijonarju in Nagradni uganki TF je čisto naključje. Komisija se je odločila, da upošteva v naprej določeni vrstni red objavljanja ugank ne glede na zunanje okoliščine.

PS: v bistvu me je zanimalo ali bo uganjevanje zaradi tega kaj lažje, ker na fotki ni bilo rosno mlado dete, kot je bil do zdaj običaj...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA