vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

 mikha
#291314
Zivjo, se nov tukaj gor, pa se vnaprej oproscam, ce je ze bilo predelano...

Rekreativnemu teku sem dodal se malo klanca, ne morem ravno reci gorski tek... Sicer ne vem ali je povezano, vendar sem sele sedaj opazil na kazalcih na nogah, na zunanji strani zatrdline, ki sicer niso motece, vendar ne bi rad, da se razvijejo v kaj vec. Koza je debelejsa in opazno je povecena linija prsta.

Dobil sem pa tudi zulj, zaradi nenavajenosti na nov copat, trdnejsi. Kako se borite proti taksnim stvarem. Dvojne nogavie, da se ne drgne toliko, povit prste s cim? Hvala vnaprej.
#291647
Meni se je to zgodilo na obeh mezinčkih. Enako kot si napisal - koža je bila debelejša, prst je bil povečan (revež je zgledal, kot en majhen, debel alien). Si pa že skoz mažem podplate s kremo za podplate in sem začela mazat še mezinčka. Zadeva se je drastično popravila. Ni sicer še idealno, vendar je že mehek in veliko manjši. Ne uporabljam nobene posebne kreme, grem jo pač kupit v kakšno drogerijo, ko jo porabim. Se pa tudi izogibam čevljev/superg, ki me pri prstih stisnejo, saj sta bila mezinčka že tako boga, da me je včasih na pritisk malce bolelo. No, zdaj je ok, vendar mi maje kar ostalo, da se izogibam "stisnjenih" čevljev.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA