vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

 TONEK
#349108
Če je koleno staro pod 30 let, bi bilo dobro dobit strokovni odgovor, če pa je staro še enkrat več, pa je to ¨lepotna¨ zadeva. Jaz jih imam na obeh nogah kar precej za okras. :?
Uporabniški avatar
 zz topka
#349109
:oops: Jast sem imela teh lepotnih zadev že leta pred tridesetim, pa do danes še nisem bila pr dohtarju zaradi njih. :oops:
Pravzaprav ne vem, če sem že pri kjeri drugi bejbi vidla tolk zemljevidov, kot jih imam jast po nogah :shock: :D
Uporabniški avatar
 čara
#349127
Večina je v genih, nekaj v načinu življenja. Se pa splača it zdravniku, če je noga mlajša, če je osebe kadilec, pretežno sedeže delo ali nedavna bolezen/poškodba in ležanje in če so še kake fruge težave, navidez nepovezane (utrujenost, bolčeine v nogah, rokah, zadihanost, bolečine v prsnem košu).
 Robot12
#349130
čara napisal/-a:Večina je v genih, nekaj v načinu življenja. Se pa splača it zdravniku, če je noga mlajša, če je osebe kadilec, pretežno sedeže delo ali nedavna bolezen/poškodba in ležanje in če so še kake fruge težave, navidez nepovezane (utrujenost, bolčeine v nogah, rokah, zadihanost, bolečine v prsnem košu).


17 let, nogometaš, bolečina na dotik pri mečih.
Uporabniški avatar
 čara
#349137
Jaz bi zdravnika po hitrem postopku prosila naj izključi možnost strdkov in preveri faktor strjevanja krvi in pogleda kako je stanje srca (UZ, obremenitveni test).
Glede na tip-otip bunke pa tudi kako biopsijo.
 Robot12
#349144
vencelj napisal/-a:
Robot12 napisal/-a:http://shrani.si/f/3Q/kN/36xybgwn/135821941020651676966460.jpg

Bi morda kdo vedel kaj bi lahko bilo to?


Ali to, kar je vidno, spremljajo tudi kakšne bolečine ali drugi simptomi :?:


Bolečina v mečih na dotik
Uporabniški avatar
 vencelj
#349148
Robot12 napisal/-a:
vencelj napisal/-a:
Robot12 napisal/-a:http://shrani.si/f/3Q/kN/36xybgwn/135821941020651676966460.jpg

Bi morda kdo vedel kaj bi lahko bilo to?


Ali to, kar je vidno, spremljajo tudi kakšne bolečine ali drugi simptomi :?:


Bolečina v mečih na dotik


Ne bi bilo slabo do zdravnika :!: Beri , kar je napisala "čara".

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA