vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

#352468
Pozdravljeni!

Na smučanju sem si strgala križne vezi in meniskus. Zdaj se moram odločiti, kateri zdravnik v Valdoltri me bo operiral. Realne možnosti so dr. Lovrič in dr. Marčan.
Zdaj pa me zanima, če ima kdorkoli izkušnje s katerim od teh zdravnikov. Za dr. Marčana eni pravijo, da je ok, drugi, da ni. O dr. Lovriču pa ne najdem nobenih pametnih podatkov. Prosim, če kdo karkoli ve o njiju, naj mi prosim pove.
Poškodba je stara že 9 mesecev in nezdravljena, ker so me raznorazni (nesposobni) travmatologi prepričevali, da je z mano vse ok. Zato bi tokrat res rada izbrala pravega zdravnika, saj se pri svojih letih še ne morem odpovedati športu.
Najlepša hvala vnaprej! :laola
#352475
Vsekakor, brez problemov ! Sedaj čakam še na operacijo večjih sklepov na obeh palcih na nogah v Valdoltri pri dr.Juriju Štalcu. /Podedovane obrabe in posledično otrdele sklepe/ Operiral je svetovno znane športnike v Švici in ZDA. Nogometaš z enako operacijo že leta nadaljuje z igro in zato ne dvomim, da jaz nebi tekla. Če bi mi rekel, da me mora razrezati na koščke in me potem sestaviti zopet skupaj, bi se mu pustila. Tam so zdravniki res vredni zaupanja ... prosim, to je moje mnenje, ne berem pa rada mnenja pacientov, saj je včasih to lahko tudi odsev naše slabe volje ! Še enkrat povdarjam, to je le moje mnenje po lastnih izkušnjah ! Sporoči, kako bo s teboj ! LP
#352476
Uf, srečno še s to operacijo! Upam, da nama obema pomagajo.
Pa še enkrat hvala za mnenje. Trenutno mi vse pride prav. Seveda je res, da vsak drugače doživlja ljudi, ampak v Valdoltri naj bi bili res strokovnjaki. :)
Srečno in javim, ko me poštimajo. Lp!
#352513
Joj upam da še kaj prebiraš forum !

Danes sem imela razgovor . Priporočajo dr. AMBROŽIČA .

Ne bom navajala zakaj za in zakaj proti, ker nima smisla, je pa preverjeno, da se raje odločiš za tega ! LP
#352514
Hvala za sporočilo. Vem za dr. Ambrožiča in da je super. Ampak bi na operacijo k njemu prišla šele 2018. Tako so mi vsaj rekli v Valdoltri. Moja poškodba je pa stara že 9 mesecev... In še eno takšno "gibalno ovirano" leto bi težko preživela. Razen če slučajno veš, kako se k njemu pride kaj hitreje. ;-)
#352526
Ojla, eno leto sem imela bolečine, potem sem z muko odtekla Radence...potem slikanje v našem ZD in nato pregled v Valdoltri.... jaz bi morala čakati na operacijo 4 leta za svoja 2 členka na prstih na stopalih, pa mi je zdravnik rekel, naj tečem dalje toliko, da bo bolečina prevelika tudi za hojo. Začelo mi je zatekati in me boleti že pri hoji, šla sem nazaj /po petih mesecih/,kot mi je naročil, dobila blokado v členek. Potem gre vse skupaj na komisijo in ta odloči o nujnosti posega. Jaz naj bi bila na vrsti nekako v treh mesecih, samo kot vidim je stavka zdravnikov podaljšala vse skupaj, saj trije meseci so sedajle mimo. Tečem vseeno, ker mi je blokada zelo pomagala, da nimam bolečin. Tako je bilo z mano in presodi kaj lahko narediš, poznam pa nikogar, saj je sedaj še bolj strogo kot kdajkoli prej s temi čakalnimi vrstami. LP
#352563
Pozdravljeni za vas;

Z kapitala za posojila med posamezniki v kratkoročno in dolgoročno do zneska, ki ga želite vse resne ljudi v realen potreba, obrestna mera je 2 % do 3 % letno. Finančne, določa, da posojila posojila nepremičnine, naložbe, auto posojila, osebna posojila posojila. Jaz sem na voljo za izpolnitev mojih strank v največ po korakih. Lahko me kontaktirate po e-pošti: gauthierjulienne155@gmail.com

Opomba: Nihče resno ne

hvala
#352584
Jola, držim pesti, da te čim prej vzamejo in poštimajo, ker tole se res bere hudo boleče. Jaz sem dobro premislila in se odločila za dr. Ambrožiča. Bom pač čakala kolikor dolgo bo treba, ampak bom mirna, da sem izbrala najboljšega. Bom že še zdržala eno leto brez teka, samo da bo koleno potem spet kot novo :) Do takrat pa enako kot zdaj, plavanje, plavanje, plavanje. :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA