vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

Uporabniški avatar
 čara
#354856
Ob poškodbi kolena sem čakala 7-14 dni, pa sem šla...Ob nekem najbrž vnetju prepone, 7 dni nisem spala, potem je šlo na bolje in tretji teden BP in nisem šla zdravniku, ko sem pred leti v SŠ naredila en gib in trpela 3-4 tedne, sem šla po par dnevih zdravniku, pa ni dognal ničesar, niti ni bil zainteresiran, čez leta sem ugotovila, da je šlo najbrž za nateg in vnetje rotatorne manšete. :roll:

No, zdaj, ko sem zgrmela po stopnicah, skoraj mesec dni nazaj, še nisem šla. Večino bolečin, zateglosti je izginilo tekom tedna, 14 dni. Ostaja pa ena taka nedefinirana, oz. težko opredelim kje me boli. Vztraja.

Pa nisem sigurna koliko časa si lahko pustim tako? In če že grem do dr. med. A morem biti sama pozorna na to, kako diagnostiko požene? RTG je najhitrej in najlažje-ampak pokaže samo kosti, jaz pa normalno hodim, torej najbrž nimam napokanih kosti. Mišice-globje mišice predrage sedalke in kaj vem kje ob medenici, trebuhu. UZ? MRI? za MRI je čakalna doba nekje 14 dni-odvisno kje in od hitro/redno...Pa da me v tem času neha bolet, bi me tudi bilo sram. :oops:

Sem šla na masažo v upanju, da bo bolje, pa imam celo modro rit, pa nočem, da bi zdravnik zaradi teh modric ofrknil vso zadevo.

Ta čas pa skrbim za toploto, ker se mi zdi, da mi paše in mažem z gelom, ki pogreje (Icepower Hot).

Mi pa paše zmerna hoja. Ne paše mi sedenje, izogibam se prisilnih drž, bremen, ampak popolnoma izognit se temu ne morem (služba za računalnikom). Razne vaje za razgibanje ali moč odpadejo, ker res preveč zaboli, zategne. Če bi vedela da bi mi res pomagalo, bi stisnila zobe, tako pa nočem.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA