vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

Uporabniški avatar
 Biz
#202472
Uf, ali pa če bi prebral celo temo....že vse piše. :oops:
Uporabniški avatar
 lev-inja
#204394
Živjo!
Spet obujam temo o nohtih. Na DMu sem pridelala črn noht na levem kazalcu. Skrbela sem zanj, ga čuvala , tekla s silikonskimi čepki in čakala da preraste nov noht.
Zadnjič na LM, sem ta isti noht nabila tako zelo, da sem si doma enostavno z iglo pičila pod noht in iztisnila ven kri in sokrvico. Na desnem kazalcu sem predrla žulj, ki se je naredil pred nohtom.
Vse skupaj je kazalo na izboljšanje. Danes sem ponovno obula teniske in uspela preteči slabih 10km. Več ni šlo, ker so bolečine v nohtu na levi nogi premočne. Trenutno me kljuva pod nohtom.
Zanima me, če je kdo imel podobne težave - kljuvanje pod nohtom in močna bolečina, če se bežno dotaknem nohta. Koliko časa bo trajalo, da bom lahko normalno hodila oz. tekla?

Jezna sem nase, ker sem LM odtekla brez silikonskih čepkov, ki bi najverjetneje pomagala in ker sem se na štart 21tke postavila s premejhnimi teniskami :--( :--( :cry: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#204416
lev-inja napisal/-a: Jezna sem nase, ker sem LM odtekla brez silikonskih čepkov, ki bi najverjetneje pomagala in ker sem se na štart 21tke postavila s premejhnimi teniskami :--( :--( :cry: :cry: :cry:

Upravičeno si jezna in prav je, da si, pa še na pravo osebo se jeziš :D
Toda ni vse zaman. Šole so drage. Iz takšne šole se največ naučiš. Ob vsej jezi se veseli novih spoznanj in izkušenj, ki te bogatijo :D

Saj: "Vse je v glavi, čuj"

Če kljuva pod nohtom, se je spet nabralo. Pazi, da se ne boš šolala še o infekcijah. Jaz uporabljam za prediranje sterilne igle, nekdo drug pa uporablja kar zobotrebec.
Uporabniški avatar
 lev-inja
#204474
Ponovno sem operirala noht - s sterilno iglo :!: , iztisnila sokrvico in nakapala nanj olje čajevca, da preprečim okužbo oz. , da ne bi pokasirala kakšne glivice.

Šole so drage.... dražje od novih, večjih tenisk :--(

In bojim se, da je šla tudi Palmanova rakom žvižgat.... :bum: :bum: :bum:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#204475
lev-inja napisal/-a: In bojim se, da je šla tudi Palmanova rakom žvižgat.... :bum: :bum: :bum:

:nono: :nono: :nono:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA