Uradni forum za domačo in mednarodno podporo Slovenskemu alpskemu maratonu, ki se dogaja vsako drugo soboto v septembru - official forum support for SAM which is year held on every second Saturday in September

Moderatorji: SAM, milan

Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#167083
marjan napisal/-a: Enostavno moramo enkrat TF-ovci mahniti po celi poti Tržič-Jezersko. Razgledi so res veličastni :)

Evo, lepa priložnost za Vreme, Tatjano ... da se TF organizira in naredi "SAM po poti spominov, kjer nisi sam". Tudi sam pridem zraven :D da obudim spomin na res prekrasen alpski maraton.
 Alek
#167100
ZdravkoC napisal/-a:
marjan napisal/-a: Enostavno moramo enkrat TF-ovci mahniti po celi poti Tržič-Jezersko. Razgledi so res veličastni :)

Evo, lepa priložnost za Vreme, Tatjano ... da se TF organizira in naredi "SAM po poti spominov, kjer nisi sam". Tudi sam pridem zraven :D da obudim spomin na res prekrasen alpski maraton.


Opa, sliši se zanimivo. Sem zelo zagret (samo da še pocajtam podkolenske kite), tako da če bo termin pravšnji...
Predlagam Marjana za organizatorja, ki je nekako domačin in se je tudi že ponujal za organizacijo, naj prvi preide od besed k dejanjem.
 ursad
#168038
Novica, da SAM-a 2009 ne bo, me je iskreno užalostila. :( , saj je to bila tekma, ki si jo potem kasneje še večkrat prikličeš v spomin. Posebej nepozabni so prostovoljci na okrepčevalnicah, ki ti "sredi ničesar" ponudijo vse kar ti srce poželi. Skratka - po eni strani sem žalostna, da SAM-a ne bo, po drugi pa sem vesela, da mi je bilo dano trikrat doživeti 35-ko.
Seveda pa z veseljem podpiram idejo, da izvedemo TF-jevski SAM - se javim za pomoč pri organizaciji.
Lep večer vsem,
Urša
Uporabniški avatar
 Z*
#168344
5rca napisal/-a:nekaj šiškarc je pot prehodilo lani maja :) letos gremo pa spet :D

To pa res ne gre, da se 3 blond bejbe in bruneta same potikajo tam gori pod Košuto ... Že zaradi barvne pestrosti bi se jim letos tudi jaz pridružila! :D
Uporabniški avatar
 5rca
#168350
Z* napisal/-a:
5rca napisal/-a:nekaj šiškarc je pot prehodilo lani maja :) letos gremo pa spet :D

To pa res ne gre, da se 3 blond bejbe in bruneta same potikajo tam gori pod Košuto ... Že zaradi barvne pestrosti bi se jim letos tudi jaz pridružila! :D


ko se dogovorimo za datum, bomo objavile tukaj :lol:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#168418
Z* napisal/-a: Že zaradi barvne pestrosti bi se jim letos tudi jaz pridružila! :D

Tudi jaz bi se pridružil-a s pestro barvo družinske srebrnine :roll:
 klopotec
#168420
5rca napisal/-a:
Z* napisal/-a:
5rca napisal/-a:nekaj šiškarc je pot prehodilo lani maja :) letos gremo pa spet :D

To pa res ne gre, da se 3 blond bejbe in bruneta same potikajo tam gori pod Košuto ... Že zaradi barvne pestrosti bi se jim letos tudi jaz pridružila! :D


ko se dogovorimo za datum, bomo objavile tukaj :lol:


Pa energijske kroglice, z mano vred, bi se tudi pridružile.
 AinE
#168424
Prosm, jest bi tud rada šla :D

lp E.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#168425
ZdravkoC napisal/-a:
Z* napisal/-a: Že zaradi barvne pestrosti bi se jim letos tudi jaz pridružila! :D

Tudi jaz bi se pridružil-a s pestro barvo družinske srebrnine :roll:


nas bo očitno več možakarjev, kar dokazuje, da šiškarice d.o.o. niso čisti matriarhat ..... :wink:
Uporabniški avatar
 Vreme
#168427
Očitno bo za popestritev kar nekaj sivcev zraven! :mrgreen:
Uporabniški avatar
 zvone
#169302
Pozdravljeni!

Čudoviti maraton, ki je "odprl oči in srce " marsikomu od nas.

Škoda, da ga ni več.

Nihče, ki se je podal na to čudovito pot ni ostal ravnodušen!
Vsaka zmaga (prihod na cilj) ali poraz (odstop) pusti v tebi lepe in nepozabne spomine.

Kaj naj rečem drugega kot- hvala Iztok in ostali iz organizacijskega odbora.

Vsekakor se bom (magari sam) še kdaj podal na to prelepo pot.

lep pozdrav iz Maribora! Zvone
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#169305
zvone napisal/-a: Škoda, da ga ni več.

Večina nas upa, da bo naslednje leto SAM spet zaživel. Upajmo, da bo Iztok uspel zbrati tudi ustrezno sponzorsko podporo in posluh ljudi, ki imajo moč odločanja.
Več, ko nas bo tako razmišljalo, več energije bomo poslali ...
Uporabniški avatar
 zvone
#169307
ZdravkoC napisal/-a:
zvone napisal/-a: Škoda, da ga ni več.

Večina nas upa, da bo naslednje leto SAM spet zaživel. Upajmo, da bo Iztok uspel zbrati tudi ustrezno sponzorsko podporo in posluh ljudi, ki imajo moč odločanja.
Več, ko nas bo tako razmišljalo, več energije bomo poslali ...


Se strinjam Zdravko!

Prepričan sem, da bosta Iztok in ostali iz organizacijskega odbora v naslednjih letih le najdli rešitev za nadaljevanje te izjemne prireditve.

Tako ali drugače moramo pomagati tudi mi (udeleženci) s primernimi (višjimi)štartninami, praktične nagrade pa itak (pri tej recesiji) odpadejo.

Pa bo!

lp. vsem Zvone

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA