Uradni forum za domačo in mednarodno podporo Slovenskemu alpskemu maratonu, ki se dogaja vsako drugo soboto v septembru - official forum support for SAM which is year held on every second Saturday in September

Moderatorji: SAM, milan

 janezu
#100025
včeraj(28.8.)smo boni,acman in ju pogledali 35km progo SAMa. vse je kot prejšnja leta,sprememba je le na koncu dolge njive-pod pečovnikom. stara proga je šla desno okrog pečovnika,nova gre pa preko. to pomeni še nekaj višinskih metrov gor in nato spust (vse skozi je planinska peš pot z nekaj skal) ki pride na staro traso tik pred podrtimi skalami,zadji del pa je klasično moker,sploh pa včeraj.ko nas je pral dež. za razgled pa je novi del najlepši! iztok-SAM pa nas je z avtom pričakal pri karničarju-cerkvi,tako,da je zadnji del do jezera bil res samo ogled. se vidimo čez 10 dni! LP ju
Uporabniški avatar
 markor
#100035
Oj,
vsi iz Mb in okolice, ki greste letos na SAM(35) - kakšen nasvet glede logistike, prevoza, spanja :?:
Meni bo prvič... :wink:
Uporabniški avatar
 Damijan
#100038
Letos sicer ne grem, lani pa sem spal v penzionu
( http://www.slovenia.info/si/hotel/Penzi ... hotel=1411 ),
se navsezgodaj prestavil z organiziranim prevozom v Tržič. Tam štartal,
po prihodu v cilj pa smo lahko šli domov, ko se nam je pač zahotelo.

Enkrat pa sem pustil avto v Tržiču, takrat sem pa bil preveč odvisen
od prevoza organizatorja nazaj na štart, torej Jezersko-Tržič, pa še
mudilo se mi je, tako da mi ta varianta ni najbolj všeč. Lani pa so nekateri
prespali tudi kar pod šotori, ki jih je priskrbel organizator...
Uporabniški avatar
 Z*
#100039
markor napisal/-a:Oj,
vsi iz Mb in okolice, ki greste letos na SAM(35) - kakšen nasvet glede logistike, prevoza, spanja :?:
Meni bo prvič... :wink:

Bravo za odločitev, da prideš, več nas bo, bolj bo luštno! :piti: :clap: Je komolec že ok? :roll:
Ker je start kar zgodaj in za nas vzhodnjake ni prav blizu, greva s S* že v petek popoldne v Preddvor - urediva formalnosti, se najeva odličnih testenin, poklepetava z znanci in se še pred temo odpeljeva na Jezersko v ciljni prostor pri jezeru, kjer se utaboriva v najudobnejšem takrat že postavljnem vojaškem šotoru (z dovoljenjem Iztoka) in globoko zadrnjohava do zgodnjega jutra, ko nas že ob točno 6.00 bus odpelje na start - še čisto zmečkane in omotične in čudno molčeče ... :lol: :lol:
Potem pa itak pritečemo nazaj po avto. :hehe:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#100089
Ohoj
lansko leto nas je kar nekaj forumcev prespalo v šotoru (kasneje kopalnica). Turbo maksimus je bil zakon. Celo noč je pozvanjalo iz bližnjega zvonika in zjutraj smo bili polni opojnih zvokov.
Ma, bomo pa ja ponovili zadevo :roll:
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#100098
Zdravo

Mi lahko nekdo pove kje je prevzem štartnih številk v petek 7.9.

Hvala LP Bojan
Uporabniški avatar
 markor
#100100
Oj,
hvala vsem za odgovore - nasvete!

Damjan - "uporabim" tvoj nasvet, če bodo šle prikolice (beri familija) z mano..:wink:

Z* - ja, odločitev za SAM35 ni bila tako težka - itak sta mi zvezdici že celo leto v takšni superlativih predstavljali ta tek, da pač mora človeček s svojimi nogami preizkusiti to zadevo.. Sicer ne vem, ali sta zmenjeni za kake procente z organizatorjem za "vsako novo žrtev", ki jo pripeljeta, ali je kaj drugega posredri.. :roll: Skratka, bomo preverili.. :wink: Hja, komolec je že skoraj popolnoma ozdravel - ja, se lahko tudi malo "komolčkava" na štartu če si slučajno to mislila..
:wink: :lol:

ZdravkoC - hm, kaj pa kakšna "sabotaža" - beri, kuršlus za celo Jezersko - dobro, ali pa vsaj varovalke v farovžu..:lol::lol::lol:

lp!
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#100105
hoj!

Sem že našel samo pogledati je treba HOTEL BOR, pa še testeninka bo

Ajd zdravo :D
Uporabniški avatar
 milan
#100245
Bo objavljeno na strani maratona ampak tu še malo prej:)

Udeležence sedmega Slovenskega alpskega maratona v petek, 7. septembra 2007 ob 17,00 uri, vljudno vabimo na otvoritveno slovesnost na teraso hotela Bor Preddvoru. Za vas smo pripravili pester športni, kulturni in zabavni program, katerega bo povezoval igralec Konrad Pižorn - Kondi. Poleg podelitve startnih številk smo pripravili rekreativni tek hotela Bor okoli jezera Črnava, predavanje dr. Bojana Knapa o prehrani in predstavitev trase Slovenskega alpskega maratona. Kulturni del programa vključuje glasbeni show ansambla Okrogli muzikanti in Otroške folklorne skupine iz Preddvora. Večerja (pasta party) bo po zaključku programa, predvidoma ob 19,00 uri.
Uporabniški avatar
 jpotoc
#100457
Trasa 50km za vse ki imate Garmin Forerunner ali podobne naprave ne vsebuje točk, predelana trasa Iztoka Bolteza

DATOTEKA CRS za Garmin Training Center http://www.agp-pro.si/garmin/SAM/50km.crs
DATOTEKA ZA GOOGLE EARTH http://www.agp-pro.si/garmin/SAM/50km.kmz

Slika

Slika

Slika

Slika
Nazadnje spremenil jpotoc, dne 02 Sep 2007, 21:27, skupaj popravljeno 2 krat.
#100465
Trasa 35km za vse ki imate Garmin Forerunner ali podobne naprave ne vsebuje točk, predelana trasa Iztoka Bolteza

DATOTEKA CRS za Garmin Training Center http://www.agp-pro.si/garmin/SAM/35km.crs
DATOTEKA ZA GOOGLE EARTH http://www.agp-pro.si/garmin/SAM/35km.kmz

Zaslonske slike GARMIN ADRIA TOPO 2.01
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Višinogram

Slika
#100680
NE vem ali imam problem s Cut&Paste ali kontrole na e-banki ampak pri elektronski banki, ki jo uporabljam servis za vnos transakcije plaèila nikakor noèe sprejeti raèuna 90672-00000-97837.

Ali kdo ve kako je s tem raèunom? Tiste 0-le na sredini so mi sumljive?

Hvala vnaprej,

PS
Rad pa bi samo se rešil formalnosti plaèila startnine da ne mislim veè na to.
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#100683
vencelj napisal/-a:Jaz sem plaèal štartnino za SAM 35 preko navedenega raèuna brez problema že 30. aprila. :D


JA niè potem pa bom moral biti še malo vztrajen.
Hvala ti.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA