Uradni forum za domačo in mednarodno podporo Slovenskemu alpskemu maratonu, ki se dogaja vsako drugo soboto v septembru - official forum support for SAM which is year held on every second Saturday in September

Moderatorji: SAM, milan

Uporabniški avatar
 milan
#102010
Določili smo že datum naslednjega SAMa.
Se ponavljam ampak... kot ponavadi druga sobota v septembru.
Torej 13.9.2008.
Uporabniški avatar
 Z*
#102015
Super!!! :clap: Prosim prosim, naj vrh Plešivca ostane v trasi tudi naslednje leto ... A boo, hmm? :roll:
Uporabniški avatar
 žine
#102020
hehe smo nestrpni :D tudi sam ugotavljam, da vsako leto komaj čakam na GM4O in SAM, pa potem še prehitro prideta naokol...saj je res da imaš lahko obe rundi skoraj vsak mesec na sporedu, ampak čisto drugače ju je obrnit v družbi tako pozitivnih ljudi kot je to ravno na teh dveh dirkah!
lpŽ
Uporabniški avatar
 gera
#102078
Ja, res, zelo dobro organizirano in zelo dobro vzdušje. Sploh nisem mogla verjeti, kaj vse dobiš za 20eurov - hrana, oskrba na poti, masaža, CD, dobra majica, slike takoj po prireditvi (skoraj zastonj) itd. Sama sicer nisem tekla, ker si nisem upala, sem si pa zadala to kot cilj za naslednje leto: da pretečem z nekim zmernim rezultatom. Malo se bojim krčev in psihičnega napora, ampak to mi je še večji izziv. Upam, da bo naslednje leto tudi tako, da bo vreme vredu in da mi uspe preteči 35 gorskih km. Lp
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#102091
gera napisal/-a:Ja, res, zelo dobro organizirano in zelo dobro vzdušje. Sploh nisem mogla verjeti, kaj vse dobiš za 20eurov - hrana, oskrba na poti, masaža, CD, dobra majica, slike takoj po prireditvi (skoraj zastonj) itd.

Res je, še prej pa predvečer z bogatim zabavnim programom (Okrogli so zakon) in testeninami, predstavitvijo proge ...
:arrow: Bravo organizatorji
:arrow: Ker smo že razvajeni, pričakujemo 2008 enako
Uporabniški avatar
 milan
#102195
Z* napisal/-a:Super!!! :clap: Prosim prosim, naj vrh Plešivca ostane v trasi tudi naslednje leto ... A boo, hmm? :roll:


Kaže da bo. Ima še kdo kake želje ;)
Uporabniški avatar
 firbec
#102203
milan napisal/-a:
Z* napisal/-a:Super!!! :clap: Prosim prosim, naj vrh Plešivca ostane v trasi tudi naslednje leto ... A boo, hmm? :roll:


Kaže da bo. Ima še kdo kake želje ;)


Ja! En mrzu pir!!! :lol: :laola
LP
 janezu
#102276
če milan reče,bo že držau! firbec,res si skromen,če ti ga ne bo uspelo dobit do sobote,pa enga spij v novi službi na 1540m.garantirano mrzu!velik veselja s klukami! LP ju
Uporabniški avatar
 BONI
#102284
Ja kdo bo pa sedaj slikov če boš imel novo službo,da ne bodo sedaj slike samo od Storžiča
Uporabniški avatar
 firbec
#102358
Kar se slik tiče, je Miha na terenu...
novice in novosti izpod Storžiča pa naslednji teden...
hribovski LP :wink:
 tati
#135126
glede na to da sem bil zadovoljen nad mojim uspehom GM40 sem se odločil da naskočim septembra še na sam na 50 glede na to ko gledam diagram gm40 in samov diagram niti ne vidim hudega edino kar je na začetku malo daljša proga kaj pravite rad bi tudi kašno mnenje o že udeleženem na SAMU ali zadevo podcenjujem
hvala vnaprej za svetovanje ali svoje mnenje

lep pozdrav tekačicam in tekačem
Uporabniški avatar
 vencelj
#135223
SAM je vsekakor bolj tekaški. Medtem, ko na GM4o vedno uporabljam palice, mi na SAM-u do sedaj to ni še nikoli prišlo na misel. Konfiguracija proge na SAM-u ni taka, da bi koristnost palic v težjih delih odtehtala odvečnost le-teh v tekaških delih (zgolj moja ocena, zagotovo nekateri, ki so jim ljubši drugačni tereni, razmišljajo drugače).
Je pa res, da SAM 50 še nisem šel, do sedaj le 35, kar pa zagotovo ne bi imelo vpliva na mojo odločitev glede palic.
Zanimiva je že primerjava rezultatov obeh 35 km razdalj...
Pa tudi razmišljam o SAM 50 :?
Stvar je jasna: vse je v glavi :!:
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 milan
#135615
Za SAM 50km lahko rečem da je to proga ,ki je zelo raznolika. Od ravnih delov, asfalta, makadama, pa do strmih vzponov, ozkih potk in strmih spustov. Na SAM 50 so med zmagovalci tekači ki obvladajo različne tipe terenov ali pa vsaj nikjer niso izrazito slabši.

Medtem pa je 35 ka bolj gorska in manj tekaška.
Uporabniški avatar
 Cveto
#135623
Danez sva šla skupaj z Cvalentijem po progi sama 50km. S seboj sva imela camelbage. z Vodo, ki sva jih ob vodi polnila.
Vreme je bilo idealno. Do Tržiča je bilo kar vroče, kasneje pa so oblaki zakrili sonce. Na Kofcih sva se malo okrepčala, malo sladkorja, meni pa je zapasalo kislo mleko.
Nekje med Šijo planino in Dolgimi njivami naju je malo pralo, neprej pa spet oblačno, z nekaj sonca. klance sva hodila, ostalo večinoma tekla.
Proti koncu, sva malo zašla, ter zgubila kake pol ure. Namesto spusta po serpentinah sva pla po vlaki naravnost.
Na koncu mi je polar pokazal 57,1km in pa čas 8ur in 14min.
Kar solidno se mi zdi, če upoštevam vse pavze in polnjenje camelbag-ov.

LP Jure

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA