imate kaj, kar ne potrebujete in bi to lahko podarili komu, ki bi podarjeno z veseljem in koristno uporabil?
#332644
...in teh revij bi se brez težkega srca rad znebil. ( http://goyourownway-vencelj.blogspot.co ... ofoni.html )
Gre pa za predvsem tekaške revije, ki so izhajale zadnja leta v Sloveniji:
:arrow: Tek plus, dvomesečnik s prvo izdajo december 2010/januar 2011, kolikor vem, imam prav vse številke;
:arrow: Tekač.si, prav tako dvomesečnik;
:arrow: nekaj izvodov Fit polet;
:arrow: nekaj izvodov Bicikel.com;
:arrow: nekaj starih številk Men´s health;
:arrow: morda še kaj, brskati in prekladati se mi pa res ne da.

Sedaj pa nekaj, kar sicer ne sodi v to temo: za 80€ dam kolekcijo cca 80 longplejk...teh ne dam kar zastonj, čeprav se lahko zgodi, da bodo kasneje romale na smetišče, v primeru, da jih nihče ne vzame...
AC/DC, Atomsko sklonište,Fleetwood Mac, Buldožer, Riblja čorba, Jethro Tull (3x), Gillan, Wasp, Neil Young, Eric Clapton, Scorpions, Zodiac Mindwarp, The Cult, Rck Wakeman, Van Halen, Janis Joplin, Sammy Hagar, Dr. Feelgood, Dire straits; Eagles, Joan Baez, Blondie, James Last, Karajan, Bruce Springsteen, Kiss, The Beatles, Kansas, Thin Lizzy, Venom, Ozzy, Tom Petty...Posamezne niso na voljo, samo PAKET!

Proč z nostalgijo: "Zadnjič sem skuril komplet tarč za zračno pištolo, spravljene sem imel kakih 15 let, bile se zelo lepe za pogledat, ker je bil na njih moj rekord. Spomini. Ponos. Nekaj takega kot za maratonca njegov najboljši maratonski rezultat. Lahko pa jih gledam samo kot kupček preluknjanih kartonov in kot take so romale v peč. In ne me sedaj vprašat, koliko je bil ta rekordni rezultat. Ne vem več, sem že pozabil!"


Praznimomarepress...lp, vencelj

Ja, še kontakt: ZS ali 040 726 743 :mrgreen:
#332722
vencelj napisal/-a:...in teh revij bi se brez težkega srca rad znebil. ( http://goyourownway-vencelj.blogspot.co ... ofoni.html )
Gre pa za predvsem tekaške revije, ki so izhajale zadnja leta v Sloveniji:
:arrow: Tek plus, dvomesečnik s prvo izdajo december 2010/januar 2011, kolikor vem, imam prav vse številke;
:arrow: Tekač.si, prav tako dvomesečnik;
:arrow: nekaj izvodov Fit polet;
:arrow: nekaj izvodov Bicikel.com;
:arrow: nekaj starih številk Men´s health;
:arrow: morda še kaj, brskati in prekladati se mi pa res ne da.


Ja, še kontakt: ZS ali 040 726 743 :mrgreen:



OK., v tem tednu gredo v smeti.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA