povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 lojzeP
#149069
ja, ane, ker je že cel dan mimo pa ša nič :?

kje pa dela državna uprava še v soboto popoldne, ali pa nedeljsko jutro :?:
morda bo na novo oranžno obarvani bodoči poslanec kaj spremenil, in bo drugo leto kaj drugače - tudi ime teka ?

zna bit, da bodo rezultati dosegljivi na sledeči povezavi :arrow: http://www.omamljen.si/
 kovit
#149135
Ja bomo že dočakal te rezultate, ne se sekirat :)
Sicer pa jest ta prvič na tem teku in se mi je zdelo zelo lepo. Sicer sem bil razočaran nad svojim rezultatom, dokler nisem mal preveru dolžino na satelitskih posnetkih...in znaša slabih 9.3 km in ne 8.5 km.

Za otroke in tudi nas ta stare je bilo lepo poskrbljeno, samo malo več pozornosti bi lahko posvetili otrokom, ki so odtekli ta dolgi tek.
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#149146
kovit napisal/-a: Sicer sem bil razočaran nad svojim rezultatom, dokler nisem mal preveru dolžino na satelitskih posnetkih...in znaša slabih 9.3 km in ne 8.5 km.

Za otroke in tudi nas ta stare je bilo lepo poskrbljeno, samo malo več pozornosti bi lahko posvetili otrokom, ki so odtekli ta dolgi tek.


9,3 km skoraj ne bo držalo, če je cel oval dobrih 9,6 :shock:

otroci bi si res zaslužili več pozornosti :!:

drugače je bilo prijetno dopoldne, z našo najmlajšo (4 leta) sva prehodili (na koncu tudi tekli :P ) ta kratko progo in sva se imeli prav fino.
amapk me je matralo, ker nisem tekla, tako da sem si popoldan vzela čas in odtekla svoje :wink:
 kovit
#149147
metkamarjetka napisal/-a:
kovit napisal/-a: Sicer sem bil razočaran nad svojim rezultatom, dokler nisem mal preveru dolžino na satelitskih posnetkih...in znaša slabih 9.3 km in ne 8.5 km.

Za otroke in tudi nas ta stare je bilo lepo poskrbljeno, samo malo več pozornosti bi lahko posvetili otrokom, ki so odtekli ta dolgi tek.


9,3 km skoraj ne bo držalo, če je cel oval dobrih 9,6 :shock:


Bo držalo. :)
Uporabniški avatar
 Bjkulinka
#149207
Na displeju v cilju si lahko videl svoj čas, drugače so pa na takih tekih rezultati postranskega pomena. Me je pa presenetila množica tekačev in pohodnikov, res nisem pričakovala take mase ljudi. Ne drži tukaj tista o škrtih Gorenjcih :D Pasulja je bilo polne kotle, ni bilo problema dobit repete. Najbolj je pa pasal čaj na 6 km, nekaj močnega :rol: so zamešali notri, pa tako lepo je dišalo tam naokrog. Res lep tek, še pridem. Me je pa malo matralo po progi, priznam. Sem imela pa pred sabo eno tekačico, ki mi je držala tempo, pa sem mal tekmovala z njo. Hvala, kdorkoli si že bila :D
Uporabniški avatar
 andreya
#149209
Lani so bili rezultati objavljeni na strani od Timinga, če bojo tudi letos, pa ne vem
Uporabniški avatar
 Gregor Bizjak
#149227
andreya napisal/-a:Lani so bili rezultati objavljeni na strani od Timinga, če bojo tudi letos, pa ne vem

Ja bo že držal da je na takem tekmovanju rezultat postranskega pomena.Sam jst sem pač firbec in me zanima kje sm bil :)
bol me zanima čas kot mesto.
Uporabniški avatar
 Mandatar
#149236
glih še nekej o kilometrih okrog brda

1. držalo bo, da je županov tek dolg 9,3 km +/- 50m
2. držalo bo tudi, da je cel krog po zunanji 9,7 km +/- 50m

sem dokaj redno na ovalu in so meritve vedno narejene s polar s725x+footpod

kalibriran je pa u redu, ker mi že več kot eno leto za zunanji krog daje meritve med 9650 in 9800, torej? 8)
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#149327
:ignore: :ignore: :ignore:

sem že tiho :oops:

potem mora organizator malo popraviti navedbe, ker s tem zavaja folk.
Uporabniški avatar
 Mandatar
#149452
@Metka - nisem mislil/hotel tako grobo

želel sem samo, da vemo koliko je dejansko teka na županovem, ker mnogo ljudi begajo časi, ki jih tam dosegajo

sorry

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA