povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 zz topka
#128998
Kar sem na brzino vidla rezultate,
BRAVO, VENCELJ ZA TRETJE MESTO!!! :laola
Seveda pa čestitke vsem, ki ste opravili s tako ali drugo progo!
Uporabniški avatar
 vencelj
#129132
Zanimiva je tudi primerjava vmesnih rezultatov na polovici in potem končnih: pri vseh tekmovalcih je tempo močno padel v drugem krogu (najmanjša razlika pri tekmovalcih na 14. in 6. mestu, če pogledam samo začetek lestvice).
lp, vencelj
 marjeta
#129201
BRAVO VENCELJ :laola LEP POZDRAV MARJETA
Uporabniški avatar
 tae
#129211
Bravo Vencelj, tvoj drugi maraton, pa že kar medalja. Ti si očitno še en od mnogih tekaških fonomenov. Leti predvem na tvoje dosežene rezultate in dokaj malo treninga v primerjavi z nekaterimi.
Uporabniški avatar
 vencelj
#129263
Hvala vsem za čestitke :!:
Je jih pa še kar nekaj, ki si jih zaslužijo za tekanje po včerajšni vročini: pravzaprav ste to vsi, ki ste tekli v Radencih na katerikoli razdalji. Verjamem, da se je vsak trudil po svojih najboljših močeh :clap: .
lep pozdrav, vencelj
Uporabniški avatar
 samostojni
#129273
Ja Vencelj se tudi jaz pridružujem čestitkam

Saj tale ravnina ni ravno tvoja dolina, pa tud vlaga se drugače vede skupej z vetrom sta definitivno različna, en malo časa sem te še videl (od daleč)nekje pri 17 km, pol pa sem mel druge potrebe glede cajta pa vsega, še dobro da se je dalo malo zavetrja držati s sotekmeci, seveda če si se tolk lahko potrudil, da si jih dohitel v vetru, pa še držal pol.... :cry: :cry: :lol: :oops:

skratka čestitke še enkrat

Se vidmo na Suši.... :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA