povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 lonely
#142434
Živjo

Polmaratona ob Vrbskem jezeru sem se udeležil prvič.
Najprej se mi je zdelo vse to preveč komlicirano :dvig številk dan prej,
transferji na štart (bus+vlak+peš),ampak sem bil trdno odločen da ga se
udeležim.-Laufer-mi je pomagal pri plačilu (hvala) potem MasterCard-a,
sam pa sem si on-line rezerviral prenočišče za soboto.
Nedeljsko jutro je bilo deževno.Zbrali smo se pri Minimundusu,ter se z
avtobusi odpravili na 10 km oddaljeno železniško postajo.Po enournem
čakanju, je vlak le prišel in nas zapeljal v Velden.Do štarta smo mogli še
enih 10 min. hoditi.Velika množica tekačev (čez 2500)je nakazovala na
veliki dogodek.
Vreme se je izboljšalo.Temperatura idealna-pod 20stC
Skupaj z Obivankenobijem (veseli me da sem ga spoznal)sva dočakala
štart ter nekaj časa skupaj tekla.
Trasa je bila malenkost razgibana,podpora ob njej odlična.Organizacija
pri takem številu nastopajočih vrhunska.
Glede svojega teka,sem kar zadovoljen-1.34
Pridem spet.

Lp
 nana
#142444
Za začetek naj povem, da sem se tekme ob Vrbskem jezeru veselila najbolj od vseh v celem letu. In ni vrag, da je moralo iti nekaj narobe... kaj nekaj, vse je šlo narobe :cry:
Najprej me je nekaj minut pred štartom začel boleti želodec. Nekje do 10. kilometra sem še nekako shajala z njim, potem se je pa začelo. Med 11 in 14 km, sem trikrat zavila v grmovje (se opravičujem, če je kdo od tistih, ki so tekli mimo imel potem slabši apetit :wink: ), od 15. do 17. km sem izmenično hodila in še nekaj tekla, ali pa vsaj poskušala, od tam naprej pa sem samo še hodila. Na cilj sem se praktično privlekla. Škoda, ker sem imela do 10. kilometra res lep čas (za mene :oops: ) in tudi tekla sem zelo lahkotno.
Od Europarka do Minimundusa sva potem z možem rabila več kot pol ure, do doma sem se komaj privlekla, zvečer pa potem le na urgenco, da so ugotovili, da ni želodec ampak žolčni kamni :cry:
Najprej me v sredo čaka operacija in tako se je na moji najlepši tekmi leta za nekaj časa končala moja tekaška "kariera"... gotovo bom spustila TF10ko (ker pridem v petek menda iz bolnice), Logarsko in SAM.
Vse te tekme in Vrbsko jezero pa toraj ostajajo kot cilj za naslednje leto :wink:
Vi pa lepo tekajte :)
Uporabniški avatar
 lenči
#142454
nana napisal/-a:Za začetek naj povem, da sem se tekme ob Vrbskem jezeru veselila najbolj od vseh v celem letu. In ni vrag, da je moralo iti nekaj narobe... kaj nekaj, vse je šlo narobe :cry:
Najprej me je nekaj minut pred štartom začel boleti želodec. Nekje do 10. kilometra sem še nekako shajala z njim, potem se je pa začelo. Med 11 in 14 km, sem trikrat zavila v grmovje (se opravičujem, če je kdo od tistih, ki so tekli mimo imel potem slabši apetit :wink: ), od 15. do 17. km sem izmenično hodila in še nekaj tekla, ali pa vsaj poskušala, od tam naprej pa sem samo še hodila. Na cilj sem se praktično privlekla. Škoda, ker sem imela do 10. kilometra res lep čas (za mene :oops: ) in tudi tekla sem zelo lahkotno.
Od Europarka do Minimundusa sva potem z možem rabila več kot pol ure, do doma sem se komaj privlekla, zvečer pa potem le na urgenco, da so ugotovili, da ni želodec ampak žolčni kamni :cry:
Najprej me v sredo čaka operacija in tako se je na moji najlepši tekmi leta za nekaj časa končala moja tekaška "kariera"... gotovo bom spustila TF10ko (ker pridem v petek menda iz bolnice), Logarsko in SAM.
Vse te tekme in Vrbsko jezero pa toraj ostajajo kot cilj za naslednje leto :wink:
Vi pa lepo tekajte :)


Želim čimprejšnje okrevanje in da bo vse vredu. Sem se veselila, da se zopet vidiva. Pa na kakšni drugi tekmi. Vse naj, naj.
Uporabniški avatar
 matej712
#142461
Čestitke vsem!

Da gre za res odlično organizirano prireditev, sem se prepričal včeraj, ko sem na avstrijski TW1 pogledal reportažo. Poleg polmaratona imajo še cel kup tekov (otroški teki, frauenlauf, tek s psi).
Škoda, da se termin pokriva s tekom na Dražgoško goro. :cry:
Uporabniški avatar
 še1PR
#142464
nana napisal/-a:Za začetek naj povem, da sem se tekme ob Vrbskem jezeru veselila najbolj od vseh v celem letu. In ni vrag, da je moralo iti nekaj narobe... kaj nekaj, vse je šlo narobe :cry:
Najprej me je nekaj minut pred štartom začel boleti želodec. Nekje do 10. kilometra sem še nekako shajala z njim, potem se je pa začelo. Med 11 in 14 km, sem trikrat zavila v grmovje (se opravičujem, če je kdo od tistih, ki so tekli mimo imel potem slabši apetit :wink: ), od 15. do 17. km sem izmenično hodila in še nekaj tekla, ali pa vsaj poskušala, od tam naprej pa sem samo še hodila. Na cilj sem se praktično privlekla. Škoda, ker sem imela do 10. kilometra res lep čas (za mene :oops: ) in tudi tekla sem zelo lahkotno.
Od Europarka do Minimundusa sva potem z možem rabila več kot pol ure, do doma sem se komaj privlekla, zvečer pa potem le na urgenco, da so ugotovili, da ni želodec ampak žolčni kamni :cry:
Najprej me v sredo čaka operacija in tako se je na moji najlepši tekmi leta za nekaj časa končala moja tekaška "kariera"... gotovo bom spustila TF10ko (ker pridem v petek menda iz bolnice), Logarsko in SAM.
Vse te tekme in Vrbsko jezero pa toraj ostajajo kot cilj za naslednje leto :wink:
Vi pa lepo tekajte :)
nana držim pesti za čimprejšnje okrevanje!!
 bkreutz
#142472
Tudi jaz sem bil prvič na 21,1 km (moj prvi polmaraton sploh) in sem vesel, da sem to naredil v Celovcu. Sicer sem pričakoval, da bo proga bolj ob jezeru, a je vseeno bilo čisto ok. Organizacija odlična (čeprav nismo čakali žrebanja nagrad, ker so preveč zavlačevali), rezultat pa več kot zadovoljiv. To posledično pomeni, da bomo drugo leto seveda spet tam... Se vidimo!
Uporabniški avatar
 tae
#142476
Jaz tudi upam, da bom drugo leto lahko prisoten na tem teku.
Uporabniški avatar
 maca
#142499
Bila sem prvič, prekrasen tek, pokrajina kot umita (jasno, saj jo je pralo kar nekaj ur), čudovite sijoče barve, vse tisto, kar si po skoraj neprespani noči zaradi nalivov in neurja nisem niti sanjati upala.

Vse to me je potegnilo v "svetlobno hitrost", saj vem, za vas je to polžja hitrost, zame pa še vedno ne. tekla sem tako enakomerno, da sem se sama sebi čudila, upočasnili smo me samo mali klančki, pa še ti čisto malo.

Muzika ob progi, navijači, prisrčni otroci, vzklikanje, mahanje,.. vse to me je držalo pokonci in sem kar tekla. Čas je letos moj drugi najboljši, tekla sem brez težav, tudi danes nimam nobenih posledic, niti težkih nog. Super.

Hvala gre Nataši, ker nas je varno pripeljala tja in nazaj, itak, tako kot vedno, Lauferju hvala, da je uredil vse okrog štartnih številk, logistike - na pravi kraj ob pravem trenutku, vključno z obveznim kofetkom in zajtrkom pred tekmo. Prilegel se je tudi prevoz z avtom na štart, Edi hvala. Kopanje v jezeru je bilo prva pika na i, ogled štehvanja pa druga pika na i.

Ne samo tek, to je nujno "zlo", kar spada ali pride zraven, to šteje: druženje, izleti, sonce.

Čestitke vsem TF jevcem.

Vsem tudi hvala za navijanje, ne vem kdo je vse bil, sem prehitro tekla mimo, ha. Slišala pa sem!

lpi

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA