Moderatorji: Nataša, Barb

 Matrix
#28350
Barb napisal/-a:Matrix-a ti tud prideš :?:


Žal, :--( ne pridem! Bom pa mislila na vse vas, kolk se imate fajn in bom "pain in the ass" celi familiji in žlahti in vsakemu, ki bo imel 5 sekund cajta, da bom jamrala in stokala, za kaj sem prikrajšana! :evil:

Sej to ni zadnja priložnost za druženje (razen v letu 2004) ob hrani in pijači, kanede :?: :
Ampak, dragi moji, uživajte še zame in se tu in tam spomnite na vse žalostne duše, ki ne moremo biti z vami! :juhuhu: :toast: :piti:

Pozdravček vsem!
 Lučko
#28351
Vlajko napisal/-a:...slaščic sploh ne jem....

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ouki-Douki Vlajko pol pa tko naredva: ti vse sladko (kar ti bo punujeno) vzem pa pol men dej (tko na skrivaj). :lol: Jz bom pa tud ves vinček vzel, pa ga bom tko na skrivaj teb ulivu. :drink DIL :idea: :lol:
PS
Ma ne okol govort :oops: :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#28352
Lučko napisal/-a:..... Ouki-Douki Vlajko pol pa tko naredva: ti vse sladko (kar ti bo punujeno) vzem pa pol men dej (tko na skrivaj). :lol: Jz bom pa tud ves vinček vzel, pa ga bom tko na skrivaj teb ulivu. :drink DIL :idea: :lol: .....


Lučko,. :wink: DIL :wink: ,..kdor prvi pride, prvi melje.... Torej, velja... Pa ne samo to .... tudi Silva sploh ne je slaščic ... A pol so te tudi tvoje, al boš mal' dobra duš'ca, pa, naskrivaj, damo še mal' slaščic Pegazu... :?: :). Sam, tolk' vina pa vseeno ne bom spil...

PS: Poskusu jo bom nafehtat, če speče kakšno kremšnito za :TF) .... ampak, tega ne obljubim... :wink:
 Lučko
#28355
Vlajko napisal/-a:PS: Poskusu jo bom nafehtat, če speče kakšno kremšnito za :TF) .... ampak, tega ne obljubim... :wink:

:oops: :oops: :oops: Slika
Dej ti že dons začni :arrow: mal ji na dušco šapni Slika pa kakšno rožco ji kup Slika :arrow: ...ma jz bi ji vse naredu, za kremšnite vse :arrow: evriting :cast:
PS
Pegaz bo pa tko moj cimer, si pa 100% vse deliva (tud posteljo :oops: ) :lol: Če sem bolj natančen, celga pretfona tko ne bom mogu sam pojest, pol ga bo on...a ne Pegi :idea: :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#28358
Lučko napisal/-a:Pegaz bo pa tko moj cimer, si pa 100% vse deliva (tud posteljo :oops: ) :lol: Če sem bolj natančen, celga pretfona tko ne bom mogu sam pojest, pol ga bo on...a ne Pegi :idea: :wink:

Vlajko, sva midva kr na liniji, me je Barb čist razkrinkala ;)

Lučko, midva pa ko pr soudatih, ko je ena pojstla pa en protfan, pa ko en je, drug spi, pol pa ko drugi vstane, gre prvi s polnim trebuhom spat v isto pojstlo pa slabo spi (in dobr prebavla), tadrug pa slabo je (ker je protfan prazen) in dobr preklinja.
;)
Uporabniški avatar
 runner
#28359
Nta napisal/-a:Dpop bi reku brzdaj se use i u svoje kljuse


LOL!

Nta
FYI
Brzdati je tisto kar jaz delam, ko tebe zagledam.
Uzdati je pa glagol, ki si ga hotela uporabiti.

:-))
 Nataša
#28364
runner napisal/-a:
Nta napisal/-a:Dpop bi reku brzdaj se use i u svoje kljuse


LOL!

Nta
FYI
Brzdati je tisto kar jaz delam, ko tebe zagledam.
Uzdati je pa glagol, ki si ga hotela uporabiti.

:-))


DEJ GMAH je pa en tak tranzitiven glagol, ki ga bom zdele uporabla :wink:

brzdati, uzdati, mrdati...šta ti ja znam.
kaj a pol k mene vidiš, te taka jeza zagrab, ti grem tko na živce,da bi me kr udaru...in pol...in pol...se nekak BRZDAŠ niz brdo, ker vsi tisti anger management tečaji pa LE niso bli zastonj....a ne...a ne

:lol:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#28371
Bajsi ne brini ti bo Huso prinesu prebranac pa pasulj in bo Huso skuhao za Bađota.E ti povem da bo baš fino milo.A ujutro jedan tihi ili žestoki rafal.Pol pa kak se bomo pogučali. :shock: :lol: :lol:
Alora jaz se bol za tihega, ker bojo ljudje še spali. :lol: :hello: :hello: :hello: .Če se bo pa kakšen zbudil bova pa dejala da se to pjeva iz debelog creeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeevaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Da je to samo en oktet, ki se je prejšni večer naužil stročnic.
:lol: :lol: .
Bajsi ne brini bom jaz donesel roštilj na plin in bomo mi to fini spržili zvečer in zjutraj če bo treba. :lol:
Pa še vojnički pribor imam tako da sploh ne bo frke.
To bo žurka na katero nas bojo vezali lepi spomini in vonjave :lol: :lol: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#28372
Ja Nataša zdej pa čist resno, a naj prinesem motorko ali ne.Da bomo podirali plotove in zaplanke, flanke.
Sedaj ne vem ali bojo drugi podirali smreke ali smrekce, smrečivje :lol: :lol: .
Sedaj lahko matorko nabrusim, da bo potem bolj rezala.Ti boš pa pol malce butarc delala in bomo imeli kaj za na vogenj položiti.
ČAO!
Uporabniški avatar
 runner
#28397
Nta napisal/-a:ker vsi tisti anger management tečaji pa LE niso bli zastonj....a ne...a ne


Ko pride "žuta minuta" si zapojem: "I feel pretty ... oh soooo preeeetty..."

:-)
Uporabniški avatar
 pegaz
#28416
Gusfrabaaaa.... Runner, drž se! Brzdaj se!
A brzdaj i svoje kljuse! ;)
Slika
Uporabniški avatar
 runner
#28420
OK, potrebna je dodatna razlaga.
Ce je kdo gledal film Anger Management ne rabi brati naprej.
"I feel pretty" je pesem, ki jo mora Adam Sandler peti, ko je jezen. Jack Nicholson se pa izzivlja nad njim.

BTW "I feel pretty" je tudi najljubsa Landlord-ova pesem

Nta je dobila mp3 po mailu, ce rabi se kdo...
 Nataša
#28423
ahaaaaaa
e tega pa nisem vedla
še dobr da me niso vprašal na miljonarju :twisted: :lol:

sandler mi gre pa na živce :evil:
Uporabniški avatar
 Bor
#28464
Barb napisal/-a:POMEMBNO OBVESTILO!!

Ministrstvo objavlja ceno vikenda v Logarski in sicer:
:arrow: 5.200,00sit/dan za polni penzion oz.
:arrow: 4.500,00sit/dan za pol penzion.

Ker je za vse v zvezi z rezervacijo in nastanitvijo odgovornost prevzela Pia,bo ona sporočila,če lahko dobimo še kakšen skupinski popust.
Dobro bi bilo tudi vedeti,če bomo plačevali ceno po osebi,ne glede na to, da nas bo recimo v soboto veliko več,kot v petek,koča pa je v vsakem primeru rezervirana samo za nas.

Dobro bi bilo tudi vedeti, v kateri koči bomo in kakšen je razpored za nočitve, ki ga je sestavila Pia.

kej novga? ...mislm razpored pa to......
 Nataša
#28466
Razpored bova naredili z Barb, kje ste nastanjeni, pa izveste na licu mesta.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA