Moderatorji: Nataša, Barb

Uporabniški avatar
 ales
#28648
Čisto nič o tem kako iz Portugalske v treh stavkih nastane Bolgarija, kako lahko razlika med svetlo rjavo in blond barvo loči nesmrtno slavo od žalostne pozabe in kako stopnišče v trenutku postane plesišče...

Ampak o tem kako lepo je na srečanjih spoznavati nove forumovce, vsakič kaj novega slišati o starih, se vživljati v doživetja drugih. Obilo svežega zraka, mrzle vode in prekratkega spanca. Občudujem organizatorje in ostale, ki jim je uspelo žurat dva dni zapored. Seveda je spet polno tekaških in spremljajočih idej in načrtov krožilo med glavami. Ena taka poglobljena analiza brez teka(pri meni), skratka. Tale mesec počitka me čist ubija. Naslednjič pa v Dolskem, že tko zares, s tekom.
 Lučko
#28655
milan napisal/-a:Samo nekaj me je motilo...
Cunje mi še danes smrdijo po cigaretah... . Sem mislil da smo vsi forumovci zgled zdravega življenja brez dima, pekočih oči, jutranjega kašlja, ... :oops:

Morda pa je to tema za drugo rubriko :?:

Odgovor bo pa tu :arrow: Kadilci smo imeli svoj prostor v koči in svojo mizo in to v prostoru za kadilce, kjer so bili tudi pepelniki. Vsaka gostilna, koča, restavracija ima tko :arrow: prostor za kadilce in prostor za nekadilce. Ne vem zakaj so/ste se tisti, ki vas moti/je motil dim zadrževali tam. Priča sem bil, ko si dal otroka za mizo kadilcev v roke gospe, ki je kadila, kljub temu, da sem te opozoril glede dima cigaret.
PS
Mogoče so pa koga od nas tudi otroci motili :roll:
PSS
Glede zdravja pa tolk :arrow: Vsak je svoje sreče kovač. :idea:
Uporabniški avatar
 GaGa
#28656
Zdej je pa že čas, da tud jaz kej napišem :roll: ... hhmmmm :? , je kar težko strnit vse te lepe trenutke in doživetja. Z eno besedo NEPOZABNO, zaradi marsičesa :lol:.

Binch je včeri dala en dober komentar za sobotno noč... "Sej včeri se nam je zdel ful dobro , da se skoz fotkamo, samo danes pa mal z grozo pričakujemo tiste fotke :lol:"
No, pustimo se presenetit, pa upam da bodo avtorji upošteval pravila cenzure :wink:.

Se vidimo jutri zvečer :D
Uporabniški avatar
 Staša
#28658
mene ni motil ne dim, ne otroci, eni se sicer niso hoteli igrat, so me ignorirali :evil: , ME PA JE NEKAJ HUDOOOOO MOTILO!!!

Namreč: čakamo dva meseca, čas kar nikamor ne gre, se veselimo, planiramo, glasujemo, se hecamo, 17 strani priprav, gruntamo, kaj bi oblekli... da potem to mine tko kot bi s prstom tlesknil, in je treba spet nazaj v real life!!! Ne velja, ni pošteno in novo ministrstvo prosim, da v svojem mandatu ta problem prioritetno rešuje!

Ej, ful je bilo lušno: Nataša, Barb, Ero&Pia, Pegaz res zakon!!! Hvala! Spet komaj čakam, da se vidimo!!!
Uporabniški avatar
 milan
#28663
Odgovor bo pa tu :arrow: Kadilci smo imeli svoj prostor v koči in svojo mizo in to v prostoru za kadilce, kjer so bili tudi pepelniki. Vsaka gostilna, koča, restavracija ima tko :arrow: prostor za kadilce in prostor za nekadilce. Ne vem zakaj so/ste se tisti, ki vas moti/je motil dim zadrževali tam. Priča sem bil, ko si dal otroka za mizo kadilcev v roke gospe, ki je kadila, kljub temu, da sem te opozoril glede dima cigaret.
PS
Mogoče so pa koga od nas tudi otroci motili :roll:
PSS
Glede zdravja pa tolk :arrow: Vsak je svoje sreče kovač. :idea:


Vse to je res, priznam. Ampak prostori niso bili fizično ločeni tko da je blo itak vseen kje je kdo bil. Je pa to splošen problem. Ko smo šli domov smo šli na pico v picerijo. Tam smo našli prostor za nekadilce. Prostor ni bil ogrevan. (se ne splača dveh prostorov gret ane).
Res je vsak svoje sreče kovač, ampak dim pa ne pozna ovir.
Res pa je tudi da smo bili vsi mi v prostoru za kadilce(ker je bil pač večji od prostora za nekadilce in bolj pri roki).
Sicer se pa se je tudi do prostora za nekadilce prišlo samo skozi prostor za kadilce.
Mi je pa Irska vedno bolj všeč...
Uporabniški avatar
 runner
#28665
Jooooj kaj sem spet zamudil!!!

Ah saj sem vedel, da se boste fajn imeli.
Jaz pa sem forum cuval... veste... to je tudi zelo pomembno opravilo.

In cisto NIC nisem mislil na vas.
:-)
 Lučko
#28669
Vidiš Milan, Irska pa men ne bi bla všeč, tam se preveč alkohola pije, :lol: ker mogoče ne veš, alkohola pa jaz ne uživam. :wink:
Skratka se oproščam vsem, ki jih je motil moooooooooj dim. :oops:
PS
Zvočniki so mi pa po vinu smrdel, pa od dna kozarcev so bli umazan. :evil: Ehhhhh se je vseen, sm jih že spucu, pa s ATAŠEEEEEE-kolonjsko namazu. :rol:
Uporabniški avatar
 milan
#28673
Ja Lučko saj kritika ni letela nate osebno. S pijanci je seveda tudi križ.
Bi šel pa na Irsko raje kaj pojest. 8 pirov na pub je zame too much... :evil:
(pa tudi na dan je to veliko) :o
Upam da nis zameru ko si pa sicer fejst fant.
lp. Milan
Nazadnje spremenil milan, dne 20 Dec 2004, 12:14, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 mihaperme
#28674
No, kaj naj dodam, saj so vsi že povedali vse :!: :!: Skratka bilo je nepozabno v vseh pogledih :wink: :wink:
Še enkrat hvala vsem, ki so nam omogočili da smo doživeli in preživeli :lol: čudovito druženje s člani TF :cast: :cast: :clap:
 Lučko
#28676
milan napisal/-a:Ja Lučko saj kritika ni letela nate osebno. S pijanci je seveda tudi križ.
Bi šel pa na Irsko raje kaj pojest. 8 pirov na pub je zame too much... :evil:
(pa tudi na dan je to veliko) :o
Upam da nis zameru ko si pa sicer fejst fant.
lp. Milan

Milan, Lučko nobenem ne zamer, Lučko vsem v fris pove kr misl, pa mu je zmeraj lepo. Se bova midva enkrat v Laibah na štirh pirih in štirih čikih dobila, pa bova kakšno "tekaško" rekla. DIL :lol: :wink:
PS
Fnt moj, sploh nimam cajt poročila napisat :oops:
 Nataša
#28683
par pojasnil v zvezi z vprašanji na milijonarju:

- 31.september je bil tam zanalašč, ne zato, ker je bla režija blond...pardon...SVETLO RJAVA!!

- sori za nekatere zamešane datume (2004 in 2005.... časa za pripravo je bilo malo :? )

- glede teže superg pa takole: če bi poudarili, da gre za ženske modele, bi stvar delovala, ker imajo air zoom miler 283g, air pegasus 2004 (brez TC) pa 269g. Vsaj tako piše na strani http://www.nike.com. Pri moških modelih ima pa zoom miler 283g, air pegasus 2004 pa 325g.

Tudi meni se zdi čudno... :shock:, tako pravi shoe selector pri Niku, zdej če ma pa kdo kakšne druge podatke...na plano z njimi!!

itak je pa Simi dokazala, da obvlada jasna in nejasna vprašanja!! :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#28712
Še en del mojega "polplagiatpredavanja" iz Doma planincev v Logarski planini:

Osebno zelo občudujem pisatelja Edmonda Rostanda in njegovega Cyrano de Bergeraca, viteza in pesnika, ki je znal tako čudovito pisati ljubezenska pisma. Znal je tudi opisati svoj nos na veliko načinov in tukaj ga posnemam kot bi govoril o teku in tekačih. Če bi ga vprašali, kaj meni o teku bi po moje odgovoril takole:

Kaj menim o teku?

Zbadljivo: Jaz, gospod, če bi vedno tekel, bi avtomobilu se odrekel!
Prijazno: Ker tek za tebe ni ovira, imaš hitrost kot sname se sekira.
Opisno: To je gibanje, to je čar, kaj pravim čar, to naše duše je vladar.
Zvedavo: Prosim, kdo tam teče, kdo drvi, se tekmuje, kdo bo prvi?
Vljudno: Bi tekači radi tekali med pticami, da podobni ste letenju s svojimi nožicami?
Vsiljivo: Kadar tečete, da se kadi vam izpod nog, ne misli sosed vaš da se mu v kleti vnel je premog?
Svareče: Na cestah se pazite, da vas kdo po tleh ne pahne in da vam telo v poškodbo ne omahne.
Sočutno: Za tek toplo se treba je obleči, da v snegu, dežju in vročini bo prijetno teči!
Učeno: Medicinus Hipokrates iz antike posnemal je naravo, učil je že tedaj, da tekanje je zdravo.
Galantno: Da v modi obleke so tekaške, tekačicam obljube deževale bi snubaške.
Zanosno: Naj divja najhujša burja, v med tekom ni čutiti nam neurja.
Dramatsko: Telo poleg telesa znoji se do poslednje potne srage, samo prvi prebije se do zmage.
Lirsko: V daljavi bliža tekačica se elegantna, kakšna temu je poanta, to je bajeslovna Atalanta!
Naivno: Ta tekma vredna je obiska, tudi če utrujenost nas stiska.
Spoštljivo: Dano ni vsakemu človeku, bi rekel, da bi za tekaški forum tekel!
Kmetsko: Ko tečemo čez travnike in polja, kaj to na pašniku postava, to naš simbol je, krava.
Vojaško: V četveroredu teče se v ritmu marša, zaradi hrupa poslana bo demarša.
Trgovsko: Kolikšna pa je startnina in po koliko sladka je žlahtnina?
Uporabniški avatar
 MatjazV
#28716
Ja, v Logarski smo se mel luštn. Dva dneva, kolikor sem jih preživel med TF-jevci sta hitro minila. Žal sem bil ves čas bolj na čaju in aspirinih ker sem preboleval nekaj gripi podobnega. Še najbolj mi je žal, da nisem mogel opraviti nobenega treninga v tem res krasnem okolju. Prilagam fotke, kjer se da razbrati, da se je ful dogajal.

L.P.

MatjažV
Uporabniški avatar
 GaGa
#28723
Zdej, ko sem pregledala fotke, sem mal zmedena :? ?!

A se men samo zdi, da sem več fotk naredila, al jih je pa vrhunc mal cenzuriral :wink: ... sicer so pa same po sebi dost zgovorne :lol:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#28735
Cenzura zgleda kr dobr špila, TehnikeTM by SabinaTM ni gor :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA