Uporabniški avatar
 50cent
#161698
Hmm....nevem če si čisto dobesedno citiral Rajkota :lol: .

Za ostale detajle pa na kratko.....čaga 13.12.2008(sobota). Zbirati se bomo začeli malo pred 18to uro saj Ero in Pia ne moreta prej tako, da bi lahko ob 18.00 odrinili na vrh Pohorja. Obvezna oprema tako kot lani...predvsem pa čelke in mogoče pohodne palice. Bom pa danes oz. jutri še tako "uradno" napisal kam gremo.
Prostih mest je še nekaj zato če je še kdo pri volji, da se udeleži zaključne prireditve z štajerci je prav prisrčno in vljudno vabljen neglede na to iz katerega dela Slovenije prihaja :D .

Lp :)
Uporabniški avatar
 jonas
#161706
a kar naročit moram kot v gostilni :) :)

pol pa vegeterjanski 1 in 2 :lol:

gor pa gremo po progi, ki je označena zeleno :wink:
Uporabniški avatar
 Samo:-)
#161739
...jaz sem za vegetarijanski 3, da ti olajšam odločitev :lol: .

Gor pa res lahko gremo po zeleni poti, ki jo je na 1. nočnem vzponu letos zarezal Žarko :twisted:
Uporabniški avatar
 Vreme
#161744
Samo:-) napisal/-a:Gor pa res lahko gremo po zeleni poti, ki jo je na 1. nočnem vzponu letos zarezal Žarko :twisted:


Meni je vseeno :D , samo, da bomo lahko čim prej jedli :lol: , a očitno še ne vemo kje in kaj :?
Uporabniški avatar
 50cent
#161774
Drage dame in gospodje, spoštovane tekačice, spoštovani tekači....

Slika

Vabljeni dne 13.12.2008 na zaključno prireditev TF Maribor z širšo okolico ki se bo odvila v hotelu Bellevue v restavraciji Rosika. Zbrali se bomo ob 18.00 uri pred spodnjo vzpenjačo, kjer bomo složno odrinili proti vrhu Pohorja kjer nas čaka končna postojanka. Za hrano bo lepo poskrbljeno saj bodo vsejedci deležni gratiniranega puranjega fileja na kremni polenti z bučno omako, vegetarijancem pa bodo postregli z zelenjavnimi zavitki, domačimi svaljki in drobnjakom. Cena menija je 12 Eurov in ne vključuje aperitiva ter ostalih pijač.
V prijetnem ambijentu bomo poklepetali z starimi tekaškimi prijatelji, se spomnili uspehov iztekajočega se leta ter razkrili načrte za prihodnjo sezono. Vsem skupaj želim kar se da prijetno počutje. Vljudno vabljeni.
Uporabniški avatar
 50cent
#161825
Družba se povečuje :wink: .
Prijavljen tudi MarioV, ki je odličen gorski kolesar in je letos zajadral tudi v tekaške vode gorskega teka kjer mu gre prav odlično če ne že vrhunsko :) .

Lp :)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#161924
Super, pa saj se bo verjetno še kdo pridružil v zadnjem trenutku. Saj @50cent pravi, da je še nekaj sedežev, ležišč in stojišč prostih. :wink:
Uporabniški avatar
 50cent
#161932
Nekaj praznih sedežev še je, stojiče je že zasedeno :wink: .

Lp :) .
Uporabniški avatar
 zvone
#162296
Pozdravljeni!

Kot kaže, bomo mi 2. tekmo letošnjega pokala Peš na pohorje "odtekli" kar v soboto zvečer...

lp. in lahko noč! Zvone
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#162491
Kakor koli že, v nedeljo je vzpon ob 9.30, do takrat moramo prit dol :D
Sicer pa jaz itak prej pobegnem ... druge obveznosti :toast:
Uporabniški avatar
 klatez
#162502
Ah, daj no - prej kot ob 9.30 v nedeljo boš pobegnil? :roll:

Hja, vsaj do nedelje pa boš z nami, a ne? :wink:
Uporabniški avatar
 50cent
#162577
On samo optimistično upa, da bo lahko šel :wink: ...........sanja svinja kukuruz :lol: . Nikamor ga ne spustimo....razen v dolino po zaključku :twisted: . Dol se bomo pa itak "kotali" :hehe: .

Lp :)
Uporabniški avatar
 Sebi
#162585
Upam, da se bomo vsaj po belem kotalili. Danes se je dalo samo po blatu kotalili. Je pa isto tako fajn :oops:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA