#208824
2× sem se srečanja udeležil, lahko rečem, da je bilo zelo prijetno, tudi pohod OK in mislim, da je treba prednovoletno srečanje :TF) Gorenjske organizirati tudi vnaprej.
Žal me 20.12. ne bo, razlog isti kot pri Mateju (Istra).

LP, vencelj
#208826
menim, da se da z Jano zmenit tudi za kak drug termin, kajti 20.12. nas bo kar nekaj v Istri. :D predlagam alternativo, kajti dogodek brez udeležbe nima teže :roll:
:arrow: Vlajko sreda Brdo after, pa rečemo "po naše" :D
v pričakovanju ....
#208895
Medklic. :wink: Glede na to, da je "Istarski maraton" tisti,( :twisted: ) ki žal določa datum srečanja Gorenjske TF, vas prosim, da predlagate ustreznejši termin. :wink:

Moje (neobvezujoče) mnenje v zvezi s tem pa je :arrow: Z obzirom na to, da močno dvomim o tem, da vam ustreza božični večer ali pa Silvester, bomo očitno na Čepuljah praznovali pravoslavno novo leto, skratka - vaša želja je januar 2010. :-- :wink:

PS:
Zakaj sem se sploh oglašal, tudi jaz imam kdaj kakšen kao "Istarski maraton" . :)
#209094
lojzeP napisal/-a:... dogodek brez udeležbe nima teže ...

Drži kot selotejp. :) To pomeni, da je 20.12.2009 že "preteklost". :wink:

Danes sem še enkrat poklical na Čepulje :arrow: zaenkrat imamo na voljo katerikoli nedeljski večer (za petke in sobote to ne velja), recimo 27.12.2009 oziroma januar 2010, le mi se moramo na brzino prej zmeniti, če nas zadeva sploh zanima - najbrž nas. :wink:

Bomo o temu malo "pogučali" jutri zvečer v Brunarici, potem pa bo "padel" datum. 8)

PS:
Ker je gostilna ostala enako velika kot lani, bo omejitev do max. 25 ljudi ostalo v veljavi. :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA