Kdaj naj se zgodi TF ponovoletno druženje?

9., 10., 11. januar 2009
9
53%
16., 17., 18. januar 2009
6
35%
23., 24., 25. januar 2009
2
12%
Uporabniški avatar
 Pero
#163530
Ne vem več kaj narobe delam ....
Nikomur ni treba prespati. In ne govori se o več dnevih ... samo en dan. Si je res težko en dan rezervirati za izlet na lepše ... ravno zato sem želel, da to ne bi bila ena gostilna v mestu, ampak nek kraj, kjer je lepo in nekaj posebnega.
Nisem mislil, da bi to bil žur, ampak druženje (enodnevno) z različnimi aktivnostmi ...
Tisti, ki bi se radi še športno udejstvovali bi lahko prišli dopoldne, tisti, ki pa bi radi samo druženje z igrami ipd. pa popoldne.
Ker pa se vedno najde kakšna peščica ljudi, ki rada "poklepeta" pozno v noč, bi nekateri pač še prespali.
Izgleda, da sem res brcnil v meglo ... se mi je zdela lepa ideja. :(

Za en klasičn žur pa res ni potrebna nevemkakšna organizacija ....... ampak teh žurov bomo pa res siti čez cel december...
Nevem no ...


LP!
Nazadnje spremenil Pero, dne 18 Dec 2008, 10:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tae
#163548
Pero, to je bilo le moje osebno mnenje. Nisem govoril v imenu vseh. Globoko se ti opravičujem, če sem te užalil, ker si čisto vredu fant. Poleg tega nič ne delaš narobe.
Uporabniški avatar
 Bor
#163552
tae napisal/-a:Pero, to je bilo le moje osebno mnenje. Nisem govoril v imenu vseh. Globoko se ti opravičujem, če sem te užalil, ker si čisto vredu fant. Poleg tega nič ne delaš narobe.

Tae, preberi si tole http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=2136 pa še tole http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=2124 , potem pa bomo kakšno rekli o tem da se "tastari" poznamo in da nam je bilo lažje.,, poznali smo se komaj nekaj mesecev...Pa še to: nekateri so prišli z majhnimi otroki, nekateri celo z dojenčki......Bil je pa to enkraten Žur...
pa brez zamere....

ps: Pero , jaz računam 2 osebi ---sobota in nedelja...(samo ne vem še točno kateri vikend mi leži) :D
Uporabniški avatar
 Barb
#163620
Pero ti kr vstrajaj.
Če vas bo pa manj, boš imel pa manj dela z organizacijo :)
Zdaj ko si določil datum in ko se točno ve kdaj bo,se jih bo mogoče več javilo.
Uporabniški avatar
 Pero
#163624
Nič užaljen, nobene zamere. Malo sem vmes samo zgubil voljo do organizacije ... ampak je že nazaj :) ... rezervacije tako ali tako še nisem preklical ....
Dajmo času čas ... si bom pridno beležil zainteresirane ... vsaj 20 se nas mora nabrat ... po moje ne bi smel bit problem ...

Tukaj se bo polnil seznam prijavljenih... na začetku naj bodo samo imena, kdor pa bo lahko že kaj več vedel, pa naj še sporoči podrobnosti (obroki in nočitev)

LP!
Uporabniški avatar
 še1PR
#163647
ero napisal/-a:Pero, ne obupat :) hvala za trud in dobro voljo!

nas stvar zanima a še ne vemo, kako se bojo obračali vikendi v januarju...
Pero, tudi jaz se podpišem pod tole!!! :D
Uporabniški avatar
 softi
#163659
Pero :clap:!
Mi2 se tudi prijavljava, na tist vikend, ki bo pač določen (a bo to en dan al dva pa še ne vem-domači štab še ni dokončno zasedal :wink: ).

Ko sem tole brala, sem se pa mal zamislna (ne preveč :wink: ). Človek pokaže pripravljenost in dobro voljo speljat neko tako zadevo, pa kot kaže nam gre čedalje težje od prstov napisat kako vzpodbudno al pa prijazno besedo, da bi stvar lažje stekla :evil: . Razumem, da ni časa, ni denarja, je predaleč, so majhni otroci.....ampak se še spomnete....

Se še spomnete včasih, ko so bile menda nepozabne sindikalne zabave :D, pa večdnevni sindikalni izleti, pa ko so nas tastari napokal v eno razštelano katrco in smo šli pozimi na izlet oz. vikend "piknik" - za katerga so se zmenili itak dan prej. Pa smo se stiskal in gužval na zadnji sedežih, zraven pa ene racing lesene sanke na strehi :). Madona je šibal, pa tolk je blo luštno. Neumnosti neomejeno :). In to je zihr tako otrokom kot tastarim ostalo v enem takem prijetnem spominu. Sploh vsakič, ko se vsedem na sanke, me rit začne bolet :wink:.
Zdej je pa preveč vsega, pa 100 drugih stvari za nardit, ampak na take enostavne in zabavne stvari kot je luštno druženje, velik smeha, uživanje v naravi...pa enostavno pozabljamo (no ne vsi, Tf-jevci smo jasno izjeme :wink: ) .
Na TF druženjih še nikol ni bilo dolgčas, sicer ne vem kako je bilo tistega davnega leta v Logarski, ampak si pa lahko predstavljam :wink: . Luštno zagotovo.

Torej, če le lahko si vzamimo čas, pa čeprav za par ur, lahko se tudi zmenimo okol avtov, če kdo rabi prevoz...En mal team spirita, ane!

Pa tko kot je Bor rekel, naj se potem piše...Bil je pa to enkraten Žur...

Tole sem se pa dobr spovedala :wink:, verjetno komu ne bo všeč, pa kaj nimamo kej, Takle mamo :)

Lep dan vsem
:D
 spela*
#163664
Tisti vikend nas gre sicer nekaj na tekmo čez mejo, res pa je ta šele v nedeljo ...
Uporabniški avatar
 tae
#164889
Pero je verjetno na novoletnih počitnicah. Že 12 dni ni nihče teme privlekel na vrh. Dajmo ljudstvo, prijavite se. Kljub temu, da mene verjetno ne bo, želim da zadeva uspe.
Uporabniški avatar
 ero
#165298
hoj

torej velja Logarska 9. do 11. januar? s Pio se pofočkava za aktivnosti in dejavnosti brez spanja in prehrane - hvala!

javim se tudi za kako tekaško vodenje - brez dilc :) recimo po panoramski cesti ali po učni poti po Logarski...
Uporabniški avatar
 Pero
#165530
Tako! Upam, da ste se med prazniki vsi popolnoma odpočili in nabrali novih moči za leto 2009. Do vikenda je časa malo, a vendar dovolj, da nam uspe tole speljat uspešno do konca.
Naše druženje se bo odvijalo v soboto, 10. januarja. Bolj natančen urnik bom še sporočil.
Prosim vse tiste, ki se nahajate na seznamu, da potrdite svojo udeležbo in dodate podrobnosti o spanju in prehrani, tiste pa, ki bi se nam radi pridružili, da to sporočite v najkrajšem možnem času.

Zaenkrat, LP
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#165675
V soboto bom zagotovo tam. :D
Uporabniški avatar
 Pero
#165687
Pogovarjal sem se z gospo/dično iz Doma planincev. Do srede(jutri) moram sporočiti koliko nas bo, da grejo lahko oni potem v nabavo. Želel bi si malo bolj živahnejšega odziva ....
Zaenkrat kaže zelo švoh. Če se nas do jutri ne nabere 20, zadeva odpade :(

LP!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA