Kdaj naj se zgodi TF ponovoletno druženje?

9., 10., 11. januar 2009
9
53%
16., 17., 18. januar 2009
6
35%
23., 24., 25. januar 2009
2
12%
#161320
KDAJ: Odloženo do nadaljnega
KJE: Dom planincev, Logarska Dolina
Najmanjše število udeležencev je 20.

Za tiste, ki bodo prespali: število ležišč je 32! Kdor prej pride prej melje.

Cenik nočitev po osebi na dan
nočitev: 15€
nočitev z zajtrkom: 18€
poplension: 22€
pension: 25€

Za hrano se bodo izdelali kupončki, ki jih vsak prejme na kraju dogodka!
Za pijačo predvidevam, da lahko prinesemo svojo, vendar se še pozanimam.

Ostale informacije

AKTIVNOSTI:
Mala šola teka na smučeh by tadejk
Prikaz/poskus plezanja po zaledenelih plazovih by MiroK
Diaporjekcije by MiroK
Skupinski tek (panoramska pot, učna pot) by ero
Pohod (po okolici, do slapa ...)
Zimske radosti (sankanje, izgradnja igluja ...)


POTREBUJEMO:
-zvočniki, ojačevalec/stolp, mikrofon,
-predvajalnik/prenosni računalnik (Pero),
-glasba (cd, mp3, ...)
-projektor, platno,
-če kdo želi, lahko prinesem diaprojektor
...

Prosim, z idejami na dan!! Tako tisti, ki ste v Logarski že bili, kot tisti, ki še boste!!

PLAČILO:
Vse ob svojem času.

SEZNAM PRIJAVLJENIH:
sporočite mi, koliko ljudi prijavljate , kdaj nameravate priti, koliko jih bo jedlo (da bodo vedeli koliko skuhati), kdaj boste jedli (zjutraj, popoldne, zvečer) in koliko ljudi ima namen prespati.

Okvirno:
:arrow: Pero + nočitev + kosilo in večerja
:arrow: Fif + nočitev + kosilo in večerja
:arrow: Tadejk, MajaK + nočitev + zajtrk
:arrow: spela* :?:
:arrow: Z* + nočitev + zajtrk
:arrow: MiroK + nočitev + zajtrk
:arrow: Bor (2 osebi) + nočitev
:arrow: Barb (2+1 osebi, samo obisk) :?:
:arrow: Softy (2 osebi)
:arrow: ero, Pia (brez hrane, brez nočitve)

tisti, ki imate vprašajčke, mi samo prosim še enkrat potrdite, če ste zravn, ko boste vedeli. Kasneje se bomo mogli pa še dogovorit, kdo bo kdaj jedel ... začnimo pač na začetku :)
Nazadnje spremenil Pero, dne 07 Jan 2009, 11:17, skupaj popravljeno 28 krat.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#161330
Prvi vikend je zanimiv:
SLOvenSKI pokal (tek na smučeh)
nedelja - 11. januar - Tek po Logarski dolini, 20 km
Uporabniški avatar
 Pero
#161370
Super, ma človk loh še višinske priprave :)
Uporabniški avatar
 tae
#161583
Pero, hvala za trud. Vidim, da si postal spet tudi bolj aktiven "forumaš" odkar ponovno tečeš. Zaenkrat ti še ne morem potrditi moje udeležbe. (prej sem imel bolj v mislih eno večerjico z družabnim večerom, se pravi dogodek za nekaj urc kje v bližini, to za 3 dni se bom moral pa še doma malo dogovoriti). Smo na vezi.
Uporabniški avatar
 Pero
#161584
Lahko to izpelješ tudi enodnevni družinski izlet v Logarsko Dolino, vmes nas pridete pa še pozdravt :)
Uporabniški avatar
 tae
#162358
Pero, je že kakšno bolj konkretno zanimanje za to zadevo? Vidim, da je glasovalo že nekaj ljudi, malo me skrbi, ker si zaenkrat prijavljen le sam. Jaz sem ti mojo situacijo že malo opisal. Pridem, če bo prava družba (verjetno ne za 3 dni). Uradno še nisem glasoval in nisem še prijavljen.
Uporabniški avatar
 Pero
#162360
Hja, morda je še prezgodaj, da bi ljudje delali plane za januar. Morda pa res ni zanimanja, kot sem ga pričakoval. Če ne drugače, sem upal, da bo vsaj glasov za datume nekaj več. Še malo počakam... vsaj do izteka ankete.
Uporabniški avatar
 IRA
#162404
Pero jest mislim, da je največji problem to, da majo po večini naši tekači že familije in posledično takšne in onakšne obveznosti in da je zelo težko uskladit te stvari med sabo - za cel vikend!

Jest sicer nimam take vrste obveznosti pa vseen ne morem še nič konkretnega rečt.

Se mi zdi, da bi šla bolj v promet taka varianta kot je tae omenil, pač za par ur.

Vsekakor pa je ideja super, tudi program in aktivnosti, full si se lepo spomnil in potrudil .. škoda je edin, da se je tko hudičevo težko nabrat skupaj :twisted:
Uporabniški avatar
 Loni
#162418
Jaz čakam na datum, prvi razpisan mi ne ustreza, ostala dva pa, vsaj zaenkrat, prespala bi pa jaz vsekakor gor, se ne bi šla samo obrnit.
 nana
#162430
Se strinjam z IRO. Če bi bila varianta kot lani, bi skoraj gotovo šla. Tako pa nisem ravno prepričana.
Uporabniški avatar
 Z*
#162438
2 kandidata za sobota+nedelja. :P Najugodnejši bi bil 1. termin :!: (ker je združljiv s tekaško prireditvijo), tudi 2. je sprejemljiv, 3. najbrž ne. :roll: Nudi se par diaprojekcij (v celoti lastna oprema) - s komentarjem ali brez :twisted: , ob zanimanju (in ustreznih razmerah) možnost prikaza/poskusa plezanja zaledenelih slapov. :idea: Hm :?:
Sicer pa zelo pohvaljen, Pero, ker si se spomnil in začel organizirati, bravo! :laola
 spela*
#162457
Jaz sem se Perotu že najavila, da bi prišla vsaj za del dneva, navijam pa za drugo možnost.
Uporabniški avatar
 Pero
#162467
Joj, upam, da me niste narobe razumel. Ni nujno, da ste cel vikend gori. Lahko ste samo en dan, ali pa samo na kosilu, ali pa samo na obisku. Nič obvezujočega ni tukej.

Najbolj pomembno je, da čim več ljudi glasuje za datum, da bodo rezultati realni.

Hvala Z*!!
Uporabniški avatar
 tae
#162469
Evo Pero, pa se je malo premaknilo. Včasih je potrebno malo drezniti v osje gnezdo. :D
 nana
#162487
Pero napisal/-a:Lahko ste samo en dan, ali pa samo na kosilu, ali pa samo na obisku.

Smo razumeli. Jaz imam v mislih bolj to, da če je to en večer, smo res vsi "na kupu", imaš priliko več ljudi spoznat in z njimi poklepetat. Lani so si organizatorji zmislili še tiste igre, s katerimi so res pritegnili množico. Na ta način, dan ali dva, ali pa samo obisk, pa to ne bo možno. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA