Uporabniški avatar
 ero
#174368
Spoštovane članice in člani Tekaškega foruma, letos z razpisom za naročanje opreme TF malce zamujamo a nič zato. Zdaj je tu razpis za zbiranje naročil za tekaško opremo TF 2009!

Na voljo so naslednji kosi opreme:

[table][row]kaj[col]spol[col]velikosti[col]cena (v € z DDV)
[row]dres (majica brez rokavov)[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]21,00
[row]majica (kratki rokavi)[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]22,00
[row]hlačke[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]21,00
[row]kratke pajkice[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]21,00
[row]tričetrt pajkice[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]24,00
[row]dolge pajkice[col]M[col]S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]27,00
[row]dres (telirana majica)[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]23,00
[row]krilo[col]Ž[col]XXS, XS, S, M, L, XL[col]30,00
[row]kratke pajkice[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]21,00
[row]tričetrt pajkice[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]24,00
[row]dolge pajkice[col]Ž[col]XS, S, M, L, XL[col]27,00
[row]vetrovka wind-stop[col]M[col]XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]75,00
[row]vetrovka wind-stop TFUM izvedba[col]M[col]XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL[col]75,00[/table]
Velikosti so konfekcijske. Preslikava je taka:
- ženske številke: XS = 36, S = 38, M = 40, ...
- moške številke: S = 48, M = 50, L = 52, ...

Vzorčni modeli so vam na voljo tako, da jih vidite v živo na TFjevcih, ki jih že nosimo. Tudi na novejših fotografijah je precej videti. Na nekaterih kosih v gornjem seznamu so povezave na fotke.

Telirani ženski dres ima oprijet kroj, široke naramnice in žep z zadrgo na hrbtni strani.

Moški dres ima prav tako široke naramnice.

Vetrovka ima snemljiva rokava ter mrežico na hrbtnem delu od lopatic do pasu.

Leto je novost žensko krilo. Nekaj vzorcev dobim jutri. Dekleta bom prosil, da si jih ogledate in poveste vaše mnenje.


Možnost pomerjanja opreme:

Dogovorjeni smo, da opremo lahko poskusite v naslednjih trgovinah Lohnko:

:arrow: Cesta v Gorice 3, Vič, ljubljana
:arrow: Celovška 25, Tivoli, Ljubljana
:arrow: Gosposka 16, Maribor

Odpiralni časi trgovini so zapisani na spletni stranina gornji povezavi.

Tu lahko pred naročilom preverite velikosti in kvaliteto. V Tivoliju in Mariboru lahko tudi naročite TF opremo iz lanske kolekcije, ki jo boste prejeli po pošti in plačali po povzetju. Na Viču pa lahko lansko opremo kupite takoj in odnesete s seboj.


Videz opreme:

Oprema je tudi letos oblikovana tako kot lani in predlani, le letnica v logotipu je letošnja. Gornji deli opreme imajo na hrbtu velik znak TF in nad njim napis z vašim imenom. Spredaj levo imajo manjši znak TF in prav tako manjši napis.

Spodnji deli opreme so v črni barvi z rdečimi elementi.

Vetrovka je rumena z rdeče črnimi elementi. Poglejte videz vetrovke za TFUM in si jo zamislite brez napisov, ki omenjajo ultramaratone :). Vetrovke so le v moških velikostih in v enotnem kroju!

Če želite vetrovko v TFUM izvedbi - z napisi letošnjih tekov za Evropski ultramaratonski pokal - to v naročilu posebej poudarite.

Članice in člani polžje sekcije ob naročilu posebej poudarite, če želite imeti na dresu oziroma majici tudi polžka!

Način naročila:

Vaša naročila sprejemam IZKLJUČNO po elektronski pošti na naslov oprema@tekaskiforum.net . Naročila v tej temi ali po zasebnih sporočilih ne štejejo. Velja le naročilo po elektronski pošti!

Pri dresih in majicah obvezno navedite, kakšno ime naj bo napisano na njih! Upošteval bom tudi vaše tipkarske napake, zato bodite pozorni.

Če imena ne želite, to izrecno napišite!

Pri naročilu za vsak posamezen kos navedite:

kaj / spol / velikost / napis (pri dresih in majicah) / morebitne posebnosti (polžja sekcija)


Čas naročila:

Vaša naročila sprejemam od objave tega razpisa do nedelje, 05.04.2009 do 20:00. Naročila, prejeta po tem času, ne bom upošteval! 05.04.2009 po 20. uri posredujem zbrana naročila izdelovalcu. Kasnejše spremembe in dopolnitve niso možne!

Prejem naročil bom sproti potrjeval po elektronski pošti.


Čas in način plačila:

Hkrati z naročilom po elektronski pošti nakažite tudi ustrezno vsoto na TRR SI56 0510 0801 2247 988 (Abanka, ESC d.o.o., Zadobrovška cesta 9, 1260 Ljubljana Polje).
Pri opisu nakazila OBVEZNO navedite: dresi TF _moje_uporabniško_ime_.

Pazite! _moje_uporabniško_ime_ zgoraj pomeni, da vi vpišete svoje ime in ne mojega, kot se rado dogaja. Prosim vas, da ste tu res pozorni. Če nakazujete na pošti, se prepričajte, da je poštni uslužbenec res vpisal smiselne podatke!

Veljajo le naročila s poravnanim plačilom!

Račun boste prejeli ob prevzemu opreme.


Prevzem opreme:

Opremo bo predvidoma možno prevzeti od 28.04.2009 dalje. Kraj, čas in način prevzema bo objavljen tu. Možnosti je veliko - osebni dogovor, prireditve, redna vadba TF, ... Verjetno vas bo večina prevzela opremo na ljubljanskih trojkah.

Opremo lahko pošljem tudi po pošti a v tem primeru po povzetju poravnate stroške pošiljanja (ovojnica ali paket in poštnina). Ti stroški se običajno gibljejo med 3 in 5 evri.

Če želite opremo prejeti po pošti, to navedite ob naročilu.


Vprašanja?

Vaša vprašanja postavljajte tu. Naročajte na elektronsko pošto oprema@tekaskiforum.net . Hvala!

PS: kot vidite, je tale razpis v dobršni meri kopija lanskega. Le cene smo morali malce 'prilagoditi navzgor' :(
Nazadnje spremenil ero, dne 27 Mar 2009, 11:34, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 Vreme
#174431
A bi se dalo urediti, da bi opremo poskusili tudi v Mariboru ? :wink:
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#174441
surovinska sestava majic????? če prav vidim na sliki so bombažne :roll:
Uporabniški avatar
 lenči
#174508
Že izbrano, čakam samo še na kiklce, da vidim, če je za naročit. Pa obvezno polžek :lol:
Bravo Ero. :laola
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#174517
metkamarjetka napisal/-a:surovinska sestava majic????? če prav vidim na sliki so bombažne :roll:


Majice so iz poliestra. Super so za nosit (preizkušeno). 8)

LP, Mojca :wink:
Uporabniški avatar
 Vreme
#174524
Vse majice so iz poliestra in so se do sedaj izkazale v vseh vremenskih pogojih, preizkušeno!!! :wink:
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#174525
MajkelNajt napisal/-a:
Vreme napisal/-a:A bi se dalo urediti, da bi opremo poskusili tudi v Mariboru ? :wink:


To tudi mene zanima...

Ta majica ki jo ma zebra http://lh6.ggpht.com/_RBlHJAyCvuo/SclnJDS4iZI/AAAAAAAABzg/Tyd8s6M4kwo/s912/%C4%8Cazma%2009%20006.jpg

je bombaž ali poliester??


Po moje ima spodi eno "švic" majico (čeprav zgleda kot bombažna majica - popravite me če mam narobe), čez pa ima majico od TF-ja, ki je iz poliestra.

LP, Mojca :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#174556
hm, mislim, da ni poliester. sicer se na plastiko ne spoznam ampak - ali ni material poliamid ali nekaj takega?

kakor koli že - material je kvaliteten, tako da ni panike :)

aja, kiklce. dobil sem tri vzorce in prosim dekleta za pomoč, pregled in presojo. vzorce bom imel s seboj na Repkovem teku to nedeljo. pa še med tem bom poskusil pridobiti kako strokovno oceno.
Uporabniški avatar
 Vreme
#174563
Ero a si hecen, majice so iz poliestra v poliamidu bi ja zgoreli :?

Sicer pa nisi nič rekel o tem če je možno vzorce dostaviti tudi v Maribor???
Uporabniški avatar
 lenči
#174565
ero napisal/-a:aja, kiklce. dobil sem tri vzorce in prosim dekleta za pomoč, pregled in presojo. vzorce bom imel s seboj na Repkovem teku to nedeljo. pa še med tem bom poskusil pridobiti kako strokovno oceno.

Ero, a lahko še kakšno fotko kiklc prosimmmmmmm :lol: :wink: Hvala
Uporabniški avatar
 Radolca
#174566
preizkušeno z moje strani :!:
na mojem "žvotu" se majica s kratkimi rokavi odlično obnese :!:
Nazadnje spremenil Radolca, dne 26 Mar 2009, 07:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Loni
#174568
Ero, jaz pridem za protovoljko na Repkov tek, pa lahko potem še vse poslikam in se razpišem.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA