Ali prideš na ponovoletno TF srečanje v Podpeč?

pridem - zagotovo
30
63%
pridem - verjetno
14
29%
ne pridem - žal sem zadržan/a
3
6%
ne pridem - me ne zanima
1
2%
#210545
bernarda napisal/-a:Pustite se presenetiti :mrgreen: .....pa mi naj samo, kdo reče, da moški niso firbci :--

Nas je že presenetil z napisanim :D

Ni pa to nobena moška radovednost (ker moški nismo nikoli :wink: ), ampak prijetno presenečenje. :--
#210548
ero napisal/-a:hoj,

bi imel kdo med vami še kako atraktivno predstavitev dogodka/ dosežka iz druge polovice letošnjega leta ali ga bomo samo žurali? :)



ker imam na zalogi še eno nedokončano zadevo iz sladkih šest, bi lahko naredil analizo cuker meritev v obliki prezentacije, ki smo jih izvajali na Sladkih šest. Razlogi za tako zamudo so objektivni in se za zamudo oproščam.
#210557
ROSI64 napisal/-a:
bernarda napisal/-a:Pustite se presenetiti :mrgreen: .....pa mi naj samo, kdo reče, da moški niso firbci :--

Nas je že presenetil z napisanim :D

Ni pa to nobena moška radovednost (ker moški nismo nikoli :wink: ), ampak prijetno presenečenje. :--

JA, JA, JA................vsak izgovor je dober :ignore:
#210561
raf napisal/-a:ker imam na zalogi še eno nedokončano zadevo iz sladkih šest, bi lahko naredil analizo cuker meritev v obliki prezentacije, ki smo jih izvajali na Sladkih šest. Razlogi za tako zamudo so objektivni in se za zamudo oproščam.

raf, super in hvala! opravičilo pa ni potrebno, ker se zavedamo, koliko dela je potrebno za kvalitetno opravljeno analizo in pripravo predstavitve.
#210610
PRIMOŽ GAŠPIRC napisal/-a:Pridem tudi jaz da bo kakšen nov obraz med TF legendami.Samo za uro nisem zasledil podatka
Pa VEGE meni za mene.

Ura bo verjetno določena naknadno. To bodo povedali organizatorji. :wink:
#211779
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a da bo žur??? :--


Pridem (al pa mogoče dva) pogledat, samo javite mi uro.
Jedla bom pa kr doma al pa pač nekje vmes, tako, da z mano ne bo nobenih skrbi :mrgreen:

Juhuhu ... pip *
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA