Nataša
#34547
Okej, bogokletna izjava gor al pa dol, men je blo prav všeč, da tokrat nismo tekli in smo za spremembo malo nezdravo živeli :wink: Najbolj se spomnim Pegazove razlage, kako nas bojo v Piramidi začel ven metat: "zmanjšajo gretje....izklopjo elektriko...na konc začnejo zrak izčrpavat..." :lol: Nekak tko je tud blo in zato smo se preselili v Ortota. No, še prej je Tini povedal velik o gastronomiji in gostilnah - člouk se spozna :wink:

V Ortotu se sicer nisem pridružla fokstrotu na metal a kako je že to zgledalo, je blo pa vseeno prav luštno in čeprav sem bla ob štirih že precej utrujena, sem še uspela zvozit seniorje na horsa. Da se nam neb posušil! :wink:

Res fajn dan za metek.

Sem pa dons dopoldne že srečala Primusa, ki je precej zlovoljen taval po sejmu Dom in jamral nekaj o tem, kako je v Ortu bolj fajn :lol:

Tko, zdej pa delat :cry: . pa tko bi šla rada na socerb.... :(
Uporabniški avatar
 Staša
#34551
Tudi meni tek ni čisto nič manjkal, itak je priporočljivo delat včasih tudi vaje za moč. In včeraj je bilo tako, saj je bilo treba bit močan, da si uspel obstati na mestu v ORTObaru.

BTW: a kdo pozna kakšno mesto, kjer je muzika OK (no saj v Ortu je bila kar kul), pa tudi prostora da je mal več???

Sicer pa sem se spet nasmejala ene parkrat do solz. Malce sem prisostvovala moški debati po nekaj rundah, ki je šla tudi tako daleč, če lulajo sede ali stoje.

Drugače pa sem bila vesela Matevža, da se je pojavil spet po sto letih, pa presenečena nad Primusem:
1. Primus sploh ni Primož, ampak je Uroš
2. On sploh ni tak resen tip, kot deluje ponavadi.... s kravato, pa tko, skor mal piflarski, z vedno najbolj argumentiranimi in premišljenimi odgovori, kjer se moraš strinjat. :roll:
3. On je ful smešen, pa še plesat ga je gledat užitek. Ko se malce prelevi v disco plesalca iz 80'.



Nataša napisal/-a:
Tko, zdej pa delat :cry: . pa tko bi šla rada na socerb.... :(


Ja pridi pa sam na pohane piške s Tinijem! :D :D :D

(sam ne zagotavljam, da je varno in se bo tini tresel kot un, ki je, bilo prej po dnevniku, bil eno uro v ledeni vodi, da je potolkel rekord..., ker sem še ob 5 13 am dobila sms, če so piške pod kontrolo... :?








Kaj pol? Kdaj naslednjič? Lahko bi rekli vsak drug petek v mesecu? :roll: Resno, a je kje izven Ljubljane kakšen prijeten kraj za ples, kjer bi resnično lahko mal plesali, tko skupaj...
Uporabniški avatar
 MihaPR
#34560
ales napisal/-a:Stave(skor sigurno) nisem sklenil nobene, laškega pa, morte prznat, sva s tinijem bistveno manj popila. Sploh sem pa pol na konc pil sam brezalkoholne pijače, vsaj zdel se mi je tko.


Jah, neki smo šli stavt, sam bla trenutna stava in bi zgubu :)
Laškega pa res blo manj, ker bil guniess namest njega :D
 Nataša
#34561
MihaPR napisal/-a:Jah, neki smo šli stavt, sam bla trenutna stava in bi zgubu :)


kdo? ti al Aleš? :lol:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#34562
Aleš :mrgreen: Kdo pa, jest drgac ne stavm :mrgreen:
Uporabniški avatar
 pegaz
#34567
Dragi moji,

Za takle izvrsten večer se splača pa tud u omaro skrit, ko gre tvoja ekipa u Tuzlo (je en problem, kako vrata od omare od znotraj držat, ko jih hoče kdo odpret :)) in potem ta-daaa! uletet na PDZM. Piramida je OK za začetek, nadaljevanje pa...? Ja, Staša, poznam en dober kraj, izven Ljubljane, se imenuje Franci... aja, ne, sem neki zamešou. :lol:

Lepo vas je bilo videt spet - Mamo Šeflo (spet je en dnar hotla... jest ne vem, ta mladina dons sam fehta! Ko smo bli mi mladi... ;)), pa Primusa in Matevža, s katerima smo razmotrili aktualne finansijske probleme današnjice. Prišel je tudi Veliki Vrač plemena TF, Dpop, ki je po kratkem predavanju o popularni Slo turbo kulturi sklenil, da v Ortu pač ne vrtijo Atomik H. in da gre on raje domov. Mr. D., kar se glasbe tiče nisi nič zamudil. Read on...

Nataša napisal/-a:Najbolj se spomnim Pegazove razlage, kako nas bojo v Piramidi začel ven metat: "zmanjšajo gretje....izklopjo elektriko...na konc začnejo zrak izčrpavat..." :lol: Nekak tko je tud blo in zato smo se preselili v Ortota.

Ja, v bolj finih gostilnah po izklopu elektrike spustijo še divje pse... POL šele začnejo izčrpavat zrak. V Piramidi je Fido zgleda že spal ob 00.30, tako da so posegli po alternativnih metodah. ...pa smo rekl JUH! pa smo šl.
Nataša napisal/-a:No, še prej je Tini povedal velik o gastronomiji in gostilnah - člouk se spozna :wink:

V Ortotu se sicer nisem pridružla fokstrotu na metal a kako je že to zgledalo, je blo pa vseeno prav luštno in čeprav sem bla ob štirih že precej utrujena, sem še uspela zvozit seniorje na horsa. Da se nam neb posušil! :wink:

Tini se pa res spozna... enkrat bomo moral organizirat nekajdnevni t(r)ekking po gastronomski poti Slovenije, s Tinijem na čelu!

Orto bar... Fokstrot ("Zion! Hear me!") v kengurujskem stilu je resno grozil, da bo podrl leseni strop in se bomo pronto preselili en štuk nižje, kjer so točili per. Odvečni foni so mi razturili sluh, tako da še 28 ur po zabavi ne slišim v redu. Ni kej, vatko u uhlje, al pa še bolš, aparat izklopit, ane, pa bo koj bol. ;)

Naplesal smo se pa res. Orto ima zanimivo endemično favno (+ floro), in Nataša se je izkazala z razpoznavanjem pripadnikov posameznih rodoslovnih debel (ta je od Placebota... ta je pa kr navadni domači čudak...). Staša kot animir dama večera nas je gnala naprej v nove plesne zmage. S Simi, Zarjo in Matevžem smo ga že žurali, Primusa pa s te plati še nisem poznal. In na koncu nas je Staša tudi prijazno razvozila po domeh. Hvala, Muti!

Nataša napisal/-a:Sem pa dons dopoldne že srečala Primusa, ki je precej zlovoljen taval po sejmu Dom in jamral nekaj o tem, kako je v Ortu bolj fajn :lol:

Tko, zdej pa delat :cry: . pa tko bi šla rada na socerb.... :(

A je tam tud kak sejem...? :twisted:

U, šiht, pa res je sejem! Jaz rabim novo postlo! Ja nič, migni sestra, gremo v akcijo.

Mah kaj bi vam pravil - NUJNO ponovit! 2x na mesec se sliši kar v redu ;)
Po 12 urah spanja sem ko prerojen! ;) :roll:

Vse vas pozdravlja vaš
Nadvojvoda J. Pegaz :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA