Ninocka
#43208
Pridem teč, potem pa bom morala naprej...gre kdo via Bežigrad do Fužin?
Uporabniški avatar
 Vlajko
#43209
Zanimivo sestavljena štafeta: :?

1. Ninočka (tek),
2. Barb (požrtija). :P
Uporabniški avatar
 alan
#43211
Tudi jaz bom prisoten samo na drugem (pivsko-
jedasko aktivnem) delu danasnjega petka-metka...
:D
 Ninocka
#43215
Ninocka napisal/-a:Pridem teč, potem pa bom morala naprej...gre kdo via Bežigrad do Fužin?


Že urejeno! Me pobere trener! :P :D

Super štafeta! Grem pa jaz na "drugo prireditev" (menda celo na horsa) nabijat dodatne km (ups, kcal sem mislila). :P
Uporabniški avatar
 klaudi
#43240
Zihr ste se mel ful fajn, k še nobenga danes ni na forum :evil:
Nta, sem prepričvala moža, pa mu govorila "sej boš sam tok dolg za drevo prvezan, dokler laufamo, pol bomo pa skup pičiče jedl", pa ni upalil :roll:
Uporabniški avatar
 ales
#43241
Na teku se nas je zbralo osem najbolj zagretih, tekli smo pa zlo različno..večina v smeri do observatorija in nazaj, ostali v krogih, le v eno smer, ... (tut mal se nism zgubil, je Lojze pol nekaj o tem, da mi to samo z nekaterimi ratuje)

Že s prihodom smo imel težave, na koncu še z odhodom-a to je bila le posledica zadetosti od dima rukole. Tudi Napoli smo hitro našl, tm so nas še štirje netekači pričakali, vsi lačni smo popadli po čevapih, še prej šobski z odličnimi lepinjami. Nataša je končno prišla do sanjanih plesk, revca jih skor ni znala jest, no na koncu sem ji mal pomagal.

Hrana z žara za eno picerijo presenetljivo dobra! Presenetile predvsem palačinkaste lepinje in primerno veliki in okusni čevapi. Ja, pa gosti sok imajo ful dobr! Le domov smo se zelo kmalu odpravili. Mal sem zapaničaril, k se mi je ura na mobiju prestavila in smo pol brez veze mal letel čez une moje ležeče prijatelje.

Staša nama je prikazala, kako že obvlada besedila dugmičev, instant rimljenje in prisrčno interpretiranje. Brez Piramide pa tudi tokrat ni šlo! Jutrišnja Železna Kapla je naredila svoje in tokrat sva bila z Lojzetom presenetljivo že opolnoči doma.
Uporabniški avatar
 Staša
#43258
ales napisal/-a:
Staša nama je prikazala, kako že obvlada besedila dugmičev, instant rimljenje in prisrčno interpretiranje. .


OD LUBLANE DO KOŠANE VSE GOSTILNE SO OBRANE... OD GORNJIH LEŽEČ DO SENOŽEČ, JAZ BI SE NAJEDEL GOVEJIH PLEČ...
(muza je bil pa LojzeP, ki je obujal spomine na mladost, ko sta z očetom večkrat potovala z vlakom v tiste konce in je on že kot majhen otrok znal vse postaje na pamet).
Mi je bilo hudo, da imamo tak vozni red, da sem mogla domov...blo luštn!
Uporabniški avatar
 lojzeP
#43289
[quote="Staša"]
.... OD LUBLANE DO KOŠANE VSE GOSTILNE SO OBRANE... OD GORNJIH LEŽEČ DO SENOŽEČ, JAZ BI SE NAJEDEL GOVEJIH PLEČ..
quote]


razbijama čašeeeeeeeeeeeeeeeee, i to je sve zbog tebe,
Stašooooooooooooo, Stašooooooooooo,
uz tebe ja se osečačam dobrooooooooooooo .................. ( kao Klinči bend PRESS )


ma je bla huda tale nostalgija na mlade dni ( a smo že stari ?????? ) :shock:

ampak Črni baron ima pa drugačne učinke ......... menda :idea:


pa Oto Pestner je tut čist prehitro priklical njegov Vlak :cry:
Uporabniški avatar
 ales
#291575
7/8 forumovcev tko ne pozna tele teme, za preostanek pišem tole..

1/2 k smo imeli številke so tko že dobili ta sms, za ostale pa velja; gorenjska naveza je spet aktivna, februarja gremo na malto, morda že decembra na majorko. 21, 42, po zmožnostih..no, da vas vidim junake tfja leta 04 ->
Uporabniški avatar
 pegaz
#291702
Aleš, a s'ti še žiu!?
(na Malto, Majorko, a to gremo s kajakom al koko?) :)

Tale tema je bila signal, jasno, da zanjo vedo samo junaki '04 :))

Tud u Ortota se lahk zmenimo, ko smo lih pr tem, kaj se pa zamudimo?
Kola je, nimaš kej!

Pegaz :)
Uporabniški avatar
 tae
#291707
Se moram tudi jaz malo oglasiti v tole temo. Čeprav ne spadam v forumovsko generacijo 04, imam to srečo, da večino takratnih akterjev poznam. In moram vam priznati, da vas pogrešam, rad prebiram vaše zapise (tak fin zabaven slog pisanja). Včasih smo se bolj družili, pikniki, prednovoletne in ponovoletne zabave, tradicionalni skupinski TF teki. Pogrešam vas dragi moji in vsa ta srečanja tudi.

Ravno danes sva s Sončko ugotavljala, da tega na forumu kar ni več. :(

Leško mene si tudi presenetil s svojim "oglasom." Mladci ne vedo, da smo imeli včasih tradicionalni fotrov tek, pa da si bil pravi raziskovalec nepoznanih tujih tekov, pa da si se prelevil v veslaškega ultraša. Jah, fino je bilo.
Uporabniški avatar
 ales
#291749
No saj povabilo na zimske maratone ni bilo mišljeno čisto zares le za najstarejše člane, le bolj za vzpodbudo njim(nam).. Torej, vabljeni vsi.

Datuma maratonov sta - Mallorca, Calvia marathon: 16.12.2012 in Landrover Malta Marathon:24.2.2013

Obakrat naj bi šli za 5-6 dni. Načeloma bi za vsako od destinacij potrebovali 300€ (letalo, prenočišče, najem avtomobila).

Na obeh tekih je tudi polovička, na Mallorci tudi desetka.

Če bo kaj zanimanja, odprem novo temo.

Tae, res je, mal sem zanemaril tek, deloma zaradi zdravstvenih težav, ki pa sploh niso bile posledica teka. Zdaj lahko spet normalno tečem (OK, bistveno počasneje), tko da so se veslaškim treningom v Prebačevu pridružili standardni sredini krogi okoli Brda. Žal pa volje in poguma za organizacijo Fotrovega teka najbrž ne bom več zbral.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA