Novoletna žurka naj bo:

A) pred novim letom
10
27%
B) po novem letu
20
54%
C) mi je vseeno, ker se žurke ne bom udeležil
7
19%
Uporabniški avatar
 Z*
#59488
Slaba novica za vse, ki smo tam gori želeli preizkusiti tekaške proge :shock: :cry: :
http://www.kranjska-gora.si/index.php?t=aktualno&id=125
Se kdo spozna na proge tam v okolici? Koliko jih bo še na razpolago in kaj vse bo zaprto? Je kje kaka legenda z orisom prog? :roll:
Uporabniški avatar
 Pero
#59489
Staša napisal/-a:moj predlog je, da vsak prinese pijačko s seboj. Tako se bomo izognili preveč ali premalo nabavljanju in potem ostankom.
What do you think?

Tole se meni zdi zelo dobra ideja ... itak vsak zase najbolj ve, kaj in koliko bo pil.
Nekaj pijače se lahko nabavi za tiste, ki ne berejo foruma oz. kakšne obiskovalce. Sicer je pa itak platojček še ostal iz Dolskega.

Barb napisal/-a:Glede na to, da bo večina prišla v soboto, bi lahko šli v Krnico v soboto zvečer (cca.18:30) po večerji, ki bo ob cca.17uri. Če bi bilo dovolj kandidatov, bi lahko katera skupina odšla tudi na nočno sankanje, kar pa bi se bilo pametno prej dogovoriti, da se pokliče in rezervira. Mogoče sankanje tudi v soboto popoldan

Jest bi bil bolj za to, da se gre v Krnico v petek zvečer. V soboto zjutraj-popoldne kakšen daljši izlet, kopanje..., zvečer pa kakšen (narodno)zabavni program

Barb napisal/-a:Skupina, ki bo odšla v Kranjsko že v petek, bi glede na zgoraj podani predlog lahko odšla v petek zvečer na nočno kopanje (to je potrebno še preveriti, do kdaj je možen vhod v bazen) ...

Torej vsi kopalke sabo!!!
Uporabniški avatar
 Barb
#59494
Po ZS sem dobila obvestilo, da lahko bojanm-navajam:
"dobim kombi tko,da s prevozom nebi blo težav in komplet ozvočenje lahko zrihtam,sej veš mešalna miza,mikrofon(za govornike,karaoke,itd),zvočniki...."

Bojan, kar se prevoza tiče bo vrjetno sigurno kdo vesel,če se bo lahko pridružil.

Za tehnične stvari pa prosim MatjažaV, Perota in Bojanam, da se povežete in uskladite, kaj bo kdo pripeljal, da slučajno res ne bi Dom postal disco :lol:

Hvala.

p.s.: S Perotovim predlogom se tudi jaz strinjam.Odločitev bo itak skupna. Jaz samo vem, da bom tam,......za kakršnekoli piz.... sem pa itak vedno ZA :ignore:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#59508
Odlično bojanM!
Podpiram tvoj predlog, da poskrbiš, če že imaš možnost, za komplet ozvočenje, saj bo to gotovo boljša roba kot jo imam sam, pa še v kompletu bo.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 pegaz
#59510
Matjaz,
lahko prineses LCD projektor? Sprasujem zaradi predavanja - na PC mam samo Mehiko. Če ne, lahko prinesem diaprojektor - potem je izbira malo širša.

Priporočam se za soboto zvečer, ko se stemni:
- pred večerjo bi imeli 1h delavnico na temo TF Pogosta vprašanja
- po večerji bi imeli dia predavanje (res ni veliko teka, je pa popotovanje)
- potem glremo lahko na nočno kepanje, potem pa party time!

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 miro
#59515
še dva odgovora:

Bazen v Aqua Lariksu je odprt do 23ure , zadnji vstop ob 22uri. jakuzi je za cca 10 ljudi.

Z* ne se bat zaradi teka , tudi zaradi "pasjih" dirk se da lepo teči , saj je veliko tekaških prog , ki se dirki umaknejo , je pa prav lepo pogledati vprege in si ogledati startno ciljni prostor in vse "tekmovalce".
Jaz sem bil lansko leto navdušen nad njihovo lepoto.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 MatjazV
#59521
Barb napisal/-a:Nekaj nas bo v Kranjsko odšlo že v petek popoldan po službi.
Če se ne motim smo to(nekateri sicer do zadnjega ne bodo vedeli):
1.Pero
2.Klaudi
3.Simi
4.Matej
5.Demck
6.MatjazV
7.Barb



Barb, jaz pridem šele v soboto.

pegaz napisal/-a:Matjaz,
lahko prineses LCD projektor? Sprasujem zaradi predavanja - na PC mam samo Mehiko. Če ne, lahko prinesem diaprojektor - potem je izbira malo širša.



Pegaz, žal LCD projektorja nimam več. Mogoče ga lahko prinese kdo drug.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 meduza
#59527
Pridem v petek zvecer
Po vsej verjetnosti domov v soboto popldne

Lahko prinesem:
glazbo (po zelji)
DVD - posnetki s tekov,
- NY, jug ZDA
Uporabniški avatar
 Barb
#59529
Neodločeni za soboto :arrow:
1.Nada+Litjani
2.Manika
3.Nataša(priseljenka)

Potrjeni za soboto :arrow:
1.Fotr
2.Miro
3.Ninocka....še vedno rabi prevoz
4.Pegaz
5.Staša
6.SimON
7.Darja*
8.Fabio
9.Dule
10. Z*
11.S*
12.Irena
13.Nada
14.Sprinter400
15.NatašaP
16.Matjaž
Nazadnje spremenil Barb, dne 26 Jan 2006, 15:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Z*
#59532
miro napisal/-a:Z* ne se bat zaradi teka , tudi zaradi "pasjih" dirk se da lepo teči , saj je veliko tekaških prog , ki se dirki umaknejo , je pa prav lepo pogledati vprege in si ogledati startno ciljni prostor in vse "tekmovalce".

Hvala, Miro, si me potolažil. :) Sicer sem pa tudi sama že našla opise prog v Gozdu Martuljku in še kje. Mogoče jo pa v Tamar mahnemo. Mogoče bomo pa tebe kot poznavalca poprosile za nasvet ... Fino, da prideš. Se strinjam, da bo ogled najboljših štirinožnih tekačev tudi užitek posebne vrste. :P
Nazadnje spremenil Z*, dne 26 Jan 2006, 10:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 miro
#59536
Pri meni je sobota še pod vprašajem zaradi službe , ne vem če mi ne bo treba delat , sem bil v bolniški več kot tri mesece, pa šele danes začnem, seveda pa lahko pridem popoldan.
Drugače pa je tek- pohod v Tamar prva liga.
Lp Miro
Uporabniški avatar
 primus
#59568
Zaradi prav butastega prehlada vas tudi vsaj za na kratko žal ne pridem pogledat.

Uživajte !
(kot da rabite navodila... :D )

primus
 Ninocka
#59579
Zaradi delovnih obveznosti in se nekaj drugih družabnih dogodkov bom morala malce skrajšati bivanje v KG. :? :?
Se pa vidimo v soboto popoldan. :D :P :D
Uporabniški avatar
 Staša
#59601
Oj,
če bil kdo za enih 20-25 km suhega počasnega teka v nedeljo dopoldne, ampak ne prav zelo dopolne, tik do poldne ;), vabljen, da se mi pridruži! Tempo tam okrog 6,5 min na km. Start pa tam nekje...:shock:
Alora?
Uporabniški avatar
 Nadj@
#59607
CIAO

Ker sem trenutno poškodovana in se ne morem udeležiti žurke Vam želim vse naj naj in da bo SUPER. Vsaj v glavi smo z Vami.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA