Želel-a bi, da je letošnje prednovoletno srečanje, v soboto:

A) 02.12.2006
Brez glasov
0%
B) 09.12.2006
7
28%
C) 16.12.2006
16
64%
D) 23.12.2006
2
8%
Uporabniški avatar
 Barb
#77273
Z gospo ministrico sva se odločili, da poskusiva še enkrat. :P :wink:

Lani nam je zaradi številnih obveznosti veseli december kar prehitro minil. No, upam, da se bo letos bolje izšlo.

Pa preidimo k bistvu :arrow:
V soboto, 04.11. je naš član Fabio postal lastnik brunarice ob Podpeškem jezeru. :P Ne, to ni naš piknik platz. To je prijetna "hiška" točno na nabrežju Podpeškega jezera( :arrow: kaj več upam, da bosta povedala *Darja* in Fabio)
Skratka, Matjaž je takoj prišel na dan z idejo, da imamo lahko "pri njemu" letos prednovoletno druženje.

Zaradi številnih obveznosti, ki jih imava ministrici, sva si bili enotni, da bo letošnje srečanje enodnevno, hkrati pa bo športne aktivnosti zamenjal kulturni program v smilu :arrow: karaoke, plesni nastopi (oranzni_slon lahko boš pokazal kaj znaš :lol: ), :arrow: predlogi itd.

Zelo pomembno bi bilo čimprej izbrati datum. S tem namenom ta tema vsebuje tudi anketo o določitvi datuma oziroma sobote.
Anketa bo odprta predvidoma do konca tega tedna, zato hitro v akcijo :arrow:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#77291
Ker sem še novinec na forumu in se do sedaj še nisem udeleževal podobnih srečanj z TF (razen letos fotrov tek brez analize) me zanima kdaj bo to srečanje v popoldanskem ali večernem času. Zanima me zaradi delovnih obveznosti.
Uporabniški avatar
 Barb
#77304
Vrjetno bo ŠTART enkrat popoldan (točne ure še ne vem,stvar dogovora), KONEC pa enkrat, vrjetno proti jutru :D :arrow: tudi stvar dogovora udeleženih
 legionar
#77316
meni je v bistvu čist vseeno...blo bi vas pa res fajn mal spoznat, da vidim, s kom imam kaj virtualnega opravka preko tega foruma :D
Uporabniški avatar
 Pero
#77319
Glede na to kok lustno je blo na otvoritvi ... SUPER IDEJA :!:
Uporabniški avatar
 *Darja*
#77385
Hojla,
oglašam se še jaz.
Pregledala sem rezervacije in ugotovila, da sta prosta termina samo še 2. 12. in 16.12. Ker je za enkrat največ glasov za 16.12. predlagam, da rezerviramo ta datum, da ne bomo ostali brez termina. Veseli december se hitro bliža :lol:
Nazadnje spremenil *Darja*, dne 14 Nov 2006, 21:14, skupaj popravljeno 1 krat.
 eggy
#77391
Super ideja, datum pa meni tudi...za enkrat zelo ustreza.

Mislim, da slon že trenira....svoje najnovejše plesne korake :) No, za karaoke pa ne vem, mogoče za enkrat še bolj inkognito :D
Uporabniški avatar
 pegaz
#77392
Zakon.
Bom tam.
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 še1PR
#77400
Jaz se tud pofočkam!
eggy napisal/-a:Mislim, da slon že trenira....svoje najnovejše plesne korake :)
Preverjeno! 8) :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#77788
Svojo družinico sem danes popoldan popeljal na nedeljski izlet in sicer nekoliko "pofirbcat" v Brunarico na bregu Podpeškega jezera, kjer bo prizorišče prednovoletnega srečanja TF. :wink: Moram priznati, da je prostor zelo prijeten, okolica lepa, pizza po mojem okusu ... in kar je, zame, najvažneje :arrow: cviček izjemno piten. :D Pri sosedovi mizi pa sem opazil, da so tudi tisti, ki so imeli v kozarcih nekaj zelo temnega (teran :?: , refošk :?: ) z zadovoljstvom praznili le te. 8)

Torej, en pogoj za uspešno druženje :arrow: prostor :arrow: je zagotovljen. Drugi pogoj pa je dobra družba, torej mi. :wink:

Vajini prevzvišeni in presvetli ministrici :arrow: mene lahko kar vpišeta na seznam, Silvo pa, najbrž, tudi, seveda, če bodo zraven vabljeni tudi ožji družinski člani - netekači. :P :wink:
 katden
#77807
Midve s sestro se tudi pofočkava za žurko.Potem pa predlagam kakšen smučarski dan tekaškega foruma.Seveda ,ko zapade sneg :D
Uporabniški avatar
 Barb
#77818
Tako, dragi moji forumovci

Datum 16.12.2006 je potrjen.

Lahko začnete s prijavami.

Podrobnosti:začetek, program, meni, participacija......bodo znani tekom tega tedna, ko se bova dobila z Matjažem.

Seveda so dobrodošli tudi partnerji in vaši otroci. To je že ustaljena praksa :wink:
Uporabniški avatar
 klaudi
#77819
Jaz se prijavljam. A mi lahko kdo prepreči pitje alkohola? Po vsem včerajšnjem teranu se danes počutim kot bi bila na smtr bolna. Pa tud colgate withening ne pomaga izbrisati sledov. Ok, se selim na poročilo iz Palmanove.
Uporabniški avatar
 Moki
#77839
Hm,

Kludi kdo ti ga je pa toču :roll: , bo treba unga tut oštet :wink: .

Aja pa še dve glavi lohk zravn prištejete. M&K
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA