Uporabniški avatar
 PoLyCOM
#97599
andreya napisal/-a:Jaz sem takrat na Vršiču, pa itak ne vem, če bi si že upala na piknik prit. :oops:


Jst sem newbie-ca na tem forumu in sem tudi skeptična. Je nekoliko mikavna ideja, ker nove stvari so vedno zanimive. Ampak tudi jst še ne vem kaki bodo takrat alternativni plani.
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#97618
Jst se ne letos ne morem udeležiti piknika :arrow: DELOVNEOBVEZNOSTI PRESS!

Lp!
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#97635
Vse druge plane bom prestavil in pridem na piknik. :wink: :lol:
Samo, da mi ne bo kdo zdaj cegla ali ledenih sveč na glavo vrgu :(
Uporabniški avatar
 miro
#97685
Pred piknikom, se lahko najprej oglasite še na Jesenicah,opravimo triatlon(tudi naš, TF je bil pobudnik za prvega), potem pa veselo na druženje in ukusno hrano.
Lp
Miro
 dragann
#97712
Živjo,
če mi ne pade kaj težkega na glavo pridem. :lol: Ni boljšega kot začeti dopust s piknikom. :toast:
LP
Uporabniški avatar
 Barb
#97739
Ker bom takrat ravno na kolesarjenju nekje po Sloveniji,se piknika in druženja z vami žal ne bom mogla udeležiti.

Lepo se imejte. :P
Uporabniški avatar
 mare
#97772
Barb napisal/-a:Ker bom takrat ravno na kolesarjenju nekje po Sloveniji,se piknika in druženja z vami žal ne bom mogla udeležiti.

Lepo se imejte. :P

Če Barb ne bo, pa tudi jaz ne pridem. :lol: (V resnici bom takrat nekoliko bolj južno)
Uporabniški avatar
 tae
#97774
Ali se mi le zdi, ali se dejansko v tej temi javlja več ljudi, ki jih ne bo, kot tisti, ki bodo. Jaz sem še nevtralni člen. Ne vem še. Pofločkal se bom le, če pridem.
Uporabniški avatar
 pegaz
#97803
Dragi moji,

na mojo veliko žalost sem ugotovil, da sem 18.8. na poti na Murter, kjer imam zvečer vkrcanje in izplutje. Nič datumsko premakljivega torej. :bum:
Zato me tokrat (prvič) ne bo z vami. :(

Lepo se imejte, prosim za fotke in sočne pripovedke s piknika!
Party on, TF!

Vaš namiljeni Nadvojvoda Pegaz :)
Uporabniški avatar
 MatjazV
#97818
Hoj,

v primeru, da ne bom šotoril ob Vrbskem jezeru (naslednji dan zjutraj je štart Celovškega MM), pridem tudi jaz. Sicer pa, lepo se imejte.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 Vlajko
#97853
Po klicih sodeč (sem pa tja me kar pokliče kakšna bejba :D ) obstaja za pohod na Krim dokajšnje zanimanje ... in to pomeni, da se bo tja bržkone tudi šlo. 8)

Ker to (vključno z obogatitvijo telesa z B-vitamini v koči) pomeni 3 - 4 ure, predlagam dvoje:

1) - Da se kandidati plezalne sekcije na prizorišču dobimo že ob enih. :roll: (verjetno ne boste za to) :wink:

2) - Najkasneje pa ob dveh in takoj "krenemo". V tem primeru bomo najbrž zamudili prvi obrok ob 16.00 (najbrž nič hudega). :wink:

Kot zadolženec za pohod (Ero Press) bom skrbno beležil vaše predloge ter se na podlagi le teh odločil in pravočasno objavil. :!: 8)

PS:
@Pegaz: Murter bo naslednji dan še vedno na istem mestu, torej ... :idea: :wink:
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 07 Avg 2007, 14:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 pegaz
#97856
Vlajko napisal/-a:PS:
@Pegaz: Murter bo naslednji dan še vedno na istem mestu, torej ... :idea: :wink:

Vlajko, res je. Murter bo tam, samo moj razlog za odhod tja bo izplul en dan prej. Jezera so le vstopna in izstopna postaja. Žal kot potnik nimam nobene besede pri timingu izplutja in smeri gibanja.

Takla mamo.

Ampak vseen hvala, da si se potrudil :)

LL Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#98041
Odzivam sem se na prošnjo sodelavke Marjane (... ja, tiste, ki z vami teče Golado ...) ter jo prijavljam na piknik. 8)

Glede hrane :arrow: očitno ni izbirčna, saj o temu ni črhnila niti besedice. :) :wink:
Uporabniški avatar
 damajanty
#98048
Jz bi tut prišla, edin prej bi morala koga nažicat za prevoz...ma kdo kej placa še v avtu iz Lj?
 daša
#98203
Pridem tudi jaz - resna kandidatka za pohod na Krim :D . Čevapčiči in ostalo kar paše zraven bo čisto OK.

LP, Daša

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA