Uporabniški avatar
 INOT
#113319
Tatjana napisal/-a:Vidim, da ste ful uživali :D Škoda, da so bile vremenske razmere take, da si nisem upala priti :( Naslednje leto pa zagotovo pridem ;)


Resnično smo se imeli super. Ti si pa naredila čisto prav, da nisi prišla. Pot je bila prenevarna. Tudi jaz sem vsaj dvakrat padel tako navzgor kakor tudi navzdol. :lol:
Uporabniški avatar
 Vreme
#113354
ZdravkoC napisal/-a:Par nočnih posnetkov iz roke (brez stativa) vam podarjam, da nebo Vreme spet tako dolgo čakal, pol pa okol šimfal :wink:


Odlično si se izkazal, sta pa zadnji dve skupinski fotki fotografirani med spustom zares odlični. Ne vem zakaj smo cepatajoči portretiranci obe fotki zmigali :lol:

ma važno, da je bilo lušno!"!!! :TF)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#113382
Vreme napisal/-a: Ne vem zakaj smo cepatajoči portretiranci obe fotki zmigali :lol:

Kaj ne vidiš, da so nekatere fotke brez fleša na dolgi čas :?: sicer pa kaj bi se opravičeval - prej sem uporabljal v glavnem Kanon-a (izjemoma GSM) sedaj pa sem nabavil mali Olimpus, ki me večkrat pripravi do tega da bi :twisted: :evil: :bum:
Uporabniški avatar
 Vreme
#113432
ZdravkoC napisal/-a:
Vreme napisal/-a: Ne vem zakaj smo cepatajoči portretiranci obe fotki zmigali :lol:

Kaj ne vidiš, da so nekatere fotke brez fleša na dolgi čas :?: sicer pa kaj bi se opravičeval - prej sem uporabljal v glavnem Kanon-a (izjemoma GSM) sedaj pa sem nabavil mali Olimpus, ki me večkrat pripravi do tega da bi :twisted: :evil: :bum:


Jaja sami izgovori! :hehe:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA