vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 GregiXC
#151453
Kolega mi je svetoval da bolje da kupim rabljeno robo od kakega tekmovalca ko pa kako hervis varjanto, tk da če ima do kako zanimivo ponudbo. Visok sem 187 cm.


Lp!
 Sebastjan
#151482
GregiXC, če lahko se pridružim tvojemu blogu, da ne odpiram nove teme.

Če bo ostal še kak par tekaških skate smuči do 200cm OSTAL, se priporočam.
 GregiXC
#151485
Sebastjan ni problema, sam js mam prioriteto :D :D
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#151614
jaz prodam 1x rabljene 188cm dolge skate smuči peltonen z vezmi.
lani sem jih kupil, pa se ne morem ločit od klasike, tako da...
če koga zanima naj me kontaktira na PM.
 Sebastjan
#151800
GregiXC, čao si kaj prečekiral tole ponudbo? Ti ustreza..... če je še kje kaj viška me tudi mene zanima.........;)
 zigi
#152089
Gregixc, kupi te za 250(pa malo še ceno zbiješ), tudi sam imam te smuči pa lahko o njih govorim le o presežkih. Če primerjam z peltonejem so boljše od njih, so lažje, hitrejše no v glavnem boljše. Nove so svinjsko drage(za njih sem dal 400eur), ker te imajo konico in rep iz karbona in so s tem še lažje od navadnih rcs. Se pa ti mogoče čez kak mesec splača pogledat pri eyblu v Grazu, bodo imeli lanske modele sigurno za kakih 30-40% znižane.
Upam, da sem ti kaj pomagal pri izbiri.
 GregiXC
#152201
Ja, vrjetno bom kontaktiral prodajalca, tiste 50€ gr se verjetno nem več sekiral ko jih bom fural.
Lp!
 hribovc1
#152223
Več kot 150 e za tekmovalne ne bi smeli dat', z vezmi 200 e
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#152357
marčni zajec napisal/-a:jaz prodam 1x rabljene 188cm dolge skate smuči peltonen z vezmi.
lani sem jih kupil, pa se ne morem ločit od klasike, tako da...
če koga zanima naj me kontaktira na PM.


PRODANO.
Uporabniški avatar
 dzordzi
#155948
ce bo se kdo rabi kaksne tekmovalne smucke, se lahko obrne tudi name, kaksen dober par je se v igri! vam pa povem da dobrih tekmovalnih smuci ne boste dobil za manj kot 200e(razen seveda ce so fajn zgonjene), ker so to tovarniske smuci(katerekoli znamka) in verjemite da je razlika res velika, drugace bi jih vsi tekmovalci kupovali v trgovini in ne izbirali pri samem proizvajalcu!

se zmeraj vam pa ostane Hervis in osrale prodajalne in tudi razlicne cene, tako da lahko izbirate glede na cenovni okvir...Lahko recimo alpinin komple - palice,smucke in cevlje za 70e!

lp;

P.S.:ce pa rabite se kak navet pa kar!
 Sebastjan
#155970
dzordzi, pozdravljen;
Imaš morda kako ponudbo, kaj, za koliko in kej je možno videti?

Me pa definitivno zanima. javi mi

lp seba

[quote="dzordzi"]ce bo se kdo rabi kaksne tekmovalne smucke, se lahko obrne tudi name, kaksen dober par je se v igri! vam pa povem da dobrih tekmovalnih smuci ne boste dobil za manj kot 200e(razen seveda ce so fajn zgonjene), ker so to tovarniske smuci(katerekoli znamka) in verjemite da je razlika res velika, drugace bi jih vsi tekmovalci kupovali v trgovini in ne izbirali pri samem proizvajalcu!

se zmeraj vam pa ostane Hervis in osrale prodajalne in tudi razlicne cene, tako da lahko izbirate glede na cenovni okvir...Lahko recimo alpinin komple - palice,smucke in cevlje za 70e!

lp;

P.S.:ce pa rabite se kak navet pa kar![/i][/b]
 pryks666
#156758
in vse tiho je bilo :)

no uglavnem tudi mene bi zanimalo kje bi lahko dobil kaj kvalitetnega in dobro namazanega od kakšnega tekmovalca :)

T

Sebastjan napisal/-a:dzordzi, pozdravljen;
Imaš morda kako ponudbo, kaj, za koliko in kej je možno videti?

Me pa definitivno zanima. javi mi

lp seba

dzordzi napisal/-a:ce bo se kdo rabi kaksne tekmovalne smucke, se lahko obrne tudi name, kaksen dober par je se v igri! vam pa povem da dobrih tekmovalnih smuci ne boste dobil za manj kot 200e(razen seveda ce so fajn zgonjene), ker so to tovarniske smuci(katerekoli znamka) in verjemite da je razlika res velika, drugace bi jih vsi tekmovalci kupovali v trgovini in ne izbirali pri samem proizvajalcu!

se zmeraj vam pa ostane Hervis in osrale prodajalne in tudi razlicne cene, tako da lahko izbirate glede na cenovni okvir...Lahko recimo alpinin komple - palice,smucke in cevlje za 70e!

lp;

P.S.:ce pa rabite se kak navet pa kar![/i][/b]

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA